Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2715)

wer 12.12.2015 23:28

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Цитата:

Сообщение от Alpha Zulu (Сообщение 109475)
Угадали. После покраски значительно лучше:ok: .Теперь главное, чтобы краска хорошо держалась на оцинковке

Фарба як писав вище ЕП-574,дуже міцна та хімічно стійка.Перед тим як фарбувати провів експеримент.Покрасив кружку,дав добре висохнути,закип"ятив в ній воду,зробив собі чаю.Ніяких відмінностей в смаку не відчув.Но всерівно ще покрию прополісним лаком,радше для морального задоволення ніж з-за потреби.

Пчеловод-любитель 19.12.2015 20:49

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Вложений: 4
Вирішив був поміняти сітку на касетах , прикупив зварну сітку 1кв.м 12*12*1 мм вийшло 6 відрізків , стару зняв чи вірніше вирвав бо була така проржавівша що ламалася проволка .Виставляю фото до та після проведення робіт.

Interaktiv 26.12.2015 14:11

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 110527)
Вирішив був поміняти сітку на касетах , прикупив зварну сітку 1кв.м 12*12*1 мм вийшло 6 відрізків , стару зняв чи вірніше вирвав бо була така проржавівша що ламалася проволка .Виставляю фото до та після проведення робіт.

Торік я відремонтував двухрамочну медогонку-замінив сітки на нержавійку. А це роздобув (в тещі в селі стояла років з днадцть) 4-рьох рамкова альюмінієва, так взявся за її реставрацію. Розібрав касети, сітка згнила, а алюмінієва основа ціла. Вимив альюмінієві частини в посудомийці. Там де сітка стикається з рамою купа ржавчини була. Тепер я перед роздумами, чи купувати нержавіючу сітку-плетенку за 600 грн м2., а потрібно 1.3 метра сітки, або взяти таку як ви. Але якщо вона через пару років поржавіє? знову розбирати... Дивлюся на Ваші фото і виникли питання, а навіщо ви рамки алюмінієві покрасили зеленою краскою? чи вони не алюмінієві були? І під час викачки меда, з того місця де була сітка буде скапувати окисленний чорний мед, Вас це не турбує?
П.С хтось користувався такою сіткою? скільки Вона прослужить?
П.С до речі мені в страрій медогонці не подобається кран-високо росташований, потрібно перехиляти медогонку. Але якщо медогонка буде закріплена то це є проблема...

Виталий 84 27.12.2015 11:07

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Цитата:

Сообщение от Interaktiv (Сообщение 111516)
П.С хтось користувався такою сіткою? скільки Вона прослужить?

Я делал самодельные касеты, рамку варил из нержавейки а сетку оцинкованую вставлял. 5 лет отработала ничего не ржавеет. Но я вам советую не возится с этой сеткой, тем более алюминиевый корпус нормально собрать проблематично. Купите касеты от Мелиса93 лучших я еще не встречал.

Interaktiv 27.12.2015 18:57

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Цитата:

Сообщение от Виталий 84 (Сообщение 111645)
Я делал самодельные касеты, рамку варил из нержавейки а сетку оцинкованую вставлял. 5 лет отработала ничего не ржавеет. Но я вам советую не возится с этой сеткой, тем более алюминиевый корпус нормально собрать проблематично. Купите касеты от Мелиса93 лучших я еще не встречал.

Я уже собрал две кассеты- проблем не заметил все работает на ура. За отзыв о оцынкованой сетке спасибо. Соберу на оцынковке. Это мне обойдется в 100 грн, если покупать кассеты по 450 грн -1800 грн... склоняюсь к мысле поигратся. Сэкономленные деньги- это заработанные деньги.

Пчеловод-любитель 29.12.2015 20:42

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Цитата:

Сообщение от Interaktiv (Сообщение 111516)
виникли питання, а навіщо ви рамки алюмінієві покрасили зеленою краскою? чи вони не алюмінієві були?

Медогонка та касети з оцинкованого заліза от і покрасив а перед покраскою були проведені роботи з зачистки та грунтування а щоб забезпечити щоб нічого не попало в мед то покрив прополісним лаком .
Цитата:

Сообщение от Interaktiv (Сообщение 111516)
П.С хтось користувався такою сіткою? скільки Вона прослужить?

Якщо рідна сітка діаметром меньше міліметра прослужила 50 років то ця думаю прослужить довго .

valentin 07.02.2016 23:46

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Подскажите пожалуйста!Можно ли покрасить ротор в медогонке краской Hammerite.На некоторых сайтах пишут ,что можно,но меня мучают сомнение.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

МЭД 08.02.2016 00:29

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Валентин , я красил в своей когда реставрировал белой краской акриловой Helios.Ходит отлично!

мвлад 13.02.2016 20:10

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
А если попробовать порошковой (на подобие такой красят приборы). После покраски ее поддают температурной обработке от160 до 200 градусов. Стоимость работы и краски 280 гривен 1метр квадратный.

Alpha Zulu 21.11.2016 20:28

Re: Реставрация (покраска ) поржавевшей медогонки.
 
Цитата:

Сообщение от мвлад (Сообщение 119909)
А если попробовать порошковой (на подобие такой красят приборы). После покраски ее поддают температурной обработке от160 до 200 градусов. Стоимость работы и краски 280 гривен 1метр квадратный.

Если размеры покрасочной и сушильной камеры позволяют разместить в них объект подобного размера, то результат должен быть очень хорошим . Но ИМХО дороговато получится


Текущее время: 08:48. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot