Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3037)

МЭД 25.12.2015 15:12

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 111392)
МЭД, болячок можна і 2000 прикупити... Як придане))).

Це так ! Я маю на увазі щьо бджоли це як швидкий паровоз , коли купляеш на приклад 1-2 квітня сім*ю то вона повинна бути на 10 рамках та мати 7-8,9 рамок . Як щьо менш , то паровоз вже поїхав і вона буде погано розвиватися та невстигати за іншими добрими по розвитку сім*ями.

Antton 25.12.2015 15:32

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 111414)
Це так ! Я маю на увазі щьо бджоли це як швидкий паровоз , коли купляеш на приклад 1-2 квітня сім*ю то вона повинна бути на 10 рамках та мати 7-8,9 рамок . Як щьо менш , то паровоз вже поїхав і вона буде погано розвиватися та невстигати за іншими добрими по розвитку сім*ями.

Я думаю це всім зрозуміло... Тим більше ,я не думаю.що в грудні всі ломанулись по дармові бжоли))))). ще буде весна,тоді і буде видно що,де і як. Пасіки за зиму нікуди не дінуться(якщо пасічник встиг їх нормально підготувати до зими) весною після обльоту можна їздити і шукати.. головне не лінуватись.

Клуб Пчёл 25.12.2015 20:44

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Перед тем как обсуждать цены нужно определиться какой должен быть пакет(сколько расплода, какие рамки,сколько пчелы документы прилагаются и наконец чтобы не было антибиотика )

vodolej 26.12.2015 09:04

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Все буде псувати Росія. Напряму з України вона не вивезе але може через Польшу чи Білорусь. Так от саме цей фактор може вплинути на ціну пакетів в бік підвищення. Але тут з якої сторони дивитись треба щоб і пакетчики добре заробили та щей щоб і наші українскі пасічники занадто не постраждали.

ДимаЗ 27.12.2015 23:41

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Весной буду брать у знакомого моего знакомого пасечника отводки. Цену назвал 150 грн. рамка. 1 минимум 1000 грн. Если брать от 10 то по 120 грн. рамка. Пчелы проверены - претензий не было, цена думаю приемлема.

з.ы. Продает он только по округе и по знакомству, что такое интернет не знает:)

Biluyx 29.12.2015 01:37

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Хочу розщирятся. Целесообразно будет покупать пчёл у знакомого который находится на расстоянии 2 км от моей пасики?
В пчелопакете матка должна быть из семьи взятая или молодая?

Патриот17 29.12.2015 07:34

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Biluyx (Сообщение 111876)
Хочу розщирятся. Целесообразно будет покупать пчёл у знакомого который находится на расстоянии 2 км от моей пасики?
В пчелопакете матка должна быть из семьи взятая или молодая?

Перевезите те семьи не ближе шести километров от места покупки на неделю, затем к себе, если так, сильно, хочется купить пчёл у него. Покупателей пчёл чуть дальше, чтоб не возиться...(ИМХО)
Матку берите годичную, выведенная в начале мая не советую...
Есть соответствующая тема для помощи начинающим в таких вопросах.

Марина Чмель 09.01.2016 13:20

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 104794)
А насправді ціну бджолопакета приблизно співпадає з вартістю 1 мішка цукру весною, хто пам'ятає ціни той і підтвердить моє припущення. Зараз мішок цукру 720 грн. - от вам і приблизна ціна

Да, нам пчеловод из западной так и сказал - цена пакета равна цене одного мешка сахара. Какие прогнозы, ребята?))

Никитин 09.01.2016 13:31

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Марина Чмель (Сообщение 113291)
Да, нам пчеловод из западной так и сказал - цена пакета равна цене одного мешка сахара. Какие прогнозы, ребята?))

Добрый день уважаемые пчеловоды! У нас в 2015 году цена пчелопакета в среднем была 750-850 грн. ( 4+1 ). В этом году я думаю останется на прежнем уровне при оптовой цене меда 40-45 грн. за 1 кг.

віталий 09.01.2016 14:16

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Марина Чмель (Сообщение 113291)
Да, нам пчеловод из западной так и сказал - цена пакета равна цене одного мешка сахара. Какие прогнозы, ребята?))

Подивився я на одному сайті по продажу пакетів на ціну, так от ті що продають хочуть 1000грн, пропонують їм по 750грн, де та золота середина ще невідомо, не час. Я особисто не продаю і не купую бджолопакети, але судячи по 70 постів на форумі пакетчикам які продають - не цікаво обговорювати ціну, тут жодного продавця з західної України, може в них чуйка що буде все добре, незнаю, це мої особисті спостереження.

П.сс. На рахунок цифр, щоб не бути бла-бла-бла я скопіював скріншоти сторінок з оголошення, та можу відправити в лічку. Дякую.


Текущее время: 00:56. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot