Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2022 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6962)

icetee 30.10.2022 10:30

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от wwlo (Сообщение 297931)
вчора попрацював на пасіці.Все таки позабирав маломедки з розплодом на край гнізда- так мені буде менше роботи.не втримався і третину сімей пролив минулорічним біпіном,який провірений на токсичність.бо не було часу провірити і застосувати куплений цього року апімітрин.стараюсь охолодити гніздо в вуликах ,де це можливо,познімав все зверху,для зменшення розплоду.Розплод є приблизно в половині сімей .На слідуючі вихідні буду проливати всю пасіку.Є 8-9 слабачків,але ще невирішив ,чи буду проводити їх обєднання.бо проводжу підсиленя розплодом,а там молоді липневі матки.котрих при обєднанні можуть грохнути

Обалдеть, что у вас за пчелы? У моих расплода небыло уже в середине сентября. Ото забава вам, пчел в ноябре тусовать

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

kroxaru 30.10.2022 10:41

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от wwlo (Сообщение 297931)
вчора попрацював на пасіці.Все таки позабирав маломедки з розплодом на край гнізда- так мені буде менше роботи.не втримався і третину сімей пролив минулорічним біпіном,який провірений на токсичність.бо не було часу провірити і застосувати куплений цього року апімітрин.стараюсь охолодити гніздо в вуликах ,де це можливо,познімав все зверху,для зменшення розплоду.Розплод є приблизно в половині сімей .На слідуючі вихідні буду проливати всю пасіку.Є 8-9 слабачків,але ще невирішив ,чи буду проводити їх обєднання.бо проводжу підсиленя розплодом,а там молоді липневі матки.котрих при обєднанні можуть грохнути

Вчера доскладав гнизда в последних семьях так расплоду нема
Був в нуках я его выкинув с заменой рамок на полномедки

seim 30.10.2022 12:49

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 297932)
Обалдеть, что у вас за пчелы? У моих расплода небыло уже в середине сентября. Ото забава вам, пчел в ноябре тусовать

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

А в начале октября мог в некоторых семьях появиться.

Юрій Чугай 30.10.2022 22:43

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297930)
...в кінці травня скошую садовою косілкою мордовнік "під ноль" разом з бурянами ... тоді мордовник "пускає" по новому і зацвітає вже після соняха, в мене його з пів гектара посіяно біля пасіки. Якщо не робити таку процедуру то зацвітає за неділю до соняха, а може й разом. Розсівається хорошо, но є одне "НО", якщо трава низька і не заважає йому взяти "силу"...на пасіці кошу траву, так вже вся пасіка в мордовнику.

В мене мордовник більш-менш нормальний був тільки в низині, де більше вологи. На пагорбах.... Чутки про його посухостійкість перебільнення. Бджіл на мордовнику я не бачив.

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 297934)
А в начале октября мог в некоторых семьях появиться.

Склав на днях ще чотири знізда. Два вулики з розплодом. Переформатував іошку, до якої підселяв слабака - матка сіє. Думаю, після відносно теплих двох тижнів деякі погнали знов розплодити. Планую обробити раз біпіном на наступному тижні, а потім ще одна обробка в кінці листопада.

wwlo 31.10.2022 07:08

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 297932)
Обалдеть, что у вас за пчелы? У моих расплода небыло уже в середине сентября. Ото забава вам, пчел в ноябре тусовать

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

тепло до +20 і появився пилок після добрих дощів в 20 числах вересня.Сіють в основному матки 22 року.Бджоли в основному бакфаст ф 1.

Андрей Андреевич 31.10.2022 14:08

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 297935)
Чутки про його посухостійкість перебільнення. Бджіл на мордовнику я не бачив.

...якийсь у Вас не правильний мордовник...росте хорошо де тільки насіється : сухо ,мокро, пісна земля - байдуже. А що бджоли на ньому не "сидять" ??? --даже по декілька штук на головку сідають , тусуються на ньому хорошо, з ранку і до ночі ...

icetee 31.10.2022 14:19

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от wwlo (Сообщение 297937)
тепло до +20 і появився пилок після добрих дощів в 20 числах вересня.Сіють в основному матки 22 року.Бджоли в основному бакфаст ф 1.

Да, про бакфаст так и говорят, что расплод гонят в любой ситуации. У моих вряд-ли появится, ночью холодно и крыши у моих холодные, они почти в клубах

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

wwlo 31.10.2022 18:33

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 297939)
Да, про бакфаст так и говорят, что расплод гонят в любой ситуации. У моих вряд-ли появится, ночью холодно и крыши у моих холодные, они почти в клубах

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

в нас зараз +11,а вас +4.Раніше зняв все утеплення ,а в суботу забрав і стельові дошки.позитив в тому .що сімї наросли після провального сезону,негатив-підїли корма.потрохи слабачків підсилюю розплодом,може і не прийдеться обєднувати.flag_ua

kroxaru 31.10.2022 20:21

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
У нас сегодня холодно почти не летали
Гнезда сложены только заставные не ставил
Как похолодает сделаю последний цикл обработок амитразой

Юрій Чугай 31.10.2022 23:30

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297938)
...якийсь у Вас не правильний мордовник...росте хорошо де тільки насіється : сухо ,мокро, пісна земля - байдуже. А що бджоли на ньому не "сидять" ??? --даже по декілька штук на головку сідають , тусуються на ньому хорошо, з ранку і до ночі ...

Більшість мого мордовника зацвіло аж на 3 -й рік. Тобто через посуху за перший рік не змогли розвинути розетки. На третій рік рослини також потужними не виглядали. Поле було довге, на схилі. Внизу де грунт більш-менш і вологи більше він почувається краще. Розсівається добре лиш там де впаде на голу землю.(ИМХО)


Текущее время: 18:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot