Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Породы пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Бакфаст порода пчел (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=526)

Юрий Пчелка 20.10.2015 19:54

Re: Бакфаст порода пчел
 
А кто знает Савицких может есть кординаты у когото

ВАДОС. 20.10.2015 21:24

Re: Бакфаст порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Пчелка (Сообщение 102950)
А кто знает Савицких может есть кординаты у когото

В цій темі, напевно незнають.:)

Волкотрубенко 21.10.2015 18:46

Re: Бакфаст порода пчел
 
Бакфаст это как трехколесный велосипед-прикольно безопасно, но долго и далеко не поедешь! УС это мощный спортбайк не умея его водить переворачиваешся со сторта назад, разогнавшись, попытавшись тормозить, переворачиваешся через руль. И только набравшись опыта можешь разогнать с максимальным ускорением, тормозить балансируя на переднем колесе, вылаживать на поворотах чувствуя максимальный предел. СР тотже спортбайк только без глушителя, добавляется мощность, водителю-пчеловоду все равно а окружающих и соседей раздражает!

Владимир Татомир 21.10.2015 19:58

Re: Бакфаст порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 103027)
Бакфаст это как трехколесный велосипед-прикольно безопасно, но долго и далеко не поедешь! УС это мощный спортбайк не умея его водить переворачиваешся со сторта назад, разогнавшись, попытавшись тормозить, переворачиваешся через руль. И только набравшись опыта можешь разогнать с максимальным ускорением, тормозить балансируя на переднем колесе, вылаживать на поворотах чувствуя максимальный предел. СР тотже спортбайк только без глушителя, добавляется мощность, водителю-пчеловоду все равно а окружающих и соседей раздражает!

Если возможно, озвучьте с каким материалом, в каком объеме и какое время Вам пришлось поработать? По бакфасту в этой теме, по УС в теме о ней.

Брониславович 21.10.2015 21:02

Re: Бакфаст порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 103027)
Бакфаст это как трехколесный велосипед-прикольно безопасно, но долго и далеко не поедешь!

Уже сам пробовал или сосед по телефону рассказал?

Владимир Татомир 22.10.2015 19:56

Re: Бакфаст порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 103027)
тормозить балансируя на переднем колесе

Где то критика занесло, информации ноль.

Волкотрубенко 23.10.2015 06:58

Re: Бакфаст порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Брониславович (Сообщение 103057)
Уже сам пробовал или сосед по телефону рассказал?

А у Вас давно возникало желание прокатиться с ветерком на трехколесном педальном имея в гараже и умея управлять более совершенным транспортным средством. Не пробовал и дане нет желания пробовать. Я не увидел в этой "породе" ни одного преимущества относительно отселекционированой природой хотя бы дворняжки. не по товарным показателям, не по здоровью.

Патриот17 23.10.2015 09:29

Re: Бакфаст порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Пчелка (Сообщение 102950)
А кто знает Савицких может есть кординаты у когото

Набирите в поисковике - Савицкий Юрий Витальевич. Но реально не по этой теме :ah:

верес 23.10.2015 09:56

Re: Бакфаст порода пчел
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 103197)
в нашей стране нужно менять все.

але слід незабувати народну приказку "міняйло ходить без штанів". тобто треба розвивати своє, не такі ми вже й безталанні, неслід без обдумування кидатися в "обійми" розрекламованого бізнесом будь якого бренду.
А тепер по сутті, про свої перші враження від "бакфасттів". наперед скажу,що пасічник я ще ніякий, але, з придбаних двох маток ШЗ; показали розвиток незкажу що на "5", чого очікував зважаючи на всі позитивні відгуки про даний тип бджіл, в мене вони отримали "4" з "-". Про продуктивність нескажу ще нічого, бо небуло такої можливості в них. А от про
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 103192)
по здоровью.

виявилися в моєму варіанті ну зовсім слабачками. Пояснюю чому, так склалися обставини що до морозів які цьогоріч застали нас з ненацька починаючи з 08 по 11 жовтня було до -5 і навіть до -7 в низині річки, я за тиждень оглядав всі свої сім"ї і був задоволений, як кажуть потирав долоні, але зарання я втішався, бо вичекавши несприятлі умови і в перший же день(15.10) коли повітря прогрілося в день до +13, пішов до бджіл і від побаченого був розчарований, одна сі"я бакфастів відійшла інша на межі, місцеві аборигени без родословної 50/50, але найслабші всерівно в рази в кращому стані, деякі і зовсім на відмінно, звичайно, я не проти бакфастів, і таки буду пробувати їх ще, але дзвіночок застережливий - місцеві чомусь можуть протистояти (я так думаю що це кліщ зробив свою справу), тому нехотів навіть про це писати, але прочитавши в темі " борті..." повідомлення від БІГУНЦЯ, про виведення на американському континенті стійких бджіл до Вароа, взявши за основу тих які зуміли вижити самостійно чому і нам не йти в цьому напрямку, бо дуже ймовірно, що українське бджільництво може чекати непередбачуваний результат при бездумному розповсюдженні немісцевих при іх метизації хто зна в якому напрямку це піде.

Волкотрубенко 23.10.2015 10:04

Re: Бакфаст порода пчел
 
Все преимущество для человека данной пчелы заключается в недостатках как вида. Типа куры легорн или бройлер.


Текущее время: 03:14. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot