Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Рамки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Различные способы изготовления рамок. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=523)

Voblin_UA 12.01.2017 18:42

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Поддерживаю. Атака тонкой серии даёт отличную чистоту реза. За свои деньги вообще идеально.

верес 13.01.2017 12:05

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Stolyar68, все супер. Задавати питання немає резонну, тому що повторити таке виробництво не всім під силу.
Вам зелене світло на задоволення попиту на бджолярський реманент.
п.с. всеж таки невтримаюся, і задам питання, обладнання самвидав?

stolyar68 13.01.2017 19:33

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
[quote="верес;171624"]п.с. всеж таки невтримаюся, і задам питання, обладнання самвидав?
Зробив сам ,но з допомогою інтернету .Ще є цікаві станки по виготовленю рогатих вуликів,і сотових рамок, покажу як будемо різати.

Snowboarder 14.01.2017 22:43

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Цитата:

Сообщение от Voblin_UA (Сообщение 104857)
Соскучился я уже по такому ритму жизни, чтобы никуда не нестись, сломя голову... В маленький городок приезжаешь - совсем другой ритм жизни... Возвращаюсь в Харьков - опять гонки с самим собой...

Зацепило, Серёга. Переехал из Донецка в Каневский заповедник, и ритм жизни изменился! Пчелы, природа, тишина! И без гонок с самим собой.

Voblin_UA 17.01.2017 17:55

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Очень хочу. Но жизнь с пасеки - это хотя бы 50 семей - самый минимум. А это - неминуемые вложения, причём немалые. Двигаюсь в этом направлении, но пока медленнее, чем хотелось бы. Руководствуюсь буддийским принципом, что неважно, с какой скоростью движешься, главное - движешься.
Оборудование выше завораживает :) Не с целью повторения, мне интересно как механику. Очень хотелось бы посмотреть поближе на многопил и на приспособу для выборки разделителей на боковушках, если можно :)

stolyar68 17.01.2017 19:19

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Очень хотелось бы посмотреть поближе на многопил и на приспособу для выборки разделителей на боковушках, если можно Сергей ,сниму видео и покажу подробно.

МедАль 17.01.2017 23:17

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Цитата:

Сообщение от stolyar68 (Сообщение 171696)
Зробив сам ,но з допомогою інтернету .Ще є цікаві станки по виготовленю рогатих вуликів,і сотових рамок, покажу як будемо різати.

Сьогодні втретє передивився Ваше відео, колего Микола Сокол, про виготовлення рамок. Вразило воно мене, а якщо російською - впечатлило. Вразило тим, яке "розумне" обладнання використовується. Багатопильна циркулярка з автоподачею заготовок - цікавий агрегат, але не оригінальний. Те ж саме - горизонтальний фрезер для виборки вилочок в боковинках...
А от агрегат для фрезерування боковинок - виборки під роздільник Гофмана,- дійсно таки вразив. Верхнє завантаження заготовок, автоподача, двостороннє фрезерування... - це вже ніякі не жарти, а плід
оригінальної інженерної думки. При цьому ця розробка втілена в метал на високому технологічному рівні...
З огляду на все це, виникають деякі думки:
-не вірю Вам, колего, що все це зроблено Вашими руками - не ображайтесь на таку заувагу;
-в домашніх умовах така техніка недоцільна, навіть якщо спеціалізуватись на потоковому виготовленні рамок;
-верстати мають значну енергоємність, хоч і підключені в мережу 380 В, а тому витрати електроенергії не окупляться реалізацією рамок, навіть якщо їх виготовляти у великій кількості.
Це лише деякі зауваження до Вашого ролика, колего. Вважаю, що було б правильним сказати, що столярний цех, показаний в ролику - це лише допоміжний підрозділ якогось серйозного підприємства, де Ви -виконавець, але не конструктор та виготовлювач того залізяччя.
Все вище сказане - то таке, мої суб"єктивні враження. Але є серйозне зауваження особисто для Вас, як до верстатника: коли вже так хочеться, то персні можна носити й в столярці, а от ланцюжки, що гойдаються на кисті руки - ні в якому разі: це щоб з кисті не получилась кукса...
Ще раз вибачайте за критику, це тому я так відверто, що показане Вами виготовлення рамок справді дуже сподобалось.

Волкотрубенко 17.01.2017 23:27

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Как я понял, на видео не автор а сын автора.

МедАль 18.01.2017 08:02

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 172693)
Как я понял, на видео не автор а сын автора.

А вот Вас, Волкотрубенко, никто ни о чем и не спрашивал... Обратите внимание: речь об изготовлении рамок и о соблюдении Правил ТБ, а Вы в генеалогию ударились.

верес 18.01.2017 08:34

Re: Различные способы изготовления рамок.
 
Медаль, згоден з Вами, що для реалізації такого самзробив окрім ідей, чи запозичень з інтернету потрібно мати ще хорошу металообробку, тому невиключено що показаний цех належить власникам промпасік, де великий власний попит на тіж рамки, корпуса, тобто вулики, тоді таке обладнання можливо і потрібне, ну і другий варіант - це фанати кулібіни, які нерахуються з затратами і окупністю. Не в докір Вам.


Текущее время: 17:04. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot