Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3037)

vodolej 09.01.2016 17:34

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Марина Чмель (Сообщение 113291)
Да, нам пчеловод из западной так и сказал - цена пакета равна цене одного мешка сахара. Какие прогнозы, ребята?))

Значить цукор для нього це головна стаття витрат на вирощування бджіл для пакетів

Добавлено через 6 минут
Задавали питання "Чому не дешевшає бензин коли ціна на нафту вже стала вдвічі дешевша?" Отримали відповідь -"Навіщо її знижати коли і по такій ціні добре беруть"
Так що ціна на цукор тут не причому. Якщо пропозиція буде перевищувати потреби то ціна буде нижчою якщо навпаки то ціна буде високою. Все залежить від того яким чином зайдуть на наш ринок росіяни.

Владимир Татомир 09.01.2016 18:57

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 113316)
Все залежить від того яким чином зайдуть на наш ринок росіяни

Шелковый путь через Грузию им не с руки, остается только Беларусия.И третий вариант, вообще не зайдут.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Никитин (Сообщение 113292)
( 4+1 )

Это рутовский пакет? Рамка на триста, пакет из четырех рамок.

amator 09.01.2016 20:42

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 113316)
Отримали відповідь -"Навіщо її знижати коли і по такій ціні добре беруть"

Это ответ монополиста. Значит ув. vodolej, Вы правы насчет наших правителей.
Может я и не прав, но высокие цены на пакеты меня не расстраивают. Есть для меня еще один путь в пчеловодстве, кроме меда.

Antton 09.01.2016 21:57

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
передивлявся я об'яви по району, на рахунок зимувалих сімей і відводків. Передзвонивши до декількох з'ясувалася цікава обставина... Не можуть і не вміють продавці скласти собі , і свому товару ціну. В основному чув таке-" Та я ще не знаю скільки буде коштувати,весною в інтернеті подивлюся по скільки продають , по стільки і будуть" Цікава методика складання ціни)))) а як в неті знайдуть по 100500 грн. за рамку ,то що? Є одне єдине правило ціни товару- товар коштує рівно стільки скільки за нього готові заплатити покупці... Все...
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 113316)
Якщо пропозиція буде перевищувати потреби то ціна буде нижчою якщо навпаки то ціна буде високою

Дуже багато таких що скоріше вдавляться але дешевше не продадуть... )))

vodolej 09.01.2016 22:10

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 113367)
Сегодня, 20:57 #74
Antton
Активный участник


Регистрация: 12.01.2013
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 5
Ульи: перевожу а рогаті
Адрес: м.Козятин
Возраст: 34
Сообщений: 133
Сказал(а) спасибо: 128
Поблагодарили 44 раз(а) в 15 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 17
Закачек: 0
Вес репутации: 47
Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.



передивлявся я об'яви по району, на рахунок зимувалих сімей і відводків. Передзвонивши до декількох з'ясувалася цікава обставина... Не можуть і не вміють продавці скласти собі , і свому товару ціну. В основному чув таке-" Та я ще не знаю скільки буде коштувати,весною в інтернеті подивлюся по скільки продають , по стільки і будуть" Цікава методика складання ціни)))) а як в неті знайдуть по 100500 грн. за рамку ,то що? Є одне єдине правило ціни товару- товар коштує рівно стільки скільки за нього готові заплатити покупці... Все...

Цитата:
Сообщение от vodolej
Якщо пропозиція буде перевищувати потреби то ціна буде нижчою якщо навпаки то ціна буде високою

Дуже багато таких що скоріше вдавляться але дешевше не продадуть... )))

Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 113367)
Дуже багато таких що скоріше вдавляться але дешевше не продадуть... )))

Так , це наша ментальність, як сам не з'їм то понакусюю

Волкотрубенко 10.01.2016 11:01

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 113369)
Так , це наша ментальність, як сам не з'їм то понакусюю

Пчеловоды! Вы как себя чувствуете? Молитесь на пакетчиков. Как мед продать так подороже все хотят, а как пчел купить так на шару. Они что не пчеловоды? Учитесь зимовать и не надо будет париться о цене на пакеты. Пакет 1 мая минимум 50 баксов должен стоить. За новичков беспокойтесь -так продайте им хм

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113427)
Пчеловоды! Вы как себя чувствуете? Молитесь на пакетчиков. Как мед продать так подороже все хотят, а как пчел купить так на шару. Они что не пчеловоды? Учитесь зимовать и не надо будет париться о цене на пакеты. Пакет 1 мая минимум 50 баксов должен стоить. За новичков беспокойтесь -так продайте им хм

свои 3+1 две на струс по 400гр, или подарите. Слабо?!

Александр Влад. 10.01.2016 12:21

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113427)
Пакет 1 мая минимум 50 баксов должен стоить.

Согласен, останется мед по два бакса скинуть, и всем будет счастье.

Antton 10.01.2016 13:57

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113427)
Пчеловоды! Вы как себя чувствуете? Молитесь на пакетчиков. Как мед продать так подороже все хотят, а как пчел купить так на шару. Они что не пчеловоды? Учитесь зимовать и не надо будет париться о цене на пакеты.

Добавлено через 7 минут


свои 3+1 две на струс по 400гр, или подарите. Слабо?!

Медом не торгую.. надлишки віддаю сестрі і друзям безкоштовно його ще не так багато щоб продавати. Пакетами теж не торгую.. сам розширююсь.. Але як мені допомогли стати пасічником, просто подарувавши сім'ю з вуликом и комплектом суші так і я подарую, і нічого зі мною не станеться.
Цитата:

Пакет 1 мая минимум 50 должен стоить.
А можна калькуляцію на пакет подивитись.Ато якось мілкувато ,чому не 70$?

Волкотрубенко 10.01.2016 16:06

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 113439)
Медом не торгую.. надлишки віддаю сестрі і друзям безкоштовно його ще не так багато щоб продавати. Пакетами теж не торгую.. сам розширююсь.. Але як мені допомогли стати пасічником, просто подарувавши сім'ю з вуликом и комплектом суші так і я подарую, і нічого зі мною не станеться.

А можна калькуляцію на пакет подивитись.Ато якось мілкувато ,чому не 70$?

Когда высокая стоимость пчел, высокая стоимость меда. Вы хотите покупать пчел по себестоимости? А почему никто не хочет продать мед по себестоимости. Тут через одного знатные матководы, на Рождество с лейкой по пасеке забегали. Купите у них весной матку и 1.5 кг пчел и 4 рамки суши не говоря о расплоде. Так они пчел поштучно Вам посчитают. Для нормального пчеловода, а не хапуги, торговля пчелами статья дохода а не расхода. И не имеет значение область проживания.

Добавлено через 53 минуты
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 113439)

А можна калькуляцію на пакет подивитись.

Калькуляцию на Бакфаст попросите. Почему они не стоят дешевле остальных? Легко и быстрей выводятся и тд.. Или кто-то кого-то натягивает получается? Свои своих?

Antton 10.01.2016 16:22

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Волкотрубенко,
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 113448)
Когда высокая стоимость пчел, высокая стоимость меда. Вы хотите покупать пчел по себестоимости? А почему никто не хочет продать мед по себестоимости. Тут через одного знатные матководы, на Рождество с лейкой по пасеке забегали. Купите у них весной матку и 1.5 кг пчел и 4 рамки суши не говоря о расплоде. Так они пчел поштучно Вам посчитают. Для нормального пчеловода, а не хапуги, торговля пчелами статья дохода а не расхода. И не имеет значение область проживания.

Ви не сприймаете одного факту- ціни диктує Ринок жоден бджоляр, спілка, і тд.. не в змозі контролювати і диктувати ціни. в світі живе ,може 10-ток, людей здатних своїми діями створити певну турбулентність на Ринку ,і то лише на кілька днів, потім все стане на свої місця....Якби пасічники могли диктувати ціни то в єміратах качали б не нафту....До чого веду.. Ціна пакету ніяк не вплине на ціну меду. в нас весь базар продає мед по 35грн. за 0.5 л до сих пір продає , бо здати оптом для них дешево. Людям не до меду, ціни на все високі але якщо пасічник не продасть мед ( про ціну не говорим) то ваші пакети по 50$ залишаться в вас, будете їх на хліб мастити, хоча там вже сім'я скаже -"хочем їсти", і Ви будете раді якщо заберуть по 600грн. Тепер про промислових пасічників- вони в основному здають мед оптом,так як нема ні часу ні бажання товктися на ринку з надією продати кілька банок, а якщо меду більше 3 т . то і сенсу стояти нема, або він бог маркетингу))). так от.. промисловці вміють рахувати гроші, здавши мед він починае планувати наступий сезон, скільки коштів на розширення ,скільки на кочівю, скільки лишиться для життя, і тд.. Пакет,мовою фінансів, середньострокова інвестиція з досить слабким прогнозом дохідності.Занадто багато факторів впливає на збір товарної продукції аж на наступний рік. І цей пасічник 100 разів подумае брати у Вас пакети по 50$ чи поїздити пошукати пакети ,а може і сім'ї по нижчій ціні, тим самим скорочуючи собі фінансові ризики.Адже Ринок не цікавить за скільки Ви купили пакети, скільки ви витратили на кочівлю, і яка в Вас собівартість 1 кг.меду. Тому Ваша фраза "Когда высокая стоимость пчел, высокая стоимость меда." не несе за собою ніякого смислового навантаження. Хоча я можу припустити в фантазіях що якщо на базарі на ціннику написати щось на кшталт такого-" МЕД ЗІБРАНИЙ БДЖОЛАМИ ПО ЦІНІ 100$ ЗА 4 РАМКИ .ЦІНА 200 грн за 0.5. " і буде черга, і буде позолоченим трактором на кочівлю платиновий павільйон тягнути.)))


Текущее время: 05:50. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot