Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Мёд (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Сотовый мед (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=528)

МЭД 05.01.2013 15:21

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 19336)
Вопрос был о рамках с древесины а не полистирола.

А,меня с древисины и интересует!Так ,что где кто нарыл, признавайтесь!

Сергей.хм 05.01.2013 15:56

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от Злой Сашка (Сообщение 19344)
Мені цікаво, чому нікому не прийде в голову використати для сотових рамок ШПОН дубу або буку.

На мій погляд, причина в тому, що це менш технологічно. Порахуйте кількість операцій. Якщо робити з дошки, вона одна спочатку профілюється, а потім розпускається на 50 заготівок. А якщо робити з шпону, то спочатку з нього необхідно вирізати 50 полосок, а потім кожну полоску окремо профілювати фрезером по шаблону (або пробувати їх групувати). Кількість операцій практично вдвічі більша.
Дет Котэ справедливо написав, що його шаблон придатний для планшетного каттера і ПВХ або картону, а щоб вирізати таке фрезером з шпону треба спростити замки (або вирізати їх іншою фрезою по іншому шаблону, тоді кількість операцій буде ще більшою).
А собівартість матеріалу рамочки буде приблизно однакова, всього близько 4-8 копійок.

Злой Сашка 05.01.2013 16:54

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от Сергей.хм (Сообщение 19349)
На мій погляд, причина в тому, що це менш технологічно. Порахуйте кількість операцій. .....

А хто казав, що шпон треба різати на смужки і тим більше фрезерувати по-штучно.:kill::kill: Всі операції виконуються пачками скажемо по 20 шт.
А різниця лише в тому, шо ви зразу формуєте, а потім нарізаєте- а я пропоную зразу нарізати, а потім формувати. Ось і все.

МАРТЬЯНОВ ИГОРЬ 05.01.2013 17:54

Re: Сотовый мед
 
Попробывал в том году получилось не очень но буду пробывать ещё Упаковку покупал по времени получается быстро если рамку чуть подогнать и цена отличная есть фото

МЭД 05.01.2013 18:03

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от МАРТЬЯНОВ ИГОРЬ (Сообщение 19357)
Упаковку покупал

Покупали,где? Какую рамку,мини,для сотового меда?Какой материал,цена,где брали?
Вроде все как шпионы! Или пишите все в соообщении плдробно или вообще ничего!

вэн 05.01.2013 18:43

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от Сергей.хм (Сообщение 19349)
Сообщение от Злой Сашка
Мені цікаво, чому нікому не прийде в голову використати для сотових рамок ШПОН дубу або буку.

Хороший шпон можно использовать от фруктовых ящиков из под цитрусовых. В прошлую осень насобирал, хочу нынче попробовать.

МЭД 05.01.2013 19:40

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от вэн (Сообщение 19362)
Хороший шпон можно использовать от фруктовых ящиков из под цитрусовых

Интересный вариант!Можно поискать такие ящички,но как стыки делать?

вэн 05.01.2013 21:50

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 19365)
Интересный вариант!Можно поискать такие ящички,но как стыки делать?

короче, шпон распариваешь, делаешь контур, а стык обычным скоросшивателем или степлером соединяешь.

Добавлено через 1 минуту
А ящиков на рынке валом, или на оптовой базе.

віталий 05.01.2013 22:20

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от Сергей.хм (Сообщение 19349)
А собівартість матеріалу рамочки буде приблизно однакова, всього близько 4-8 копійок.

А пластикова рамочка коштує 18 коп, не дешево але зате доступно кожному, і не потрібно ні профілювати як деревяні, - пішов і готові новою поштою отримав. І ще одне: в пластиковій рамці є кріплення для встановлення вощини, і це великий +.


Не думаю що покупець який тримає в руках стільничок з медом заглядає яка там рамка деревяна чи пластикова, цей продукт родом з нашого дитинства, тому покупець впадає в дитинство, в спогади(як крали в діда рамки медові з вулика, і десь в кукурудзі ночу їли ), тому якщо ціна не кусається - полюбому купить.

Берендей 05.01.2013 22:28

Re: Сотовый мед
 
Цитата:

Сообщение от вэн (Сообщение 19378)
А ящиков на рынке валом, или на оптовой базе.

Забудьте вы об этих ящиках как о страшном сне и даже название это в суе не упоминайте. Шпон от фруктовых ящиков из под цитрусовых использовать НЕЛЬЗЯ Вы слышали о фумигации цитрусовых?????? Если нет по ищите информацию. Там такая концентрация химии что не то что в улей ставить страшно, а и в руки его брать.


Текущее время: 15:07. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot