Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2019 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5668)

Human 04.03.2019 11:34

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
В суботу виніс 2 сім’ї з хати. Ще одна зимувала для експерименту на вулиці. Дві сидять щільно і тихо по центру вулика. Одна з тих що були в хаті, якось "рихло" і шумно сидить, дав канді.

В хаті температура 3,3 С, можна було б ще на тиждень залишити, але по прогнозам в нас в середу-четвер буде до +17, тому вирішив винести, нехай політають.

Що ще несподобалось - волога. Зверху під плівкою сухо, але коли виносили, з вуликів через сітку текла вода. Минулого року наче не було такого. В мене сітка в дні займає десь 50 %, треба переробляти на 100%.

бігунець 04.03.2019 12:21

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от berlin.igor (Сообщение 258147)
каждый судит по себе

Я не про себе писав і не про свій світогляд. Я якраз навпаки, все розповім. Так що вибачайте...

bogoslav 04.03.2019 15:02

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от пасіка (Сообщение 258020)
Завтра поїду на пасіку і буду відкривати сезон,заміню дно,адже по прогнозу буде перший обліт з понеділка.З поганих новин на днях перевернуло вітром вулик,корпус без дна і кришки лежав догори дригом,рамки на землі,велику частину бджіл видуло в невідомому напрямку,зібрав що залишилось,але якісь вони кіпішні хоч і пройшло декілька днів,підозра на відсутність матки,перша ревізія покаже

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

З гарних новин привіз першу партію ящиків на пакети

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

По зимівлі дам результати пізніше,тому не проходив опитування

улик сдуло это у вас сквозняк на пасеке?

Отправлено с моего XT907+ через Tapatalk

torris 04.03.2019 16:06

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 258139)
зробити висновки.

сперш огляну всі сімї, тоді зроблю висновок по зимівлі і обовязково проголосую в опитуванні.

bee-beep 04.03.2019 16:19

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Human (Сообщение 258150)
В суботу виніс 2 сім’ї з хати. Ще одна зимувала для експерименту на вулиці. Дві сидять щільно і тихо по центру вулика. Одна з тих що були в хаті, якось "рихло" і шумно сидить, дав канді.

В хаті температура 3,3 С, можна було б ще на тиждень залишити, але по прогнозам в нас в середу-четвер буде до +17, тому вирішив винести, нехай політають.

Що ще несподобалось - волога. Зверху під плівкою сухо, але коли виносили, з вуликів через сітку текла вода. Минулого року наче не було такого. В мене сітка в дні займає десь 50 %, треба переробляти на 100%.

У меня тоже сетка не 100 в улье, а два отверстия по центру, и нет никакой воды.Зимуют все на улице.Так что, возможно причина не в размерах площади покрытия дна сеткой, а зимовка в хате дала такой эффект.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 258154)
Я не про себе писав і не про свій світогляд. Я якраз навпаки, все розповім. Так що вибачайте...

Облет пройдет, тогда можно и говорить.Не нужно бегать с палкой, пока телятко в попе.:)

art. 04.03.2019 16:39

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
сегодня решил собрать подсушенных пчел (вторая пропавшая семья), на работе... когда их раструшивал, на поверхности остались лапки и крылышки (пересушил)... начал под лупой высматривать клеща... насчитал 10 штук... хотя пчелы было много, занимали 8 улочек... так что думаю обработка дымпушкой была хорошая...
прослушал оставшиеся три улья, одна гудела чуть больше, посмотрел... ничего, сидят плотненько, тепло есть, корма ещё достаточно... через недельку думаю полетят основательно... тепло идет...

пасіка 04.03.2019 17:24

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от bogoslav (Сообщение 258157)
улик сдуло это у вас сквозняк на пасеке?

Отправлено с моего XT907+ через Tapatalk

Дуже сильний вітер був,а за зиму бджоли під’їли кормів і він став легший і не витримав.

бігунець 04.03.2019 17:47

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от bee-beep (Сообщение 258165)
Облет пройдет, тогда можно и говорить.Не нужно бегать с палкой, пока телятко в попе

И снова меня не так поняли. Дарма... А про беганину, просто заглянув в улей можно сказать, как прошла зимовка.

bee-beep 04.03.2019 18:09

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 258171)
И снова меня не так поняли. Дарма... А про беганину, просто заглянув в улей можно сказать, как прошла зимовка.

Як пройшла зимовка,особито для мене.Це не просто заглянуть і ага всі живі, і слава Богу.
А коли я зміню дніща, поставлю полоски, подивлюсь чи всі при матках, що з розплодлм і т.д.От тоді скажу:як пройшла зимовка.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 258154)
Я не про себе писав і не про свій світогляд. Я якраз навпаки, все розповім. Так що вибачайте...

а мед ваш досі згадую...смакота. Так що у вас +1 клієнт.:) на гречку і ліс:)

bogoslav 04.03.2019 19:30

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
пчёлы стоят в два ряда, между рядами около метра расстояние, во время облёта они могут друг другу мешать?

Отправлено с моего XT907+ через Tapatalk


Текущее время: 13:20. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot