Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ульи (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Изготовление альпийского улья (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3812)

Владимир Татомир 11.02.2019 08:02

Re: Изготовление альпийского улья
 
Цитата:

Сообщение от ГАІ (Сообщение 256368)
А нам показать?

Да внутрь мы не лазили, зачем девкам холод нагонять и тревожить их. Посмотрели местность, хорошая вокруг.Балка с лесом, ранние пыльценосы есть.Ульи снегом занесены, это от ветров и мороза защита, хотя снег уже отходит, тепло от ульев видимо идет и воздух между снегом и ульем гуляет.Снег на пару сантиметров отступил.Такие вот дела.

МедАль 11.03.2019 07:22

Re: Изготовление альпийского улья
 
Вчора, 10 березня, на пасіці був перший весняний обліт. В нашій місцевості очисний обліт зазвичай і буває між 8-м і 12-м березня. Раніше старались виставляти вулики саме в ці дні. Тепер звикли зимувати на волі, й результат навіть кращий.
Був вихідний, і я вирішив зняти ролика, але не з пасіки, а з майстерні. Саме тут виготовляю замовлення колег на альпійські вулики. Мій приятель Віталій Ружицький (на Ютубі цікавий канал "Стасова пасіка") якось обізвав мою майстерню вуликовою фабрикою.
Ділюсь думками з приводу організації справи, висловлюю припущення - а кому ж передати "Контрольний пакет акцій" своєї "вуликової фабрики?"
Мабуть і в нашому товаристві на форумі знайдуться майстровиті хлопці?..

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Димас 11.03.2019 11:04

Re: Изготовление альпийского улья
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 258699)
Ділюсь думками з приводу організації справи, висловлюю припущення - а кому ж передати "Контрольний пакет акцій" своєї "вуликової фабрики?"

Олексій Володимирович, у Вас гарна майстерня і бухгалтерія сподобалась:ok: Якщо виготовлення вуликів - це Ваше хоббі, то робіть їх невеликими об'ємами, коли є час і для задоволення. Гарного Вам здоров'я!

МедАль 11.03.2019 21:07

Re: Изготовление альпийского улья
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 258709)
Якщо виготовлення вуликів - це Ваше хоббі, то робіть їх невеликими об'ємами, коли є час і для задоволення. Гарного Вам здоров'я!

Щиро Вам дякую на добрім слові. А щодо замовлень - то треба ж колись навчитись вимовляти слово "Ні". Тільки сумніваюсь, що це вдасться.

Димас 11.03.2019 21:23

Re: Изготовление альпийского улья
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 258755)
Щиро Вам дякую на добрім слові. А щодо замовлень - то треба ж колись навчитись вимовляти слово "Ні". Тільки сумніваюсь, що це вдасться.

Можна припинити приймати всі замовлення . Потім просто виготовити десять вуликів, не поспішаючи, з великими перекурами на каву. Коли все готово, тоді можна й покупця шукати. (ИМХО) Лише робота без поспіху і нервів може приносити задоволення, а не перетворюватись на каторгу чи "заробітчанство", як Ви сказали.

novichok 11.03.2019 21:56

Re: Изготовление альпийского улья
 
Олексiю Володимировичу, у Вас же нещодавно гостював виробник вуликiв I для нього це не хобi а заробiток - Володимир Татомир. Не схотiв?

МедАль 12.03.2019 07:38

Re: Изготовление альпийского улья
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 258765)
Олексiю Володимировичу, у Вас же нещодавно гостював виробник вуликiв I для нього це не хобi а заробiток - Володимир Татомир. Не схотiв?

Це дуже делікатне питання. Я настільки сповнений поваги до свого друга Володі Татомира, що навіть і подумки не хочу йому щось нав"язувати. Бачите, виготовлення нового виду продукції - не така проста справа, як може здаватись. Потрібне деяке нове обладнання, нові приспособи, нова оснастка, нові підходи до виробництва. Це, образно кажучи, мова про ту бабу, яка не мала клопотів і купила порося. Чи потрібне оте "порося" В.В? Тут слово за Володимиром Васильовичем: як він скаже - так тому й бути.
Шкода тільки, що він поки що не сповнений ніжними почуттями до альпійських вуликів...
Але, як співають "Любовь нечаянно нагрянет..."

novichok 12.03.2019 07:52

Re: Изготовление альпийского улья
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 258794)
Це дуже делікатне питання. Я настільки сповнений поваги до свого друга Володі Татомира, що навіть і подумки не хочу йому щось нав"язувати. Бачите, виготовлення нового виду продукції - не така проста справа, як може здаватись. Потрібне деяке нове обладнання, нові приспособи, нова оснастка, нові підходи до виробництва. Це, образно кажучи, мова про ту бабу, яка не мала клопотів і купила порося. Чи потрібне оте "порося" В.В? Тут слово за Володимиром Васильовичем: як він скаже - так тому й бути.
Шкода тільки, що він поки що не сповнений ніжними почуттями до альпійських вуликів...
Але, як співають "Любовь нечаянно нагрянет..."

Ну не знаю... Я хоч I не настiльки досвiчений, як Ви, тим бiльш не виробничник, як Володя Татомир, але менi вулики здалися трошки простiшими у виготовленнi, нiж звичайнi. Iх навiть клеiти не треба.
Але ж якщо не спитати, то як узнати? Хоча, форум вiн читае, то мабуть щось скаже:)

Берендей 12.03.2019 09:07

Re: Изготовление альпийского улья
 
Да все там нормально, ничего страшного там нет, просто на сколько я понял ситуацию была задержка по материалам соотвецтвенно и сдвинулись сроки изготовления ульев. Теперь материалы полученны и идет работа ускоренным темпом, соотвецтвенно работа уже не столько в кайф сколько в напряг.А тут еще и сезон работы с пчелками начинаеться которому нужно уделять время, да и среди клиентов 100% есть паникеры которые через день названивают с вопросами когда будут улья. Так что все это просто временные трудности.

МедАль 12.03.2019 09:34

Re: Изготовление альпийского улья
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 258796)
Ну не знаю... Я хоч I не настiльки досвiчений, як Ви, тим бiльш не виробничник, як Володя Татомир, але менi вулики здалися трошки простiшими у виготовленнi, нiж звичайнi. Iх навiть клеiти не треба.
Але ж якщо не спитати, то як узнати? Хоча, форум вiн читае, то мабуть щось скаже:)

От відразу й видно, що Ви в столярці не дуже досвідчені, бо насправді альпійський вулик у виготовленні набагато складніший ніж дадан, лежак чи рут. Про "рогатий" нічого не скажу, бо ніколи не робив.
Складність в тому, що альпієць надзвичайно строгий до стандартів, геометрії та розмірів. До того ж, в цьому вулику чимало окремих деталей.
Отже, у виготовленні між першим і сотим вуликом не може бути розбіжностей в розмірах навіть на міліметр.

Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 258806)
Да все там нормально, ничего страшного там нет, просто на сколько я понял ситуацию была задержка по материалам соотвецтвенно и сдвинулись сроки изготовления ульев. Теперь материалы полученны и идет работа ускоренным темпом, соотвецтвенно работа уже не столько в кайф сколько в напряг.А тут еще и сезон работы с пчелками начинаеться которому нужно уделять время, да и среди клиентов 100% есть паникеры которые через день названивают с вопросами когда будут улья. Так что все это просто временные трудности.

Оце точно підмічено. Серед замовників чимало новачків, зовсім незнайомих хлопців, які полюбляють надзвонювати та повідомляти, що вони не сумніваються в чесності і порядності виробника вуликів. А після того, як отримають посилку, знову надзвонюють та висловлюють свої позитивні емоції щодо якості виробу.
Отже, впровадження і розповсюдження альпійських вуликів загалом - діло хороше й позитивне, а кожен конкретний випадок, як бачимо, дійсно має свої особливості.


Текущее время: 00:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot