Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ринг (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Ринг. Обсуждение проекта. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2684)

iqor 31.03.2015 17:47

Re: Ринг
 
мої п"ять копійок.
бжола. для всіх учасників одні і ті ж конкретні види.для прикладу:бакфаст, карніка, ус, карпатка...список створити разом.
учасники. 4-6. бажано охопити всі регіони України.
кількість сімей одного виду. 5-6.
вулики. бажано задіяти різні конструкції.для прикладу:дадан, альпієць, українець.
точок.всі вулики в одного учасника повинні стояти на одному точку.
старт у всіх одинаковий.зимівля і загодовування- у всіх одинакові.
час проведення рингу півтора-два сезони.

загалом, для прикладу:
6 учасників. західна Україна, центральна, східна, південна та окремі регіони- Карпати, Крим.
в кожного по 6 представників кожного виду. з яких 2 в даданах, 2 в альпійцях,2 в українцях.
десь так...
сезони бажано два, в силу того, що деякі види можуть буди заточені на стартовий потенціал, а з часом видихнутись, а інші стабільні.

п.с. при можливості поставити вебкамери. а це цілком реально.

П.С. створити групу та створити вступ в неї через "10грн"(сумму узгоджується або виводиться щляхом потреб). і учасники групи будуть мати право голосу при організації проекту, та по ходу його реалізації.
тому, для початку, хто згоден приймати участь у організації проекту, та внести "членський внесок".
коли буде план організації, то можна звернутися до виробників чи продавців інвентарю з пропозицією "ми вам рекламу ,а ви нам, для прикладу, 6 даданів". тобто пошукати партнерів.

від самих учасників проекту, зобов"язання(вплоть до завіреного нотаріально) дотримуватись правил, та приймати участь до кінця. весь інвентар та всі сім"ї, залишаються учаснику , в якості компенсації.

Дет Котэ 31.03.2015 17:54

Re: Ринг
 
Цитата:

Сообщение от Санек)))) (Сообщение 83526)
Предлагаю Берендея, Димаса, Деда Котэ, и Voblin

Дет Котэ злюка и вредина! :)

Владимир Татомир 31.03.2015 18:00

Re: Ринг
 
НЕ шуточный ринг разгорелся за пару дней.Только, зачем откладывать на июль.Как есть возможность первые матки, сделать отводки и вперед.На пасеке имеются Егошина,вучковские карпатки,бакфаст от Нелипы.Денис выделяйте(за деньги)в мае пяток штук,и готов испытывать.Еще интересуют Паланочки, штучного оплодотворения.На подсолнух уже будет ,что сказать.На пасеке деситирамочные и шестнадцатирамочные с надставками на 145. А то матка в июле ,на вощину, а где взять пчелу от этой матки?

Дет Котэ 31.03.2015 18:06

Re: Ринг
 
Цитата:

Сообщение от iqor (Сообщение 83528)

в кожного по 6 представників кожного виду. з яких 2 в даданах, 2 в альпійцях,2 в українцях.
десь так...


А зачем?
...Например, пчеловода отобрали для участия в "Ринге", но у него многокорпусная система пчеловождения. Выходит нужно добавить еще даданы, альпийцы и лежаки? Какой в этом смысл?

iqor 31.03.2015 18:10

Re: Ринг
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 83532)
А зачем?
...Например, пчеловода отобрали для участия в "Ринге", но у него многокорпусная система пчеловождения. Выходит нужно добавить еще даданы, альпийцы и лежаки? Какой в этом смысл?

моє бачення таке:
учаснику не потрібно шукати дадана, а надати йому їх від організаторів.
смисл простий. раз порівнюємо сім"ї, то давайте їх порівнювати в різних умовах, це різні системи вулика, та в різних регіонах.
для прикладу, можливо карніка в українському вулику, покаже себе краще аніж в лежаку. а ми її запакуєм в лежак і завідомо поставимо в гірші умови. для чого тоді робити таке порівняння?

я готовий викинути на такий проект і пару сотень, якщо він максимально буде всеохоплюючим. але при умові, що зможу приймати якусь участь в організації.(але не в самому проекті)
можу взяти на себе спілкування в власниками чи представниками магазинів чи виробників(правда не обіцяю конкретного резултьтату), можливо хтось із них візьме на себе деякі моменти. взамін потрібно буде зробити ім рекламу.

в любому випадку проект має бути максимально розкручений, думаю що й телебачення можна задіяти.для прикладу, на форумі акваріумістів(я там спілкуюсь), їхні конкурси/виставки, мали партнерів та висвітлювались по тв(мало але були в новинах).

Санек)))) 31.03.2015 18:18

Re: Ринг
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 83529)
Дет Котэ злюка и вредина! :)

Все люди в своей жизни какой нибудь херней страдают. Не будем обращать внимание на характер, будем обращать внимание на профессионализм.

Дет Котэ 31.03.2015 18:20

Re: Ринг
 
Цитата:

Сообщение от iqor (Сообщение 83528)

П.С. створити групу та створити вступ в неї через "10грн"(сумму узгоджується або виводиться щляхом потреб). і учасники групи будуть мати право голосу при організації проекту, та по ходу його реалізації.
тому, для початку, хто згоден приймати участь у організації проекту, та внести "членський внесок".
коли буде план організації, то можна звернутися до виробників чи продавців інвентарю з пропозицією "ми вам рекламу ,а ви нам, для прикладу, 6 даданів". тобто пошукати партнерів.

від самих учасників проекту, зобов"язання(вплоть до завіреного нотаріально) дотримуватись правил, та приймати участь до кінця. весь інвентар та всі сім"ї, залишаються учаснику , в якості компенсації.


...и через год-полтора, по форуму поползут слухи и внеклассные обсуждения кто и сколько заработал на этом мероприятии.
Уже проходил подобные "некомерческие" мероприятия с "членскими взносами" на одном из форумов по подводной охоте. Проходить еще раз - желания нет. :)

iqor 31.03.2015 18:26

Re: Ринг
 
Дет Котэ, я так бачу, тому запропонував.
знаю, що в світі проводяться подібні проекти, і проблем немає.
якщо не підходять подібні пропозиції, то не підходять. створюйте на своїх умовах... з задоволення поспостерігаю...

Дет Котэ 31.03.2015 18:31

Re: Ринг
 
Цитата:

Сообщение от iqor (Сообщение 83533)
моє бачення таке:
учаснику не потрібно шукати дадана, а надати йому їх від організаторів.
смисл простий. раз порівнюємо сім"ї, то давайте їх порівнювати в різних умовах, це різні системи вулика, та в різних регіонах.
для прикладу, можливо карніка в українському вулику, покаже себе краще аніж в лежаку. а ми її запакуєм в лежак і завідомо поставимо в гірші умови. для чого тоді робити таке порівняння?


Не учитываете практический опыт пчеловодов в той или инной системе ульев.
Вам не кажется, что проще выбрать участников по критериям владения определенных систем ульев?

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от iqor (Сообщение 83537)
Дет Котэ, я так бачу, тому запропонував.
знаю, що в світі проводяться подібні проекти, і проблем немає.
якщо не підходять подібні пропозиції, то не підходять. створюйте на своїх умовах... з задоволення поспостерігаю...


Вот Вы раз... и обиделись...
Никто не говорит что то что вы предложили есть плохо.
Но любые идеи и предложения имеют право подвергаться критике. ;)
"Только та точка зрения, которая смогла выдержать критику, стоит ближе всего к правде"

iqor 31.03.2015 18:32

Re: Ринг
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 83538)
Не учитываете практический опыт пчеловодов в той или инной системе ульев.
Вам не кажется, что проще выбрать участников по критериям владения определенных систем ульев?

думав, але тоді прийдеться збільшити кількість учасників.
поясню своє бачення:
кожен вид бажано перевірити в різних регіонах. це вже як мінімум 4 учасника.
також вважаю, що було би справедливо кожнен вид протестувати в різних конструкціях. думаю погодитесь, що результати можуть бути різні, в залежності від конструкції.
а звідси, 4 учасники, в кожного з яких буде стояти 3 види вуликів, це в любому випадку менше аніж по одному учаснику на кожен вид в кожному регіоні, тобто 12 .

я не обідився.:) просто вважаю, що планувати потрібно завжди по максимуму- менше і так завжди получиться. просто, як на мене, Ви, розглядаєте проект, крізь призму своєї пасіки,і дивитесь, щоби він завдав якнайменше клопоту. а я як сторонній спостерігач.


Текущее время: 21:35. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot