Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1865)

Andruhan 21.04.2016 15:27

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 133517)
Який із них підійде? [ATTACH][/ATTACH]
Треба я так поняв щоб був на підшипниках і більш мощніший ватт 100.

Из тех, что на фото, боюсь, ни один не пойдёт, светлый 40 Вт, не потянет... Есть похожий, но чуть больше, 90 Вт-ный, 4-х рамочную потянет.

Немолодий 21.04.2016 22:28

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 133548)
Из тех, что на фото, боюсь, ни один не пойдёт, светлый 40 Вт, не потянет... Есть похожий, но чуть больше, 90 Вт-ный, 4-х рамочную потянет.

Ну почему? Есть информация об успешном использовании таких движков. Болячки только у них у всех почти одинаковые-греются достаточно сильно.

Andruhan 21.04.2016 22:42

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 133614)
Болячки только у них у всех почти одинаковые-греются достаточно сильно.

А оно нам надо? На нагрев, тоже расходовать эл.энергию;)

Kagarlik 22.04.2016 09:41

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 133524)
Я для себя посматриваю в сторону ДП 108 на 12в, правда в руках не держал но, по отзывам они прекрасно работают на приводах Свеклова и "Мелисовских". К Серегиным блокам управления я имею отношение такое же как и Вы, прсто он мой друг и так получилось что я с первых образцов помогаю ему в тестировании и полевых испытаниях, прошу если есть необходимость внести какие то изменения необходимые на мой взгляд, преследуя при этом свой шкурный интерес -заполучить супер блок для супер привода. :ah:

У мене також була така думка. Де движки ДП-108 використовують? Бо на заводі новий купить кажуть не реально.:)

Ворон 22.04.2016 13:55

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 133665)
У мене також була така думка. Де движки ДП-108 використовують? Бо на заводі новий купить кажуть не реально.

Наскільки відомо мені,двигуни ДП 108 серійно випускаються на 24 вольти,під заказ можуть виготовити і на 12 вольт під заказ,від 10 штук,тому дивитись на ці двигуни немає потреби,генератори постійного струму ще є,тому нетреба винаходити велосипед,але коли так хочеться,виймайте з гаманця гроші і заказуйте у Бурякова готовий привід з ДП 108.

Немолодий 22.04.2016 17:28

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 133698)
заказуйте у Бурякова готовий привід з ДП 108.

за 3100 грв.

Ворон 22.04.2016 19:07

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 133734)
за 3100 грв.

Я вкурсі скільки він коштує,бо питав прямим текстом у Бурякова на точку.;):confused:

Виталий 84 23.04.2016 19:32

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 133517)
Який із них підійде? [ATTACH][/ATTACH]
Треба я так поняв щоб був на підшипниках і більш мощніший ватт 100.
Миниатюры

Это все двигателя от таврии, они слабые. На на вентиляторе газелевской печки стоит двигатель 90 ват. Еще на вентиляторе жигулевского радиатора 110 ват, некоторие на подшипниках. На моей медогонке от радиатора ауди 100(сигара), 5 сезонов отработал.

Kagarlik 23.04.2016 20:18

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Виталий 84 (Сообщение 133924)
Это все двигателя от таврии, они слабые. На на вентиляторе газелевской печки стоит двигатель 90 ват. Еще на вентиляторе жигулевского радиатора 110 ват, некоторие на подшипниках. На моей медогонке от радиатора ауди 100(сигара), 5 сезонов отработал.

Чим оберти регулює:)те?

Немолодий 10.05.2016 07:43

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 53247)
Здесь я предлагаю обсуждать, пробовать, проверять... данный девайс.

Пропоную варіант інтерфейсу блоку керування. Помилитись в керуванні медогонкою з таким інтерфейсом блоку навіть сторонньому помічнику на відкачці, що вперше побачив такий блок ПРОСТО НЕМОЖЛИВО!
Задіяно кілька типів інформації: звук, текст, анімація.
Для прикладу подано один з режимів роботи медогонки. (Для збільшення клацнути на малюнку графіка)

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Немолодий 10.05.2016 11:13

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Немолодий 11.05.2016 06:43

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Немолодий 12.05.2016 07:11

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Нарешті проект останнього третього режиму роботи медогонки з блоком від Коваленка Сергія (SERGE). Це все лише проекти. Сподіваюсь, що Сергій зможе вибрати з цих проектів все хороше, відкине зайве, добавить щось своє і від цього блок керування медогонкою стане ще привабливішим і функціональнішим!:ok:
Бажаю успіхів йому в цьому!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Андрей1985 12.05.2016 21:48

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 120033)
Блок питания от компьютера самое то что нужно! Можно брать старые 200 ватные блоки АТ или АТХ, перешаманить у них токовую защиту и будет се ОК!, причем защиту можно будет подобрать точно и будет еще дополнительная защита от перегрузок (например что-то заклинит или полная медогонка...

Что нужно сделать что бы компьютерный блок работал так как надо?
у меня блок М-ATX-360W или можно и так 12 в взять с него?

Немолодий 13.05.2016 22:19

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Щось тема притихла. Напевно всі на своїх пасіках трудяться.

Anatolij 13.05.2016 22:50

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 136958)
Щось тема притихла. Напевно всі на своїх пасіках трудяться.

Після відкачки меду будемо ділитися враженнями від блоку. Надіюсь позитивними.

Kagarlik 17.05.2016 21:41

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Anatolij (Сообщение 136964)
Після відкачки меду будемо ділитися враженнями від блоку. Надіюсь позитивними.

Жду вражень. Тільки коли мед буде?:(

Anatolij 18.05.2016 08:10

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 137542)
Жду вражень. Тільки коли мед буде?

З такою погодою, тільки на соняху буду випробовувати.

Женя Д 04.06.2016 01:07

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
а я уже совй блок испробывал)))нагрузил медогонку пластиковыми бутылками 3-х литровыми с водой)))а что делать,меда то нет)))

Urik 20.06.2016 16:43

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Женя Д (Сообщение 139729)
а я уже совй блок испробывал)))нагрузил медогонку пластиковыми бутылками 3-х литровыми с водой)))а что делать,меда то нет)))

Ну вот пока меда нет, а есть свободное время, наш коллега снял долгожданное, ознакомительное видео, с Серегиным блоком управления. За что ему огромное спасибо!!! :ok: :beer: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Немолодий 20.06.2016 20:13

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Буковки. що висвічуються на дисплеї-це початкові літери від таких англійських слів:
Low-низько. На дисплеї буква L
High-високо. На дисплеї буква H
Slow-повільно. На дисплеї S
Fast-швидко. На дисплеї F
Гадаю, що це допоможе краще запам"ятати їх значення.
Чому саме англійські слова? Та мабуть тому, що із всіх літер українського алфавіту зобразити на 7-сегментному дисплеї можна лише 14 букв.(ИМХО)

Немолодий 28.06.2016 07:19

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Поділюся своїми попередніми налаштуваннями для хордіальної 4 рамкової медогонки "Меліса" з поворотними касетами. Вихідні дані:
Мотор Г-108М з шківком діаметром 50 мм підвішений збоку бака медогонки. На роторі медогонки шків 210 мм. Амперметр ввімкнений в коло обмотки якоря двигуна знімно приєднаний до блока керування. Касети завантажені рамками старої чорної суші.
Налаштування:
L 25; Lo 30 (135 об/хв); Н 60; Ho 50 (160 об/хв); S 60; tt 5; n 1; Sr 01; F off; r on.
Показники амперметра: при старті 4,5-4,7 А; в режимі відкачки незалежно від швидкісного режиму 3 А.
Час відкачки однієї сторони рамки півтори хвилини. Повторюсь, що це попередні налаштування. Але вони спираються на досвід минулих років роботи з електроприводом іншого типу. В процесі реального відкачування меду можлива корекція деяких показників. Блок керування дає можливість зробити це швидко і легко.
І кілька коментарів до таких налаштувань. Чому S всього лише 60? Для хорди мені не подобається тривалий, не продуктивний, повільний розгін при старті медогонки. Розгін повинен бути плавним, але не затягнутим в часі. Чи не зависокі стартові швидкості Lo? Зовсім ні. Касети надійно захищають стільник від руйнування навіть при дещо більшій швидкості (маю хороший досвід з цього приводу). Чи вистачить півтори хвилини для повного відкачування однієї сторони рамки? Гадаю що так, вистачить. Якщо буде замало-добавлю час високих обертів. Чому амперметр так увімкнений. Тому що він має шкалу на 5 ампер і при увімкнені в повне коло при старті мотора ампераж перевищує 5А (після розгону складає 4А), а так як амперметр буде постіно задіяний, то для мене важливо знати не абсолютне сначення струму, а достатньо мати уявлення про режим роботи мотора, його навантаження. Як визначалась реальна швидкість ротора медогонки? Дуже простим способом, про який вже ішла мова раніше (паперовий бар"єрчик та дерев"яний пальчик).
.Можливо комусь такі налаштування буть відправною точкою для своїх індивідуальних налаштувань. Бажаю успіху!
Примітка. Знято відео, буде час-постараюсь викласти.

Urik 28.06.2016 12:13

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 142278)
Поділюся своїми попередніми налаштуваннями для хордіальної 4 рамкової медогонки "Меліса" з поворотними касетами. Вихідні дані:
Мотор Г-108М з шківком діаметром 50 мм підвішений збоку бака медогонки. На роторі медогонки шків 210 мм. Амперметр ввімкнений в коло обмотки якоря двигуна знімно приєднаний до блока керування. Касети завантажені рамками старої чорної суші.
Налаштування:
L 25; Lo 30 (135 об/хв); Н 60; Ho 50 (160 об/хв); S 60; tt 5; n 1; Sr 01; F off; r on.
Показники амперметра: при старті 4,5-4,7 А; в режимі відкачки незалежно від швидкісного режиму 3 А.
Час відкачки однієї сторони рамки півтори хвилини. Повторюсь, що це попередні налаштування. Але вони спираються на досвід минулих років роботи з електроприводом іншого типу. В процесі реального відкачування меду можлива корекція деяких показників. Блок керування дає можливість зробити це швидко і легко.
І кілька коментарів до таких налаштувань. Чому S всього лише 60? Для хорди мені не подобається тривалий, не продуктивний, повільний розгін при старті медогонки. Розгін повинен бути плавним, але не затягнутим в часі. Чи не зависокі стартові швидкості Lo? Зовсім ні. Касети надійно захищають стільник від руйнування навіть при дещо більшій швидкості (маю хороший досвід з цього приводу). Чи вистачить півтори хвилини для повного відкачування однієї сторони рамки? Гадаю що так, вистачить. Якщо буде замало-добавлю час високих обертів. Чому амперметр так увімкнений. Тому що він має шкалу на 5 ампер і при увімкнені в повне коло при старті мотора ампераж перевищує 5А (після розгону складає 4А), а так як амперметр буде постіно задіяний, то для мене важливо знати не абсолютне сначення струму, а достатньо мати уявлення про режим роботи мотора, його навантаження. Як визначалась реальна швидкість ротора медогонки? Дуже простим способом, про який вже ішла мова раніше (паперовий бар"єрчик та дерев"яний пальчик).
.Можливо комусь такі налаштування буть відправною точкою для своїх індивідуальних налаштувань. Бажаю успіху!
Примітка. Знято відео, буде час-постараюсь викласти.

А ось мої налаштування якими користуюсь другий сезон. Медогонка 4х рамкова з поворотними касетами (совдепія) дороблена мною ще й під радіалку на 42і магазинні рамки, шків на роторі медгонки 210мм на Г-108 рідний, амперметр ввімкнений в загальний ланцюг.
L-60 H-90 Lo-30 Ho-50 S-250 tt-20 n-2 r-on для хордіального режиму налаштувань достатьньо. Чому такі налаштування, тому шов мене дуже мала відстань між ротором медогонки та її корпусом і якщо не розтягти вихід меду в часі то дуже гальмуеться ротор. Прошу пробачення приїхали гості, далі буде!!!:beer:

Andruhan 28.06.2016 13:20

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 142299)
дороблена мною ще й під радіалку на 42і магазинні рамки,

Шо значит рыбак! Он, хоть и руки связаны, глаза покажет!:rofl2:

Немолодий 28.06.2016 13:51

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 142278)
Знято відео, буде час-постараюсь викласти.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Urik 28.06.2016 16:22

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 142299)
дороблена мною ще й під радіалку на 42і магазинні рамки

Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 142301)
Шо значит рыбак! Он, хоть и руки связаны, глаза покажет!

Таки да збрехав трохи, насправді на 32 рамки.

Добавлено через 17 минут
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 142310)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Максимович ось не полінуйтесь і замініть шків ганератора на рідний, Ви зрозуміете на стільки краще все працюе.

Добавлено через 17 минут
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 142299)
Прошу пробачення приїхали гості, далі буде!!!

І так доповню. Функція S на початку була всього 99 одиниць і на моїй медогонці цього було не достатньо тому на моє прохання Сергій збільшив можливостй БУ, а корістувач вже на свій смак буде задавати параметри, в більшій мірі вони знадобляться в радіальному режимі. Амперметр в мене показуе до 6а при розгоні і до 5а при встановленій швидкості.
Р.С. Ще раз хочу подякувати Володиміра Максимовича за відео!!! Все дуже наглядно, особливо зміна параметрів БУ навідь не торкаючись самого блока. Я навідь подумав що допився!!! :rofl2: :beer:

Немолодий 28.06.2016 22:17

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 142278)
Lo 30 (135 об/хв); ... Ho 50 (160 об/хв)

Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 142299)
Lo-30 Ho-50

Шановний Юрію. Ваші і мої налаштування по швидкостях однакові. Але приймаючи до уваги різні діаметри ведучих шківів постає питання: "Які ж тоді реальні оберти ротора вашої медогонки на першому і другому етапі?" По розрахунках вони повинні бути значно більшими за 135 та 160 об/хв так як ведучий шків у Вас більший за мій.

Urik 29.06.2016 04:45

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 142349)
Шановний Юрію. Ваші і мої налаштування по швидкостях однакові. Але приймаючи до уваги різні діаметри ведучих шківів постає питання: "Які ж тоді реальні оберти ротора вашої медогонки на першому і другому етапі?" По розрахунках вони повинні бути значно більшими за 135 та 160 об/хв так як ведучий шків у Вас більший за мій.

Так Володимир Максимович я також звернув на це увагу, скажу більше навіть хотів порахувати по Вашій методі, частоту обертання ротора, але не зміг, дуже швидко, не встигаю. Вважаю що за рахунок "дідівського методу" відкачки точніше (з двума обертами) касет, в мене їх не рве. Звісно що свіжовідбудовану, повністю залиту теплу 300ту рамку, треба буде катати повільніше, але поки таких НЕМА! :( Переналаштувати БУ в процесі відкачки як то кажуть "як два пальці" :) :ok: Я тепер хочу спробувати і на своіх касетах відкачувати рамки, з старішою сушиною, методом "з одним обертом касет" але на меншій швидкості, як що буде що відкачувати, благо тепер і я маю БУ з останньою прошивкою, і можу собі це дозволити. Чим мені подобається БУ від Сергія так це можливістю швидко и головне НАГЛЯДНО і ЗРОЗУМІЛО робити любі переналаштування в процессі відкачки, а не рахувати, якісь там підморгування, підсвистування "глухонімих" блоків. :)

Kagarlik 29.06.2016 11:41

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Класний блок получився тепер треба перевірять як кажуть ''в бою''!

Андрей1985 29.06.2016 14:22

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 142299)
Прошу пробачення приїхали гості, далі буде!!!

Это типа, я был? Вчера крутнул, чуть подправил, может из-за того, что у меня не 108-й, а г12!

Немолодий 29.06.2016 19:14

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 142314)
Максимович ось не полінуйтесь і замініть шків ганератора на рідний, Ви зрозуміете на стільки краще все працюе.

Дякую за пораду. Але маю думку не міняти, бо є три причини на це:
1. Сумніваюсь, що буде щось краще. І так все чудово!
2. Для більшого (рідного) шківа потрібен довший ремінь (провірялось!)
3. "Від добра добра не шукають"-так говорять недурні люди.
Успіхів всім!!!

Urik 29.06.2016 21:13

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 142406)
Дякую за пораду. Але маю думку не міняти, бо є три причини на це:
1. Сумніваюсь, що буде щось краще. І так все чудово!
2. Для більшого (рідного) шківа потрібен довший ремінь (провірялось!)
3. "Від добра добра не шукають"-так говорять недурні люди.
Успіхів всім!!!

Просто я крутил привод и на тех шкивах и на этих, у меня есть и те и другие, теперь самоточку использую только для посадки подшипников или родных шкивов. :ah: :beer:

Kagarlik 29.06.2016 22:30

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 142416)
Просто я крутил привод и на тех шкивах и на этих, у меня есть и те и другие, теперь самоточку использую только для посадки подшипников или родных шкивов. :ah: :beer:

Юрій який розмір шківа порадуєте як універсальний для радіалки і хорди під блок Сергія на Г-108м?

Urik 30.06.2016 05:10

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 142435)
Юрій який розмір шківа порадуєте як універсальний для радіалки і хорди під блок Сергія на Г-108м?

Прошу прощения за ответ на "псячій мові" :rofl2: но мне легче будет выразить свою мысль, особенно с утра. :) Любой родной шкив, хоть литой, хоть штамповка, отлично подходят для обеих режимов, проверено практикой. И для этого то же есть несколько причин:
1. За счет бОльшего диаметра родного шкива генератора, максимальная скорость ротора медогонки увеличивается, что особенно важно для радиального режима, я в прошлом сезоне устраивая краш тесты приводу, на этом БУ, доводил скорость вращения до тех значений при которых разрушалась 145я сежеотстроянная, теплая, полностью залитая рамка, и наступало сие действие только при установленном значении Но-99 и включенной функции F-on, в жару, при такой настройке, начинало рвать рамки, т.е я добивался максимально допустимой (критической) частоты вращения ротора СВОЕЙ!!! медогонки, отключая же функцию F-oFF разрушение рамок прекращалось, то есть простым включением или отключением функции, без перенастройки блока, я могу качать мед не разрушая рамки, как в холодную погоду, так и в жару, используя привод по максимуму, поверьте при больших объемах это очень актуально.(ИМХО)
2.Хоть Г-108 и расчитан на токи в 20А НО при условии принудительного охлаждения, которое как раз и обеспечивает штатный шкив, точнее его крыльчатка.
3. Деформация ремня, и как следствие нагрузка на двигатель, существенно уменьшается при использовании родного шкива.
Необходимость использования самоточек, была и есть на приводах с БУ на переключателях, с злектронными же БУ, их использование только ограничивает возможности блока. :old:

Kagarlik 30.06.2016 07:37

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 142444)
Прошу прощения за ответ на "псячій мові" :rofl2: но мне легче будет выразить свою мысль, особенно с утра. :) Любой родной шкив, хоть литой, хоть штамповка, отлично подходят для обеих режимов, проверено практикой. И для этого то же есть несколько причин:
1. За счет бОльшего диаметра родного шкива генератора, максимальная скорость ротора медогонки увеличивается, что особенно важно для радиального режима, я в прошлом сезоне устраивая краш тесты приводу, на этом БУ, доводил скорость вращения до тех значений при которых разрушалась 145я сежеотстроянная, теплая, полностью залитая рамка, и наступало сие действие только при установленном значении Но-99 и включенной функции F-on, в жару, при такой настройке, начинало рвать рамки, т.е я добивался максимально допустимой (критической) частоты вращения ротора СВОЕЙ!!! медогонки, отключая же функцию F-oFF разрушение рамок прекращалось, то есть простым включением или отключением функции, без перенастройки блока, я могу качать мед не разрушая рамки, как в холодную погоду, так и в жару, используя привод по максимуму, поверьте при больших объемах это очень актуально.(ИМХО)
2.Хоть Г-108 и расчитан на токи в 20А НО при условии принудительного охлаждения, которое как раз и обеспечивает штатный шкив, точнее его крыльчатка.
3. Деформация ремня, и как следствие нагрузка на двигатель, существенно уменьшается при использовании родного шкива.
Необходимость использования самоточек, была и есть на приводах с БУ на переключателях, с злектронными же БУ, их использование только ограничивает возможности блока. :old:

Дякую, тоді не буду заказувать шківа а попробую качать на рідному.
На рахунок мови то українська мова моя рідна мова на її розмовляли мої предки по іншому розмовлять не вмію :beer:

Немолодий 24.07.2016 22:11

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Зняв відео роботи електромедогонки в умовах близьких до реальних.
[youtube]ZY6VWzJY618[/youtube]

Немолодий 28.07.2016 07:52

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
[youtube]WoajnQhvVvg[/youtube]

Добавлено через 1 час 6 минут
[youtube]I2CP9O3sj3E[/youtube]

Немолодий 02.08.2016 21:47

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Деякі міркування після практичного використання блоку.
Що я ще пропоную?
Замінити деякі буквенні позначення у меню. А саме:
1) Уникнути букви S. Чому? Тому що англійське S по написанню на дисплеї схоже на цифру 5. А це може призвести до непорозуміння при налаштуваннях. Порівняйте: S050 і 5050. Отже замість S використати початкову літеру А від англійського слова Аcceleration-прискорення. Тому і замість Sr використати An (множник плавності прискорення) Замість Lo (бо легко переплутати Lo50 і L050) пропоную використати Lr Це початкові літери від англійського слова Low rotate – низькі оберти. По тій самій причині замість Ho поставити Hr (англійське High rotate – високі оберти). Для того, щоб бути послідовним замість tt використати St (Stopping time – час зупинки) Тоді буквенні позначення меню будуть витримані в одному стилі, чітко і однозначно сприйматися користувачами.
2) В меню після вибору типу медогонки (для хорди або авто) бажано б спочатку поставити А (плавність прискорення). Потім L та Lr – показники роботи на початковій швидкості. Потім так само характеристики другого етапу H та Hr (час та швидкість). Далі n (кількість обертань касет). Позицію r (реверс) залишаємо постійно включеною і не виносимо її в меню, адже реверс не завадить і хордіальній медогонці без перевороту касет. Тоді F (Fast-швидко), а вже в самому кінці St. Позицію An та r прибираємо з меню для цього типу медогонок.
Для радіалки теж подібна послідовність з деякими видозмінами: спочатку A, L , Lr а отут добавити An, потім H, Hr, далі F а вже в самому кінці St. Значення n та r видаляємо з меню для цього типу медогонки ( радіалка працює без перевороту касет і без реверса).
Чому так? Тому, що така послідовність налаштувань відповідатиме послідовності роботи самої медогонки. В якій послідовності працює медогонка - в такій послідовності і проходить налаштування її роботи. Видалення деяких функцій з меню спростить сам процес налаштувань. А все це разом дасть змогу легше і зрозуміліше користуватись таким блоком.

Немолодий 03.08.2016 09:38

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 146400)
Що я ще пропоную?

Шановний larson. Напишіть будь ласка свої міркування з приводу запропонованих змін. Що Вас влаштовує, з чим Ви не згодні. Адже колективний розум то велика сила.

Немолодий 03.08.2016 16:12

Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 146400)
Потім так само характеристики другого етапу H та Hr (час та швидкість). Далі n (кількість обертань касет). Позицію r (реверс) залишаємо постійно включеною і не виносимо її в меню, адже реверс не завадить і хордіальній медогонці без перевороту касет. Тоді F (Fast-швидко), а вже в самому кінці St.

Можна трохи інакше: "Потім так само характеристики другого етапу H та Hr (час та швидкість). Тоді F (Fast-швидко). Далі n (кількість обертань касет). Функцію r (реверс) залишаємо постійно включеною і не виносимо її в меню, адже з реверсом можуть працювати і медогонки з необоротними касетами. А вже в самому кінці St".


Текущее время: 22:47. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot