Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кулинарный уголок пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Вопрос]: Медовое вино (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=697)

Happy hiver 01.12.2016 18:48

Re: Медовое вино
 
Сделал "Хмельной мед", вот результат. Вопрос к знатокам, я делал так: варил мед часа 3 до снятия пены, сахаристость при закладке была 30. Добавлял в сусло сливовый сок. Мед пошел с 12 рутовских рамок, по концу вышло 40 литров сусла.
По концу вышло 8 градусов. Это тройняк или...?
Бутылка с бугельной пробкой (как в Перваке), + свой логотип:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Сейчас экспериментирую с Чешским прессованным хмелем, винными дрожжами и жженым дубом.

Сергей 1983 17.12.2016 21:04

Re: Медовое вино
 
я тоже пробую варить мед правда новичок в этом деле два раза варил первый раз получилась как мне сказали на тройку второй раз еще бродит но решил на експеримент добавил варенье делал по технологии

Добавлено через 4 минуты
может подскажите советами буду очень благодарен

apbsvf 22.01.2017 21:02

Re: Медовое вино
 
Вложений: 1
Процесс пошел, ждем результат. :ura1:

gvf 05.06.2017 20:49

Re: Медовое вино
 
Я весною підкормлював бджіл ситою і щось там залишилось, от щоб не пропадать добру я трохи влив її в березовий сік на ячмені. Але вранці я замітив інший привкус того напою. Мені сподобалось... Мабуть мед підбродив і добвив щось своє. Березовий сік на ячмені подобається більш чоловікам, жінкам - грушки-яблучка. А цей напій сподобався і жінкам. Я ввечері брав дві півторалітрові банки того заправленого соку і добавляв в них по дві ложки сівшого меду. За ніч мед весь розтавав і лежав на дні банок. При інтенсивному перемішуванні (збовтуванні) з-під єврокришок добре шипіло. Шістдесят літрів такого квасу не зчувся як і закінчились... Мій старший товариш і колишній бджоляр продегустувавши цей напій сказав що він як якийсь магазинний.
Більше доби, а зазвичай тільки ніч, я не настоював цей напій. Син сказав що не потрібно експериментувати, і так добре.
Може хтось щось подібне робив?

Andruhan 05.06.2017 22:36

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 192139)
от щоб не пропадать добру я трохи влив її в березовий сік на ячмені.

:ah:Немножко не по теме. Бабушка жила в Носовском районе, когда приезжали в гости, после встречи, первым делом лезли в погреб и дегустировали берёзовый сок! Какой это был напиток!!!:ok: Не сравнить ни с чем!

gvf 06.06.2017 07:47

Re: Медовое вино
 
Andruhan, чим заправлений? Чому я питаю? Бо березовий сік сам по собі даже в погребі довго не зберігається. Для тривалого зберігання його заквашують піджареним ячменем і потім спускають в погріб для тривалого зберігання. В наших краях, а Носівка від мене -13 км, так і роблять. Потім цей "ядрьоный":ok:, холодний квас із погреба п'ють. Вас відчуття не підвели. Я також повинен був його таким чином і пити, але оказія з ситою заставила мене "підсолодити" цей квас. І в мене вийшов ще кращий напій. В наступному сезоні рекомендую попробувати це зробити. Я побоявся добавляти мед в бочку квасу, а от робити малі порціїї за ніч з уже заправленого і вистояного - нема риску ніякого. Ну, в крайньому випадку, якщо не понравиться то пропаде одна банка, а не вся бочка. Я побоявся експериментувати з цілою бочкою, тому син мені і сказав що і так добре.
P.S. Цей напій, як хтось подумав, не просто підсоложений медом березовий сік. Це заквашений ячменем березовий сік, а не трішечки солоденька водичка яку всі знають. Ну а я його випадково трохи вдосконалив:ah:.
P.P.S. Теми про квас немає, то я своє повідомлення сюди приткнув, вибачайте. :(

спасатель 101 06.06.2017 09:55

Re: Медовое вино
 
Вложений: 1
Ось моє чудо-юдо, вже майже 2-річної витримки. Сивина на пляшках конденсат, із погребу вніс до хати.

Osmievod 06.06.2017 10:31

Re: Медовое вино
 
Який рецепт медового вина порадите? Бо я роблю виноградне, яблучне та вишневе вино, один раз робив з йошти - на рідкість унікальне та добре було.
Можливо до виноградного сусла замість цукру добавляти мед?

Andruhan 06.06.2017 11:08

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 192176)
Andruhan, чим заправлений? Чому я питаю? Бо березовий сік сам по собі даже в погребі довго не зберігається. Для тривалого зберігання його заквашують піджареним ячменем і потім спускають в погріб для тривалого зберігання. В наших краях, а Носівка від мене -13 км, так і роблять.

Да, з ячменем пережареним і трошки грушок, а як в якому бутелі так тільки ячмінь! Часом не в сторону Сепища 13 км?

Alexandr L 06.06.2017 14:52

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 192185)
Ось моє чудо-юдо, вже майже 2-річної витримки. Сивина на пляшках конденсат, із погребу вніс до хати.

Рецепт в студию, то бишь на форум, плиз.


Текущее время: 15:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot