Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Биология пчелиной семьи (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6021)

Ромен 19.07.2019 21:45

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 267432)
Но суть в тому, що з яйця трутня можна вивести матку і вдало. Хай навіть її замінять ТЗ, але ж все таки якщо матка струтневіла - це не тупик. Цікаво, чи проконає таке з трутівкою? Я думаю, що так. Але це ІМХО.

З лічинки трутня матку вивів ,якщо логічно мислити ,то можна вивести матку від лічинки зтрутневілої матки(маю на увазі лічинку трутня а не робочої бджоли),мене теж цікавить питання чи можна вивести матку з лічинки бджіл трутівок? Думаю Волкотрубенко зна відповідь на це питаня ,але мовчить як риба,бо знання хоче передати своїм нащадкам ;)

Кармалюка 20.07.2019 07:24

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 267430)
Я просто незрозумів які лічинки були взяті для виводу маток :ah:
Цього року ради інтересу взяв яйця росплоду трутня ,заклав у виховательку,з трьох вийшло три ,одна не повернулася зі спарювання ,дві спарилися і сіють ,

Ви про це серйозно ???

Вадим Попов 20.07.2019 11:30

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от Кармалюка (Сообщение 267464)
Ви про це серйозно ???

Поки не доведено зворотнє - нема про що сперечатися.

seim 20.07.2019 13:25

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 267472)
Поки не доведено зворотнє - нема про що сперечатися.

я ще ніде не зустрічав інформацію щоб з трутневих яєць хтось колись вивів матку. А інформації по бджільництву я перегорнув тони. Ромен в цьому плані першовідкривач. Хоча я вважаю що там якась помилка і личинки були не трутневі. Може колись сам зроблю прививку на трутневих личинках але не хочеться займатись дурницями. Очевидно що такі експерименти робились неоднократно а інфи про вдалий вивід матки з трутневої личинки до повідомлення Ромена я не чув и не бачив.

Ромен 20.07.2019 20:56

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от Кармалюка (Сообщение 267464)
Ви про це серйозно ???

В прошлому році в одній сімї після ГВ втратив матку,щоб сімя не просіла дав 5-6 рамок відкритого розплоду від різних сімей,сімя заклала маточники ,а потім з розплоду зробили решето ,такої кількості трутнів ,я навіть в сімі матки трутівки не бачив.Питання :Як із заплідненого яйця робочої бджоли вивели трутнів? В цьому році у відводках бачив ,що коли виламав маточники ,бджоли починають закладати маточники на чому прийдеться ,навіть на трутових лічинках,можливо коли немає вибору ,то намагаються вижити за будь яку ціну.У мене відповіді немає я не науковець

Alla 20.07.2019 21:15

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 267501)
В прошлому році в одній сімї після ГВ втратив матку,щоб сімя не просіла дав 5-6 рамок відкритого розплоду від різних сімей,сімя заклала маточники ,а потім з розплоду зробили решето ,такої кількості трутнів ,я навіть в сімі матки трутівки не бачив.Питання :Як із заплідненого яйця робочої бджоли вивели трутнів? В цьому році у відводках бачив ,що коли виламав маточники ,бджоли починають закладати маточники на чому прийдеться ,навіть на трутових лічинках,можливо коли немає вибору ,то намагаються вижити за будь яку ціну.У мене відповіді немає я не науковець

А вы не пробовали сорвать маточник на трутневой личинке, вы будете удивлены, что там обнаружите загнившую личинку.

юта-а. 20.07.2019 21:19

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от Alla (Сообщение 267504)
А вы не пробовали сорвать маточник на трутневой личинке, вы будете удивлены, что там обнаружите загнившую личинку.

Вы сорвали один маточник, или десять? Или сто? Сто тисяч? И все личинки загнившие? Ведь имеется ввиду исключение, а не правило.

Alla 20.07.2019 21:28

Цитата:

Сообщение от юта-а. (Сообщение 267506)
Вы сорвали один маточник, или десять? Или сто? Сто тисяч? И все личинки загнившие? Ведь имеется ввиду исключение, а не правило.

Все загнившие.Нет исключения.

Добавлено через 2 минуты
Исключения не бывает, если личинка не оплодотворённая, вы что прикалываетесь???

Исключение бывает, когда матка с облёта случайно залетела и принесла в семью жизнь.Другого не дано.

юта-а. 20.07.2019 21:30

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от Alla (Сообщение 267510)
Все загнившие.Нет исключения.

Добавлено через 2 минуты
Исключения не бывает, если личинка не оплодотворённая, вы что прикалываетесь???

Сколько Вы проверили? Конкретно. Я приколист.

Alla 20.07.2019 21:37

Re: Матки из яиц трутовок. Феномен капских пчел.
 
Цитата:

Сообщение от юта-а. (Сообщение 267513)
Сколько Вы проверили? Конкретно.

Проверьте сами, не стоит доверять в таком серьезном деле.У вас все получится.Выведете самых жирных маток.:rofl2:


Текущее время: 17:12. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot