Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Воскотопки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Солнечная воскотопка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=90)

Патриот17 14.10.2017 06:05

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 205247)
Чавив сьогодні пресом мерву з під сонячноі воскотопки. Повний натоптаний мішок мерви видав відсили 0,5 кг.. А я вже понадіявся на "до 30% воску в мерві"... - виходить в мене таки непогана сонячна воскотопкаflag_ua.

Фото ее можно?:ah:

Ворон 14.10.2017 06:12

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 205247)
Чавив сьогодні пресом мерву з під сонячноі воскотопки. Повний натоптаний мішок мерви видав відсили 0,5 кг.. А я вже понадіявся на "до 30% воску в мерві"... - виходить в мене таки непогана сонячна воскотопкаflag_ua.

В мене вийшло "віджати" з 12 кг мерви з сонячної воскотопки,1.6 кг. воску,на що надіявся так і вийшло.;)

Юрій Чугай 14.10.2017 07:57

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Патриот17 (Сообщение 205254)
Фото ее можно?:ah:

Звичайна 3-х поворотна, з 1-м склом. Низ фанера 4мм. Обшита з середини фольгоізолом 6мм (в добру погоду дно трохи тепле - друга воскотопка вже буде кращою:D).
Головне не вимагати від неі чогось надзвичайного - рамки кладу тільки верхніми брусками вниз в один такби мовити шар (тоді все гарно стікає). Заправляю до трьох разів на день. При температурі нижче 15 градусів рамки не підкидаю...

Добавлено через 8 минут
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 205256)
В мене вийшло "віджати" з 12 кг мерви з сонячної воскотопки,1.6 кг. воску,на що надіявся так і вийшло.;)

Начитавшись про центрифуги і преси я надіявся на золоті гори. Якби десь біля мене купували б мерву, то шкірка вичинки не вартувала б.(ИМХО)
Спеціально мерву не важив. Добре втрамбований мішок, кіло 5-7 мабуть (та й то через присутність перги).
А скільки мішків у ваших 12 кг було (для наочності)?

Ворон 14.10.2017 12:53

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 205259)
Звичайна 3-х поворотна, з 1-м склом. Низ фанера 4мм. Обшита з середини фольгоізолом 6мм (в добру погоду дно трохи тепле - друга воскотопка вже буде кращою:D).
Головне не вимагати від неі чогось надзвичайного - рамки кладу тільки верхніми брусками вниз в один такби мовити шар (тоді все гарно стікає). Заправляю до трьох разів на день. При температурі нижче 15 градусів рамки не підкидаю...

Добавлено через 8 минут


Начитавшись про центрифуги і преси я надіявся на золоті гори. Якби десь біля мене купували б мерву, то шкірка вичинки не вартувала б.(ИМХО)
Спеціально мерву не важив. Добре втрамбований мішок, кіло 5-7 мабуть (та й то через присутність перги).
А скільки мішків у ваших 12 кг було (для наочності)?

А я мерву важив,але коли почав віджимати центрифугою,через сонячну воскотопку ідуть тільки браковані світлі стільники і вирізки з буд-рамок,хоча в нас мерву беруть охоче з сонячної,після центрифуги брати відмовляються навідріз.;)

Urik 14.10.2017 17:13

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 205294)
,після центрифуги брати відмовляються навідріз.

А я і після центрофуги "втюхав" (правда своему перекупові меду), жменя мілких краплин воску зверху мерви і ніякого "мошенничества".:rofl2: Він мене на...бує на ціні на мед а я його...:ah: "Око за око зуб за зуб":)
НЕ РОБІТЬ ТАК ЯК Я!!!::nunu:

seim 14.10.2017 20:19

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 205320)
А я і після центрофуги "втюхав" (правда своему перекупові меду), жменя мілких краплин воску зверху мерви і ніякого "мошенничества".:rofl2: Він мене на...бує на ціні на мед а я його...:ah: "Око за око зуб за зуб":)
НЕ РОБІТЬ ТАК ЯК Я!!!::nunu:

после воскопресса в мерве остается около 20% воска. Который можно добыть только химическим путем кислотами. Так что вряд ли получится их нае..ть. Тем более что еще и сверху бонус восковыми крошками:)
Некоторые устанавливают требование чтобы мерва содержала не менее 30% воска. То есть подразумевается чтобы не был использован воскопресс.

Urik 14.10.2017 20:22

Re: Солнечная воскотопка
 
Я знаю потому и совесть не мучит.:)

Ворон 14.10.2017 21:17

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 205320)
А я і після центрофуги "втюхав" (правда своему перекупові меду), жменя мілких краплин воску зверху мерви і ніякого "мошенничества".:rofl2: Він мене на...бує на ціні на мед а я його...:ah: "Око за око зуб за зуб":)
НЕ РОБІТЬ ТАК ЯК Я!!!::nunu:

Юра,аде звіт по роботі "агрегата",бажано в відповідній темі?:ah:

Urik 14.10.2017 21:24

Re: Солнечная воскотопка
 
Треба сфотографувати свій варіант кріплення тоді можна буде і похизуватись.:)


Текущее время: 14:48. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot