Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Кочевка 2019 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5764)

zeus 30.07.2019 10:50

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 268056)
На липі з'їхалися з пасічниками, які були в Каневі. І підтвердилося іще з двох джерел. Канев у цьому сезоні видав так видав. 20 - 25 л/сім'ю.

Достойно! А липа в каком меате, если не секрет?
Знаю там под Каневом после акации на липу стают... Можно в лсflag_ua

спасатель 101 30.07.2019 11:01

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от zeus (Сообщение 268058)
Достойно! А липа в каком меате, если не секрет?
Знаю там под Каневом после акации на липу стают

Ні, липа в Полтавській області Чорнухінський р-н.

zeus 30.07.2019 11:49

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 268059)
Ні, липа в Полтавській області Чорнухінський р-н.

Спасибо большое. Места любопытные. Может увидимся там, с меня медiвка:beer:flag_ua

спасатель 101 01.08.2019 14:49

Re: Кочевка 2019
 
Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от zeus (Сообщение 268060)
Места любопытные. Может увидимся там, с меня медiвка

Тільки за! :beer:

Beeman1 02.08.2019 09:34

Re: Кочевка 2019
 
Вивіз все-таки вчора і позавчора на верес своїх бджіл, робив 2 ходки причепом 1,25*2,05 м. Сумарно вивіз 8 основних сімей і 11 відводків. Сім"ї деякі при погрузці були тяжкенькі, видно не весь мед забрав, відводки ж були легесенькі, буду надіятись, що хоч для себе щось принесуть. Тепер тижнів 3 не буду їх тривожити, далі вже не від мене залежить, вересу там куди вивіз ну дуже багато, аби погода і бджілки спрацювали. Не обійщлось без пригод - стяжка в одній сім"ї розійшлась, корпуси здвинулись і бджоли дали мені добрячого прочухана, бо був в простих робочих рукавицях. Але я то таке, головне що з племінником все гаразд, бо з ним ще треба буде забирати бджіл назад в кінці серпня.

Ворон 02.08.2019 09:50

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от Beeman1 (Сообщение 268219)
Вивіз все-таки вчора і позавчора на верес своїх бджіл, робив 2 ходки причепом 1,25*2,05 м. Сумарно вивіз 8 основних сімей і 11 відводків. Сім"ї деякі при погрузці були тяжкенькі, видно не весь мед забрав, відводки ж були легесенькі, буду надіятись, що хоч для себе щось принесуть. Тепер тижнів 3 не буду їх тривожити, далі вже не від мене залежить, вересу там куди вивіз ну дуже багато, аби погода і бджілки спрацювали. Не обійщлось без пригод - стяжка в одній сім"ї розійшлась, корпуси здвинулись і бджоли дали мені добрячого прочухана, бо був в простих робочих рукавицях. Але я то таке, головне що з племінником все гаразд, бо з ним ще треба буде забирати бджіл назад в кінці серпня.

Наскільки відомо мені,бджоли на медові з вересу зимують погано,його прирівнюють до падевого меду.(ИМХО)

Beeman1 02.08.2019 09:57

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 268223)
Наскільки відомо мені,бджоли на медові з вересу зимують погано,його прирівнюють до падевого меду

Догодовую на зиму цукровим сиропом, виходить зимують в основному на сиропі а вересовий мед іде на розвиток. А так в принципі намагаюсь вересовий мед відібрати по максимуму і тоді вже загодовую сиропом. До речі, хто розуміє, смак і колір і запах вересового меду ні з чим не зплутаєш, мед специфічний, але я б його до падевого не рівняв ...

Ворон 02.08.2019 10:23

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от Beeman1 (Сообщение 268225)
Догодовую на зиму цукровим сиропом, виходить зимують в основному на сиропі а вересовий мед іде на розвиток. А так в принципі намагаюсь вересовий мед відібрати по максимуму і тоді вже загодовую сиропом. До речі, хто розуміє, смак і колір і запах вересового меду ні з чим не зплутаєш, мед специфічний, але я б його до падевого не рівняв ...

Малося ввиду ,не смакові якості меду і тд.,а вплив такого меду на бджіл за час зимівлі.:03:

Beeman1 02.08.2019 15:16

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 268228)
Малося ввиду ,не смакові якості меду і тд.,а вплив такого меду на бджіл за час зимівл

Наші поліські бджоли зимують на вересовому меді без проблем, є такі райони, що в них на зимівлю крім вересу нічого не залишається:).

жало 09.08.2019 19:52

Re: Кочевка 2019
 
прокачали второй раз, еще 300 кг плюсом, итог 1300 кг с 36 семей. 2 семьи уже пропадут ( в обеих меняли маток, но те или не вернулись, или... в общем минус 2 семьи). Оставлял по 9 полномедных в улье (т.е. с запасом до октября, а все что будет лишним пойдет на весну). Очень сильно позаливали гнезда, матке негде сеять, боюсь как бы не получилась лажа, добавил по пару сушни. Посмотрим. В 15 км начал несколько дней назад цвести подсолнух - не рискнул переезжать, стремно, боюсь что окончательно просядут семьи.


Текущее время: 20:34. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot