Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Воскотопки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Малая паровая воскотопка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=712)

верес 18.01.2019 10:56

Re: Малая паровая воскотопка
 
Андрію! Так важко що небудь порадити, тобі на місці як кажуть має бути зрозуміліше, адже це нестандартна ситуація, це лише в однотипових можна порівнюючи щось рекомендувати. Треба пробувати!
Відкладання сажі, дьогтю відбувається в наслідок неповного згоряння піролізних продуктів, причин дві: недостатньо кисню (повітря); продукти піролізу
непопадають в зону полум'я або зону високої температури достатньої для самоспалаху суміші піроліз/кисень а одразу вилітають в димар. Що робити? 1.збільшити приток повітря, наростити димар, 2. формувати
(підштовхнути) вугляки поближче до вихідного отвору диму з пічки аони будуть "запальником" для піролізних газів, незавантажувати пічку великою кількістю дров, це теж порушує нормальний процес змішування і зпалювання піролізних газів.
Конденсат це наслідок переохолодженя (непрогрівання) димаря, особливо це характерно для металевих димарів які добре проводять (віддають) тепло і немають вологопоглинаючих властивостей на відміну від керамічних, (цегляних).
В Вашому випадку позбутися цього можна роботою пічки на повну потужність, зменшенням горизонтальної ділянки димаря і утепленням зовнішньої (тієї що на дворі) частини.

Андрей Андреевич 30.10.2019 18:32

Re: Малая паровая воскотопка
 
...тільки що получив чергову іграшку : паровозіка без коліщат . На дворі темно...виложу чуже відео.
Взавтра буду запускати ...й випробовувати
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Andruhan 30.10.2019 20:01

Re: Малая паровая воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 274384)
Взавтра буду запускати ...й випробувати

Напишіть, як воно!?

Андрей Андреевич 06.11.2019 14:40

Re: Малая паровая воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 274390)
Напишіть, як воно!?

...дійшли руки до написання "оди" про "паровозіка без коліс від АВВ-100.
Перетопив усе що тільки мало вміст воску...вихід воску на рівні ВПК-1 (спеціально заложив мерву після парогенератора в ВПК і ну "дуже-дуже"добре виварив ...вийшло ще з однієї закладки 250-300гр воску...но ВПК-1 не має такої "проізводітєльності", даже близько не можна зрівнювати)...так що ВПК- 1 вже лишня річ на пасіці в мене (продаю). По трудозатратам , все дуже легко ...я виварював віск вже з воскосировини зібраної в мішки (обрізав рамки...)--просто закинув в воскотопку і усе , а з рамок , на мою думку, так вообще буде "сказка"... Там пар ще додатково нагрівається і має набагато більшу температуру на виході , чим звичайний пар ... а температура+пар =дуже хорошо вимивають віск. Саме прикольніше коли я віск який получив , для "приколу" заложив ще раз в воскотопку ...як "валив" віск з неї , я не можу передати , така "мощь" що слів немає...
П.С. ...саме основне забув, якщо купляю іграшку на пасіку дивлюсь на реакцію "помощніка пчєловода" --зараз реакція була дуже хороша (не путайте з ерекцією...десь ЮРІК подівся , від би відреагував...)...саме головне що не зачіпав її , де моє ТО , йди подержи і т.д. і т. п. Я САМ ВСЕ РОБИВ!!!! ...мабудь вперше в житті (по пасіці)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

верес 08.11.2019 11:32

Re: Малая паровая воскотопка
 
Андрійович вітаю з іграшкою, яка ціна ?. Чи можеш відповісти ще на декілька питань:
200-300 гр, - це з якої кількості, (в даданівських).
Яка температура в кориті за дальньою рамкою.
Яка вологість мерви, чи потребує вона досушування.
Завантаження рамок, касетою?

Андрей Андреевич 08.11.2019 12:36

Re: Малая паровая воскотопка
 
верес, відповім все по порядку:
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 274859)
200-300 гр, - це з якої кількості, (в даданівських).

Пока дати конкретну відповідь не можу, тому що ще влітку обрізав мерву з рамок і вона просто зберігалась , а переробляв -просто викидав обрізки з мішків в воскотопку (добавляв ,скільки влізе ...пока всі не всунув в неї ...десь10-11 з мішків було) .
А 200-300гр получилось з однієї закладки ВПК-1 , точну вагу мерви не можу впевнено написати...но на мій погляд , якби з рамок витоплював , то не залишилось би там нічого з воску...
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 274859)
Яка температура в кориті за дальньою рамкою.

...зміряти немає чим (заказав на АЛІ лазерний термометр... )...но так пар "валить" що не помітив різниці між мервою де пар подається й де виходить (зливний отвір)
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 274859)
Яка вологість мерви, чи потребує вона досушування.

Мерва на мій погляд виходить суха й досушки не потребує , при виконані умови що саму воскотопку хоча б трохи утеплити --щоб не виникав конденсат на стінках ...я виварював коли температура на дворі була біля нуля ...влітку мабудь такого не буде...коли викидав лопатою мерву гарячу , вона моментом віддавала"пар" й робилась сухою...на всякий випадок оставив мішки відкритими...
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 274859)
Завантаження рамок, касетою?

Рамки вставляються ,як в обичний стіл для рамок (пишуть що на 25 , сам не заміряв скільки влізе).

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 274859)
Андрійович вітаю з іграшкою, яка ціна ?

Спасибі , обійшласся з пересилкою біля 9,6 тис... сама вартість пересилки була 1113грн

Ворон 08.11.2019 12:49

Re: Малая паровая воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 274864)
верес, відповім все по порядку:

Пока дати конкретну відповідь не можу, тому що ще влітку обрізав мерву з рамок і вона просто зберігалась , а переробляв -просто викидав обрізки з мішків в воскотопку (добавляв ,скільки влізе ...пока всі не всунув в неї ...десь10-11 з мішків було) .
А 200-300гр получилось з однієї закладки ВПК-1 , точну вагу мерви не можу впевнено написати...но на мій погляд , якби з рамок витоплював , то не залишилось би там нічого з воску...

...зміряти немає чим (заказав на АЛІ лазерний термометр... )...но так пар "валить" що не помітив різниці між мервою де пар подається й де виходить (зливний отвір)

Мерва на мій погляд виходить суха й досушки не потребує , при виконані умови що саму воскотопку хоча б трохи утеплити --щоб не виникав конденсат на стінках ...я виварював коли температура на дворі була біля нуля ...влітку мабудь такого не буде...коли викидав лопатою мерву гарячу , вона моментом віддавала"пар" й робилась сухою...на всякий випадок оставив мішки відкритими...

Рамки вставляються ,як в обичний стіл для рамок (пишуть що на 25 , сам не заміряв скільки влізе).

Добавлено через 3 минуты

Спасибі , обійшласся з пересилкою біля 9,6 тис... сама вартість пересилки була 1113грн

Андрію,а навіщо зберігати мерву,невже її можна комусь здати,моєї мерви ніхто брати нехоче,кажуть непотрібне моє мін-добриво.:ah:

Андрей Андреевич 08.11.2019 12:58

Re: Малая паровая воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 274866)
Андрію,а навіщо зберігати мерву,невже її можна комусь здати,моєї мерви ніхто брати нехоче,кажуть непотрібне моє мін-добриво.

...я також раньше викидав на город свою мерву...но в моїй дєрьовні буває часто представник Могилів-Подільського воскопереробного заводіка...познайомились, заберає без проблем...подзвонив йому, десь приїде й забере на днях...правда ціна 15грн , кажись в прошлому році по 25 йому віддав...якось вже жаба давить викидати на город.
Хорошої вощини не виготовиш без "остаточного" воску з мерви , десь я таке читав... й можливо це правда, тому й виробники вощини заберають мерву. На мій погляд віск після парогенератора мягкіший , чим після ВПК-1... а може показалось, вже літом наступним досконаліше розберусь...а може й скоро, товарищ говорить що в нього 200 рамок є на переробку (а сам на заробітки поїхав...) , приїде пограюсь уже з необрізаними рамками.

Ворон 08.11.2019 13:14

Re: Малая паровая воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 274867)
...я також раньше викидав на город свою мерву...но в моїй дєрьовні буває часто представник Могилів-Подільського воскопереробного заводіка...познайомились, заберає без проблем...подзвонив йому, десь приїде й забере на днях...правда ціна 15грн , кажись в прошлому році по 25 йому віддав...якось вже жаба давить викидати на город.
Хорошої вощини не виготовиш без "остаточного" воску з мерви , десь я таке читав... й можливо це правда, тому й виробники вощини заберають мерву. На мій погляд віск після парогенератора мягкіший , чим після ВПК-1... а може показалось, вже літом наступним досконаліше розберусь...а може й скоро, товарищ говорить що в нього 200 рамок є на переробку (а сам на заробітки поїхав...) , приїде пограюсь уже з необрізаними рамками.

Андрію,вся справа в тому,що переробляю усю воскосировину центрифугою,і мою мерву жоден виробник вощини,не хоче,співпрацюю з Тупотою більше 10 років.:)

верес 08.11.2019 13:24

Re: Малая паровая воскотопка
 
Андрійович дякую за відповідь.
Ящик однозначно треба утеплити, в своїй саморобній до утеплення досягав температури 130-150, утеплена вже перевалює за 200, звичайно, якщо дрова горять!


Текущее время: 15:28. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot