Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Дом, сад, огород (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=46)
-   -   Борьба с шашелем в древесине (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3327)

Андрей Андреевич 04.03.2016 16:37

Борьба с шашелем в древесине
 
Подскажите ,чем убить шашеля в полу в доме?
Затеял ремонт в деревне (в родителей), пол побит немного шашелем--где дубовый пол не очень, а где другое дерево- то визуально видно его работу.Хочу постелить ламинат или паркетную доску...но "соседи" могут переточить древесину, что пол провалится. Пол не крашен...
Может у кого то есть эффективный метод...когда то слышал, что вроде б вибрации совсем не переносят или какой то химпрепарат (в магазине строительном "по секрету" о пропитке от шашеля не лестные отзывы).

Ворон 04.03.2016 19:48

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Андрей Андреевич, зараз пропиток по боротьбі з шкідниками дерева море,все залежить в кількості ушкодженя і доцільності обробки,все залежить від фірми виробника,чим відоміша фірма,тим якісніша хімія,яб рекомендував Лігнофікс.

Владимир Татомир 04.03.2016 20:03

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Андрей Андреевич, шашель гадость еще та, у себя выкинул, перестелил полы и сделал вентиляцию под полом. Шашель умудряется и на здоровую доску перелезть.

MERLIN-2 04.03.2016 20:15

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 124260)
[b]я б рекомендував Лігнофікс.

В інструкції пишуть, що цей препарат рекомендують для НЕУШКОДЖЕННОЇ деревини.

Ворон 04.03.2016 20:24

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от MERLIN-2 (Сообщение 124276)
В інструкції пишуть, що цей препарат рекомендують для НЕУШКОДЖЕННОЇ деревини.

ви подивіться цілу лінійку згаданої фірми,там є на всі випадки житя і звісно на всі гаманці.

верес 04.03.2016 22:36

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 124223)
Подскажите ,чем убить шашеля в полу в доме?

самий надійний спосіб викинути ту підлогу нафіг, під сучасні поли типу ламінад, чи паркетна дошка, забетонуйте все легким (теплим) бетоном, товщиною 10-15 см, незабудьте під бетон постелити гідроізоляцію, стелять ще теплоізлятор, але то малоєфективно, а поверх бетона стеліть нову підлогу як хочете, і небудете думати -гадати, чи втравили всіх шашлів чи ні, як же буде до сліз прикро, коли будете чути хрускіт деревини на "зубах" шашля під новенькою підлогою. тому -тільки викидати, зробити раз і забути. А про отруто -хімію в будинку де мають мешкати люди нерадив би і думати.

Андрей Андреевич 04.03.2016 23:16

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
верес, Так тут проблема покрутіше шашелів...батьки старенькі, як вікна міняв то чуть з дому не зійшли...про двері вообще мовчу,чердак утеплив (з чердака черевики в яких я в дитячий садок ходив викинув...)...короче вже два місяці "траур" в хаті...а ще начну підлогу викидати і бетонувати---можуть серця їхні це не пережити...БАТЬКО з 30 року, МАТИ з 42...
Но що странно хрускіта я вже давно (років 5) не чув...слух хороший маю, може обідились ті шашелі на мене і покинули?...або притаїлися

Urik 05.03.2016 00:35

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 124326)
Но що странно хрускіта я вже давно (років 5) не чув...слух хороший маю, може обідились ті шашелі на мене і покинули?...або притаїлися

Андрійовичу то в твого шашеля від старості зуби повипадали він тепер підлогу не грезе а смокче!!! :rofl2: :neigh:

Stigi 05.03.2016 19:11

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
А прогреть хорошенько помещение нельзя? По моему шашель не выносит температуру выше 42.

Андрей Андреевич 05.03.2016 19:18

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Stigi (Сообщение 124433)
А прогреть хорошенько помещение нельзя? По моему шашель не выносит температуру выше 42.

Проблематично, но летом когда на дворе за 30 можно попробывать...

Stigi 05.03.2016 21:12

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Такую температуру нужно поддерживать 3-5 суток

АНД 09.03.2016 11:03

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

А прогреть хорошенько помещение нельзя? По моему шашель не выносит температуру выше 42.
на лытный кухны живе в балках і дах накритий металом вліті температура мабуть вмща за 60 гр оброляв різнов хімією і сірку палив сам чуть не здох пока обробляв а йому хоть би шо хіба підпалити нах тоді то точно 100% небуде.

АНД 23.10.2016 14:13

Re: Пчеловодство Канады
 
Цитата:

Сообщение от mascot (Сообщение 157679)
Чому не варите корпуса в парафіні?

(ИМХО)можливо і в Канаді такийже принцип по роботі з лісоматерялами як і в Європі (Норвегія) друг працює на лісорозпеловці , так там не кожен має право поставить пелораму як унас (головне щоб гроші мав), а все із за того,щоб цим займатись потрібно окрім пелорами мати ще і басейни для кругляка знезараження деревинни від жучків і грибків, захисту від вологи на першій стадії, це то що він мені розказав коротко, (хотів щоб мені від шешилю передав баночку яду, так він :neigh:доску народ купляє вже захищину,а не таяк внас поставив балки, а шешель:Dжрьот,а я :confused:не знаю чим ще маю обробити:kill:майже все перепробував:()

Андрей Андреевич 23.10.2016 23:30

Re: Пчеловодство Канады
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 157748)
а я не знаю чим ще маю обробитимайже все перепробував)

...шашель не переносить вібрації. Попробуйте йому кожен день зробити такі процедури ...повино допомогти і нам розповісте.
П.С. ...з чого я таке взяв? Зупиніть свою увагу на колгоспних пілорамах, де кришу держать завжди дерев"яні ферми , там ніколи не заводяться шашлі...хоча б по ідеї повині там толпами бігати (заражуватись)...
Роздивіться чи є шашлі там де холодильник працює?

Urik 24.10.2016 05:28

Re: Пчеловодство Канады
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 157811)
Зупиніть свою увагу на колгоспних пілорамах, де кришу держать завжди дерев"яні ферми , там ніколи не заводяться шашлі...хоча б по ідеї повині там толпами бігати (заражуватись)...
Роздивіться чи є шашлі там де холодильник працює?

Так тоді і в спальні над і під ліжком не повінно бути! :ah: ;) :rofl2:

Роман 72 17.08.2018 15:20

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Поздно конечно отвечаю, но может кому пригодится. Пропитка диз топливом, кисточкой, валиком, шприцом в дырочки. На чердаках и нежилых помещениях можно отработку. Рецепт от деда а он был каменщиком и плотником. Дверей, окон и крыш поменял не мало. Я видел как солярой несколько раз ,,прокрашивал'' рамы. Пару недель сохли а потом красили. И дт, отработкой хорошо гнезда ос уничтожать.

Владимир Татомир 17.08.2018 17:07

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Роман 72 (Сообщение 242444)
Поздно конечно отвечаю, но может кому пригодится. Пропитка диз топливом, кисточкой, валиком, шприцом в дырочки. На чердаках и нежилых помещениях можно отработку. Рецепт от деда а он был каменщиком и плотником. Дверей, окон и крыш поменял не мало. Я видел как солярой несколько раз ,,прокрашивал'' рамы. Пару недель сохли а потом красили. И дт, отработкой хорошо гнезда ос уничтожать.

Описали борьбу с шашелем, или короедом?

Альберт 17.08.2018 19:28

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Делал точно так.Помогло.

Владимир Татомир 17.08.2018 20:15

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Альберт (Сообщение 242460)
Делал точно так.Помогло.

С чем боролись? С дырками, или жуками, или с трухой?

Альберт 17.08.2018 20:28

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Извините! Дизтопливо действует.

Владимир Татомир 17.08.2018 20:31

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Альберт (Сообщение 242470)
Дизтопливо действует.

Я не про топливо, я о том, что обрабатывали?

Димас 17.08.2018 21:02

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 242472)
Я не про топливо, я о том, что обрабатывали?

По-моему человек ясно ответил, что действовал аналогично этому методу

Цитата:

Сообщение от Роман 72 (Сообщение 242444)
Поздно конечно отвечаю, но может кому пригодится. Пропитка диз топливом, кисточкой, валиком, шприцом в дырочки. На чердаках и нежилых помещениях можно отработку. Рецепт от деда а он был каменщиком и плотником. Дверей, окон и крыш поменял не мало. Я видел как солярой несколько раз ,,прокрашивал'' рамы. Пару недель сохли а потом красили. И дт, отработкой хорошо гнезда ос уничтожать.


Альберт 18.08.2018 07:36

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Прошу прощения за невнятный ответ.На чердаке хозпостройки завелась шашель.Обрабатывал дизтопливом при помощи пульвелизатора.Лет десять прошло -все нормально.

Роман 72 19.08.2018 07:38

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 242448)
Описали борьбу с шашелем, или короедом?

Шашелем. Важно чтобы попало в ходы которые прогрыз шашель.

Бреус Женя 13.01.2020 18:56

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Що робити з вуликом де в дні шашиль доску робив. Дошку викидати і нову вставляти

Владимир Татомир 13.01.2020 19:49

Re: Борьба с шашелем в древесине
 
Цитата:

Сообщение от Бреус Женя (Сообщение 278507)
Що робити з вуликом де в дні шашиль доску робив. Дошку викидати і нову вставляти

По возможности, да.Лучше такое б\у, не покупать.Даже принять в дар, потом обходится дороже.


Текущее время: 00:07. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot