Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кулинарный уголок пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Вопрос]: Медовое вино (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=697)

спасатель 101 02.01.2016 10:15

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от Анагримо (Сообщение 112144)
Остановилась при температуре ...?

Температура фактично не змінна, як до того так і після. В діапазоні 14-16*С.

спасатель 101 22.07.2016 10:31

Re: Медовое вино
 
Медовари просинаємось! Хвастаємось чи просто розповідаємо про свої здобутки.

Після оцінення продукту друзями, родичами і навіть далекими знайомими вирішив попрацювати над естетикою. На днях прибуде "козирна" тара зі столиці, покищо проблема з етикеткою, навіть поки що не знаю як обхитрити проблему.
Товариш початківець здивував, за майже рік, він вже по другрму колу реалізував медівку, причому на ярмарках у столиці. Навіть деякі були як шампанське, бродили. І головне, що люди купляли. Ціна питання була від 30 до 50 грн у ПЕТ-ій тарі.
На мій погляд звичайно це неправильно, повинно тройняк відстояти рік до повної готовності, то максимум 10 місяців край, взадежності від умов дозрівання медівки. Справжнього поціновувача напою фактично бадягою не обманиш.
Чи можливо хтось має своє бачення?

Каза4ёк 22.07.2016 12:47

Re: Медовое вино
 
Тройняк это: На 6,5 літрів води 3,5кг меду.Називається тройняк1:3 виходить ,мож.1:4.і десь до 1л того осаду після виноградного вина,і Да?
Зачем так много мёда? Он должен быть сладючим и крепким, капец!:) Я прав?

спасатель 101 22.07.2016 14:43

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от Каза4ёк (Сообщение 145009)
Тройняк это: На 6,5 літрів води 3,5кг меду.

Тройняк, 1 об'єм меду до 2-х об'ємів води. Головне витримувати співвідношення, а кількість за можливостями, бажанням.
Цитата:

Сообщение от Каза4ёк (Сообщение 145009)
Он должен быть сладючим и крепким, капец! Я прав?

Правий, він дійсно солодкий, але після збродження цукристість перетворюється в обороти.

Берендей 22.07.2016 21:46

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 144993)
На днях прибуде "козирна" тара зі столиці

Зря это, на цену и спрос казырная тара не повлияет, а доходность свою вы себе урезаете. ваш друг сделал правильный выбор
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 144993)
Ціна питання була від 30 до 50 грн у ПЕТ-ій тарі.


chernega89 23.07.2016 00:19

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 145105)
Зря это, на цену и спрос казырная тара не повлияет, а доходность свою вы себе урезаете. ваш друг сделал правильный выбор

В пакеты наливать еще дешевле, водку по 10 литров сейчас так гребут.

спасатель 101 26.10.2016 09:13

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от chernega89 (Сообщение 145159)
водку по 10 литров сейчас так гребут

Та вже нагреблися! І на даний час горілку важко порівняти з іншими напоями. Нав'язування, прив'язання до традицій, вона вже дайно, а саме останнє століття, прирівняна мало що не продуктів першої неодхідності. Шоч і при цьому, за нормами, застерігають про шкідливість. Але це і так зрозуміло.

Придбав дріжжі ЕС 1118 і для експерименту R 2, але забув за "підкормку для дріжжів". Чи це матиме виликі наслідки?
Колись чув, що якщо до медівки додаються ягоди, то у суслі вистачатиме поживних речовин для розвитку дріжжів. Чи це так?

Брониславович 26.10.2016 09:45

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 158150)
Колись чув, що якщо до медівки додаються ягоди, то у суслі вистачатиме поживних речовин для розвитку дріжжів. Чи це так?

Точнее добавляют сок ягод, в первую очередь для поднятия кислотности сусла , соки действительно могут заменить подкормку. Не забываем выполнить стерилизацию сока для уничтожения диких дрожжей и вредных бактерий.

спасатель 101 01.11.2016 10:17

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от Брониславович (Сообщение 158156)
Точнее добавляют сок ягод, в первую очередь для поднятия кислотности сусла

Неоднаразово спілкувався з медоварами Харківщини, які працюють із додаванням лише соків ягід. Я починав, тобто куратор підказав, із застосуванням ягід, так і продовжую. Зручно тим, що коли бувають ягоди не буває часу. Ягоди у морозильну камеру і при варці, вирівнюванні температурного режиму сусло охолоджується до необхідної температури, а ягоди розмерзаються.

Цитата:

Сообщение от Брониславович (Сообщение 158156)
соки действительно могут заменить подкормку

Мав розмову і продавцем чи менеджером з реалізації дріжжів та підкормок, який підтвердив заміну, але пояснив, що при додаванні підкормок процес прискорюється, краще відбувається процес бродіння, дріжжі краще "виграються".

Також пом'ятаю дебати між медоварами та представником фірми з реалізації дріжжів щодо прискорення бродіння в тому ж числі з додаванням підкормок. Медовари настоювали якраз на уповільненні бродіння з багатьма позитивами, а представник відстоював, що прискорення не вплине на якість меду.

ЮраРоманов 30.11.2016 22:11

Re: Медовое вино
 
Когда был еще школьником бегал к деду на пасеку,у него там стояли бочонки,мое любопытство взяло свое и я расспрашивал что это,сейчас по памяти востановить соотношение и количество ингридиентов не получается,да и кажется делалось все на глаз.Поправьте меня может неправ,может что забыл.
Медовуха.
50 литровый бочонок при откачке меда закладывался "молодым" медом вместе с обрезками вощины,где то на половину бочки.Далее это все заливалось ключевой водой.Далее добавлялись шишки хмеля.Бочка получалась неполной см на 10-15.
Весь процес проходил на улице(бочки там и оставались на неопределенное для меня время),пока не заканчивался бурный процес брожения.Воск всплывал и получается запаивал бочку естественным путем,ограничивая доступ воздуха.Затем бочки заносились в прохладный даже летом пасечный домик(из глины с соломой)и оставлялись там на неопределенный срок(не менее 1 года я думаю).Дегустировали проделав дырочку в воске и откачивая шлангочкой,и так до дна.
Не знаю как это называется,медовуха или нет,но вкусная и по ногам бьет.


Текущее время: 04:41. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot