Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Пчеловодство по справочнику Стеля (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3728)

Юрий Нефёдов 14.09.2023 19:03

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Seim,давайте на вашому прикладі. Скажіть чесно, чи стали б ви підтримувати Порошенка, коли дізналися що плівки Деркача то фейки? Навряд. А от порохоботи від таких фейків пісяють кип,ятком. Вони роблять висновок що якщо їхнього сивочолого дискредитує сам Кремль, то вони точно не помилились у своєму виборі. Але Кремль давно грає на дві скрипки. І бачить що наприклад беззаперечна підтримка Медведчука, тільки школила його рейтингу. Тому ставка в часи порошенка була поставлена на договорнячок, а на публіку була фейкова конфронтація. Приблизно така сама фейкова конфронтація була між коломойським та порошенком. Вище привели купу аргументів чому саме так відбувалося. Діла значать більше за теревені. на

seim 14.09.2023 19:04

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299219)
Не справжня. Деркач російський агент. Приблизно так само як і Майор мельниченко здається. Який злив записи. На жаль не достеменно не відомо хто саме замовив Гонгадзе, але я схиляюсь до думки що Гонгадзе вбили під плівки російська агентура. Ну дуже все на те схоже.

Добавлено через 1 минуту
Ні, не те саме. Тут плівки спрацювали в плюс порошенку. А Кучмі в мінус

Вопрос не стоит кто такой Деркач. На записи не Деркача голос. А голос Порошенко. Не только голос, его смех, его манера подлизнуть. Не нужно искать черную кошку в темной комнате если ее там нет. Иногда квадрат обозначает просто квадрат, а запись переговоров Порошенко обозначает запись переговоров Порошенко. Независимо кто ее распространил.

novichok 14.09.2023 19:06

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
"Остальные могут как Луценко уйти из ВСУ когда им захочется ( то есть "заболеют")?"
Для цього треба піти в армію, захворіти і перевірити. Щоб точно знати. Бо ваше "вірю-не вірю" не варте нічого.

seim 14.09.2023 19:08

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299223)
Seim,давайте на вашому прикладі. Скажіть чесно, чи стали б ви підтримувати Порошенка, коли дізналися що плівки Деркача то фейки? Навряд. А от порохоботи від таких фейків пісяють кип,ятком. Вони роблять висновок що якщо їхнього сивочолого дискредитує сам Кремль, то вони точно не помилились у своєму виборі. Але Кремль давно грає на дві скрипки. І бачить що наприклад беззаперечна підтримка Медведчука, тільки школила його рейтингу. Тому ставка в часи порошенка була поставлена на договорнячок, а на публіку була фейкова конфронтація. Приблизно така сама фейкова конфронтація була між коломойським та порошенком. Вище привели купу аргументів чому саме так відбувалося. Діла значать більше за теревені. на

Упоротых и зомбированных ничем не смутить. Не в того коня корм был. Такие аргументы могут повлиять на неопределившихся. Поэтому никаким образом поднять рейтинг Порошенко где он выставляет себя дружбаном путлера невозможно. Это просто абсурд.

novichok 14.09.2023 19:10

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
"Независимо кто ее распространил"
Спробуйте довести це в суді

Юрий Нефёдов 14.09.2023 19:14

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299224)
Вопрос не стоит кто такой Деркач. На записи не Деркача голос. А голос Порошенко. Не только голос, его смех, его манера подлизнуть. Не нужно искать черную кошку в темной комнате если ее там нет. Иногда квадрат обозначает просто квадрат, а запись переговоров Порошенко обозначает запись переговоров Порошенко. Независимо кто ее распространил.

Я в третє не буду повторювати. Довіряйте офіційним джерелам. Для початку гугл в поміч.
По друге Деркач визнаний російським агентом
По третє треба щоб у суді було доведено що плівки справжні
А тепер подивіться як легко завести порохоботів з пів оберту на відвертий фейк проти порошенка. Я ж кажу. Вкрасти мільярд, щоб потім волонтерити та тримати армію порохоботів на пів мільярда. Будьте обережними. Самому не розібратись в багатомільйонних пропагандистських пасток. Читайте тільки достовірні джерела інформації

seim 14.09.2023 19:18

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299227)
"Независимо кто ее распространил"
Спробуйте довести це в суді

Почему-то Порошенко не подал на Деркача в суд. Почему не захотел отстоять свое честное имя? Крыть нечем было в суде? Даже в продажном и прикормленном.

Юрий Нефёдов 14.09.2023 19:21

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299226)
Упоротых и зомбированных ничем не смутить. Не в того коня корм был. Такие аргументы могут повлиять на неопределившихся. Поэтому никаким образом поднять рейтинг Порошенко где он выставляет себя дружбаном путлера невозможно. Это просто абсурд.

Ні ні. Ви не зрозуміли. У порошенка був і є величезний антирейтинг. Більший тільки у Юлі та Бойка. Вибори було виграти неможливо в принципі, крім як у другий тур попаде Бойко чи Юля.
Якщо не можливо підняти рейтинг, то треба закріпити той рейтинг який є. Для цього і робитьмя фейкова дискредитація. Ядерний електорат зміцнюється і стає більш впевненим у своєму виборі.
І запис і справді може бути фейковим. Хоча і тиснув порошенко руку путіну. Було діло. Але кривив лице наче йому огидно це робити. Може і на справді огидно. Не чипляйтеся будь ласка

seim 14.09.2023 19:29

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299228)
Я в третє не буду повторювати. Довіряйте офіційним джерелам. Для початку гугл в поміч.
По друге Деркач визнаний російським агентом
По третє треба щоб у суді було доведено що плівки справжні
А тепер подивіться як легко завести порохоботів з пів оберту на відвертий фейк проти порошенка. Я ж кажу. Вкрасти мільярд, щоб потім волонтерити та тримати армію порохоботів на пів мільярда. Будьте обережними. Самому не розібратись в багатомільйонних пропагандистських пасток. Читайте тільки достовірні джерела інформації

Все что касается политики меньше всего нужно доверять официальным источникам. В таких источниках вы не узнаете того что вам знать не положено. Из-за того что Вы пользуетесь только официальными источниками у вас суженный кругозор. Это очень заметно по писанине. Пользоваться можно любыми источниками но при этом не употреблять информацию в том виде в котором преподносят, а разбирать на части и сопоставлять с другой информацией из других источников. Так больше шансов что Вы узнаете реальную информацию а не ту которую вам подготовили и преподнесли на блюдечке.

novichok 14.09.2023 19:35

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299229)
Почему-то Порошенко не подал на Деркача в суд. Почему не захотел отстоять свое честное имя? Крыть нечем было в суде? Даже в продажном и прикормленном.

Проти офіційного російського агента???
Феєричний допис. Ви перевершили навіть допис із Корчинським:appl:

Добавлено через 2 минуты
"Все что касается политики меньше всего нужно доверять официальным источникам."

Плівки Деркача, це і є офіційні джерела.Оприлюднили на прес-конференції два народні депутати, підтвердив на прес-конференції президент.
Дарма ви не любите логіку

seim 14.09.2023 19:43

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299232)
Проти офіційного російського агента???
Феєричний допис. Ви перевершили навіть допис із Корчинським:appl:

Добавлено через 2 минуты
"Все что касается политики меньше всего нужно доверять официальным источникам."

Плівки Деркача, це і є офіційні джерела.Оприлюднили на прес-конференції два народні депутати, підтвердив на прес-конференції президент.
Дарма ви не любите логіку

Если бы Деркач своими словами пересказал текст который озвучивали два человека в видео и утверждал бы что это путин и Порошенко так говорили то можно было бы подвергнуть сомнению что такой разговор был. Но если слышен голос Порошенко и голос путлера то какая мне разница кто обнародовал запись? Любите вы логику, но исключительно свою и извращённую.

novichok 14.09.2023 20:00

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299234)
Если бы Деркач своими словами пересказал текст который озвучивали два человека в видео и утверждал бы что это путин и Порошенко так говорили то можно было бы подвергнуть сомнению что такой разговор был. Но если слышен голос Порошенко и голос путлера то какая мне разница кто обнародовал запись? Любите вы логику, но исключительно свою и извращённую.

Вам — нема, суду — є. Тому його так і не відбулося, всупереч анонсам президента. До речі, суд "підконтрольний і пригодований" був вже під Зе. Ви примудряєтесь не помічати стільки протиріч у своїх власних твердженнях. Це і є відсутність логіки. А не "моя", або "ваша, не збочена"

seim 14.09.2023 20:50

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299235)
Вам — нема, суду — є. Тому його так і не відбулося, всупереч анонсам президента. До речі, суд "підконтрольний і пригодований" був вже під Зе. Ви примудряєтесь не помічати стільки протиріч у своїх власних твердженнях. Це і є відсутність логіки. А не "моя", або "ваша, не збочена"

Если бы суд был подконтрольный Зеленскому то Порошенко бы уже сидел в тюрьме. Но у вас логика своя. Уходя с поста Порошенко первым делом расставил своих судей где можно и где нельзя. Я не являюсь сторонником власти при Зеленском. И не являюсь почитателем Зеленского. В отличии от вас, почитателя всего что связано с порошенко. Если иметь глаза и память то это можно было прочитать в моих комментариях. Я только сравниваю разные периоды. Вы же себя позиционируете как порохобот о чем прямо и сообщили. Что означает порохобот или бот? Программа которая выполняет определенную функцию. Иметь свое мнение или менять его такой человек не может. Что ему вложили в голову то и будет выдаваться из его головы. Это является одной из форм психического расстройства. С таким же успехом можно поговорить с включенным телевизором.

novichok 14.09.2023 21:22

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
"В отличии от вас, почитателя всего что связано с порошенко."

Це не так. Я за рівні вимоги до всіх, і до Порошенка, і до Зеленського. Але такого відношення не спостерігається абсолютно ні у вас, ні в багатьох інших. Я не фанат, я зважую плюси й мінуси.
А визначення мене порохоботом — це результат того, що в парі П—З мій вибір Порошенко. Всього лиш. І назвали мене порохоботом такі як ви або Нефьодов, або роспропаганда. Як кажуть — на що фантазії вистачило. Тепер порохоботами лякають населення. По Нефьодову це добре видно (як і по вас). То що це, як не пропаганда, телевізор?

Добавлено через 7 минут
"Если бы суд был подконтрольный Зеленскому то Порошенко бы уже сидел в тюрьме. Но у вас логика своя. Уходя с поста Порошенко первым делом расставил своих судей где можно и где нельзя."

Назвіть цю купу лояльних Порошенку суддів.

Юрий Нефёдов 14.09.2023 21:59

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299232)
Проти офіційного російського агента???
Феєричний допис. Ви перевершили навіть допис із Корчинським:appl:

Добавлено через 2 минуты
"Все что касается политики меньше всего нужно доверять официальным источникам."

Плівки Деркача, це і є офіційні джерела.Оприлюднили на прес-конференції два народні депутати, підтвердив на прес-конференції президент.
Дарма ви не любите логіку

А ви дарма не хочете перекоючитись із порохоботських змі на нормальні. Зеленський не підтверджував плівки Деркача не брешіть. Він попросив прокуратуру розібратися з плівками.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299235)
Вам — нема, суду — є. Тому його так і не відбулося, всупереч анонсам президента. До речі, суд "підконтрольний і пригодований" був вже під Зе. Ви примудряєтесь не помічати стільки протиріч у своїх власних твердженнях. Це і є відсутність логіки. А не "моя", або "ваша, не збочена"

Як це суд був підконтрольний і підгодований? Чому ви так вважаєте? Дайте будь ласка розлогу відповідь. А то виглядає як штаньми об асфальт

novichok 14.09.2023 22:19

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299239)
А ви дарма не хочете перекоючитись із порохоботських змі на нормальні. Зеленський не підтверджував плівки Деркача не брешіть. Він попросив прокуратуру розібратися з плівками.

Добавлено через 4 минуты


Як це суд був підконтрольний і підгодований? Чому ви так вважаєте? Дайте будь ласка розлогу відповідь. А то виглядає як штаньми об асфальт

Це для вас вони нормальні. Ми в "нормальність" вкладаємо різний сенс. Крім перемоги над росією. І то — хто зна, що вам завтра в голову прийде.

Зе відкрито говорив про це на прес-конференції, коли його запитували. Не брешу, не складно перевірити. А от вкласти якийсь інший сенс в його спіч — дуже складно. До речі, прокуратура розібралась? Наскільки я пам'ятаю, вони відкрили провадження проти Порошенка і проти Байдена.

Про суд — повтор вислову сейма. Але в "мою збочену логіку" вкладається абсолютно. Безліч зашкварів — суддя вовк, печерський суд, суддя на процесі Червінського — те що навскидку. Як це можна по іншому розцінювати?

Юрий Нефёдов 14.09.2023 23:33

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Як це судля Вовк, печерський суд та голова конституційного суду вкладається в логіку карманних судей саме Зеленського, а не корупцвйної системи спадка порошенка я щось не дуже розумію. Єдине що ви можете аргументувати так це те що це спадок часів Януковича. Але ніт. Знайти вам слова порошенка де він заявляв що суддівська реформа завершена?
Ло речі чи маю я нагадувати що в Україні існує три гілки влади? І якщо перші дві були за Зеленським, та слугами. То третя ж наче незалежна суддівська? Реформована за словами порошенка

Добавлено через 2 минуты
Я вам порекомендував вище змі які я читаю. Які у вас до них є притензії?

Добавлено через 2 минуты
Чекаю від вас слова Зеленського де він визнає плівки автентичними

seim 15.09.2023 06:08

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299237)
"В отличии от вас, почитателя всего что связано с порошенко."

Це не так. Я за рівні вимоги до всіх, і до Порошенка, і до Зеленського. Але такого відношення не спостерігається абсолютно ні у вас, ні в багатьох інших. Я не фанат, я зважую плюси й мінуси.
А визначення мене порохоботом — це результат того, що в парі П—З мій вибір Порошенко. Всього лиш. І назвали мене порохоботом такі як ви або Нефьодов, або роспропаганда. Як кажуть — на що фантазії вистачило. Тепер порохоботами лякають населення. По Нефьодову це добре видно (як і по вас). То що це, як не пропаганда, телевізор?

Добавлено через 7 минут
"Если бы суд был подконтрольный Зеленскому то Порошенко бы уже сидел в тюрьме. Но у вас логика своя. Уходя с поста Порошенко первым делом расставил своих судей где можно и где нельзя."

Назвіть цю купу лояльних Порошенку суддів.

Не просто выбор порошенко, а маниакальный выбор. Не существует никаких аргументов и доказательств которые бы вас смогли смутить или изменить свое мнение об этом Порошенко. Который как государственный деятель по шею обгаженный и совершал преступления которые подтвердил своими показаниями Медведчук и которые уже приложены к новым уголовным делам и которые будут рассматриваться после окончания войны и как человек подонок и мразь. Быть сторонником Порошенко не за деньги, а идеологически означает что человек с такими же моральными ценностями как и Порошенко либо человек зазомбирован. В данном случае я считаю человек зазомбирован. В таком состоянии люди не способны объективно оценивать реальность.

novichok 15.09.2023 09:46

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299242)
Як це судля Вовк, печерський суд та голова конституційного суду вкладається в логіку карманних судей саме Зеленського, а не корупцвйної системи спадка порошенка я щось не дуже розумію.

Авжеж, то ж думати треба, а не розкидуватись штампами. Якщо все було так погано, то що зробив Зе? Аж нічого. Навпаки, всіх зашкварених взяв під свій дах. Для чого, треба розжовувати? Хоча всі можливості реформувати в нього були. Він вибрав інше.
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299242)
Єдине що ви можете аргументувати так це те що це спадок часів Януковича

Це ви можете аргументувати так. Я вважаю, що це спадок часів як мінімум Кучми, якщо не раніше.
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299242)
Знайти вам слова порошенка де він заявляв що суддівська реформа завершена?

Навіщо? Я їх знаю. Він намагався щось почати, не зробив. Це один з мінусів, які йому можна закидати.
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299242)
Ло речі чи маю я нагадувати що в Україні існує три гілки влади? І якщо перші дві були за Зеленським, та слугами. То третя ж наче незалежна суддівська?

'Повинні існувати'' й ''існують'' - це не одне і теж. Коли вона буде незалежною, дайте знати.
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299242)
Я вам порекомендував вище змі які я читаю. Які у вас до них є притензії?

Я телеграм майже не дивлюся - формат подачі неприйнятний. Мене цікавить аналітика, а не ''кліпи''
Допис Майка Новосада про уго чавкса взятий з ресурсу Шрайка site.ua. Там багато хто - й порохоботи, й антипорохоботи, й нейтральні. Мене цікавить рівень аргументації, відповідність фактажу й хронології, а не лозунги й обливання помиями.
Стрічки новин не дивлюся зараз. Нема таких швидких й важливих змін. А просто важливі й так потім всі обговорюють.
Шабуніна з Ткачом не дивлюся - так просто склалося. Неможливо за всіма слідкувати, я не займаюся цим. В мене є якась вибірка, яка мене влаштовує. Іноді додаються нові або відходять старі, світ не стоїть на місці.
Лещенко за визначенням станом на зараз продажна мерзота. І він навіть не намагається відмитися від цього, просто лиже дупу владі. Адже синекура жирна.
Megerini - це настільки відверта помийка... Навіщо ви це пропонуєте? Показати свій рівень? Тоді краще з сеймом спілкуйтесь, йому це ближче.
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299242)
Чекаю від вас слова Зеленського де він визнає плівки автентичними

Він анонсував подальші розслідування проти Порошенка на основі цих плівок. На пресконференції. Не може офіційна особа анонсувати таке, не будучи впевненою в цьому. Якщо треба, шукайте самі. Є бажання - знайдете, нема - то я хоч вам сто таких свідоцтв наведу, це нічого не змінить. То який сенс, щось для вас шукати. Мені просто набридло на це час витрачати, якщо вам не те, що дупу підняти - а просто декілька вікон в смартфоні відкрити ''впадлу''.

Добавлено через 9 минут
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299245)
Не существует никаких аргументов и доказательств которые бы вас смогли смутить или изменить свое мнение об этом Порошенко.

Авжеж існують. Але ваших мізків для цього не достатньо
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299245)
Который как государственный деятель по шею обгаженный и совершал преступления которые подтвердил своими показаниями Медведчук и которые уже приложены к новым уголовным делам и которые будут рассматриваться после окончания войны и как человек подонок и мразь.

Почекаємо, подивимось. Не забудьте ваші слова.
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299245)
Быть сторонником Порошенко не за деньги, а идеологически означает что человек с такими же моральными ценностями как и Порошенко либо человек зазомбирован.

А може, все навпаки, і зомбі - це ви? Я знаю, що можу помилятися. А ви можете помилятися?
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299245)
В таком состоянии люди не способны объективно оценивать реальность.

Корчинський, 146 відсотків, в Бахмуті ніхто по підвалам не сидів... І це тільки частина і тільки за кілька днів. Варто спочатку узнати, що таке реальність. А оцінювати її - точно не ваше.

seim 15.09.2023 13:03

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299246)

Авжеж існують. Але ваших мізків для цього не достатньо

Почекаємо, подивимось. Не забудьте ваші слова.

А може, все навпаки, і зомбі - це ви? Я знаю, що можу помилятися. А ви можете помилятися?

Корчинський, 146 відсотків, в Бахмуті ніхто по підвалам не сидів... І це тільки частина і тільки за кілька днів. Варто спочатку узнати, що таке реальність. А оцінювати її - точно не ваше.

Для вас существуют только аргументы которые будут подтверждать что ваш идол самый лучший в мире. Ничего другого вы не воспринимаете.
У меня нет идолов. Я критически отношусь к любому. У вас все наоборот. Идолопоклонничество в одну сторону и проклятья в другую. При чем ни первое ни другое ничем не обосновано. При этом никаких ошибок вы не признаете а цепляетесь за любую соломинку чтобы оправдать кумира если он выглядит в неприглядном или мерзком виде. Как вы можете понять что ошиблись если любые аргументы и доказательства своей ошибки вы отметаете? Изначально вы выскочили с заявлением что Гриценко распродал армию. Потом после моего ответа вы порылись в интернете и написали что другое министерство занималось продажами. Буквально через сообщение уже опять у вас Гриценко продавал. Вам навязали определенное мнение с которым вы жили несколько лет. И вдруг мир вокруг вас начал рушиться и в то что вы верили много лет оказалось не так. На мгновение вы попытались осознать это и тут же отмели как некомфортную для себя информацию.Что это если не зомбированность? Вы ошиблись с первоначальным утверждением что Гриценко продавал имущество армии или нет?

Юрий Нефёдов 15.09.2023 17:44

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
В третій раз можу попросити у пана тверждення де Зеленський говорить що плівки справжні? Я не натякаю що мені лінь шукати цю інформацію. Я говорю шо це брехня, а зомбонуті порошенком наскільки що вважаєте це правдою і вам лінь цю правду доя мене шукати. Диявол в деталях. Пам'ятайте

seim 15.09.2023 18:51

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299250)
В третій раз можу попросити у пана тверждення де Зеленський говорить що плівки справжні? Я не натякаю що мені лінь шукати цю інформацію. Я говорю шо це брехня, а зомбонуті порошенком наскільки що вважаєте це правдою і вам лінь цю правду доя мене шукати. Диявол в деталях. Пам'ятайте

Что меняет утверждал что-то Зеленский или нет? На записи Порошенко с путлером разговаривают?

novichok 15.09.2023 20:39

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299250)
В третій раз можу попросити у пана тверждення де Зеленський говорить що плівки справжні? Я не натякаю що мені лінь шукати цю інформацію. Я говорю шо це брехня, а зомбонуті порошенком наскільки що вважаєте це правдою і вам лінь цю правду доя мене шукати. Диявол в деталях. Пам'ятайте

Я не натякаю, що вам лінь шукати, я прямо це кажу. Отож, спеціально для вас інструкція: набираєте в гуглі фразу "зеленський про плівки деркача" і отримуєте оце

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ви не проти, якщо я вас називатиму "зомбонуті зеленським і коломойським"? Взагалі- то не збирався, але якщо вам так свербить...

Юрий Нефёдов 15.09.2023 23:31

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299252)
Я не натякаю, що вам лінь шукати, я прямо це кажу. Отож, спеціально для вас інструкція: набираєте в гуглі фразу "зеленський про плівки деркача" і отримуєте оце

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ви не проти, якщо я вас називатиму "зомбонуті зеленським і коломойським"? Взагалі- то не збирався, але якщо вам так свербить...

Не останній дзвіночок. Може бути кваліфіковано як державна зрада. Розберуться правоохоронні органи.
Де його твердження що плівки справжні?

Добавлено через 17 минут
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299251)
Что меняет утверждал что-то Зеленский или нет? На записи Порошенко с путлером разговаривают?

Мені не треба нічого доводити. А от трампістам що винен трамп треба, путіністів неможливо не тещо переконати в трагедії Беслага, вибухах будівель перед 2ю Чечннською, воно їм як бальзам на душу. Ну задушили газом заручників, значить так треба.
Так само і порохоботам, їм нічого неможливо довести. Треба просто достовірні данні та саджати пороха. Бо сценарій прописаний порошенком на перед. Вся ботоферма працює на те, щоб у випадку арешту порошенка, повторити сценарій взяття капітолію у Вашингтоні. Це єдина справжня ціль існування ботоферм, та фейкової медіаімперії. Захистити сивочолого від переслідування. Коли це станеться, то люди вже у післявоєнний час, вийдуть на майдани захищати сивочолого.
Вийдуть і інші люди такі як я в підтримку арешту порошенка. Буду ходити і розмовляти із зомбованими. Уявляєте що зі мною на майдані можуть зробити порохоботи, якщо я їм як аргумент вини вкажу на плівки Деркача? Та як мінімум мене гуртом всі освистають та виженуть з майдану під крики що я провокатор. На багато легше з ними спілкуватись, це постійно задавати їм запитання з очевидними відповідями, але ці відповіді їх будуть спонукати до пошуку правди. І поки це все не зайшло занадто далеко, з цим вже треба щось робити.

Добавлено через 14 минут
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299252)
Я не натякаю, що вам лінь шукати, я прямо це кажу. Отож, спеціально для вас інструкція: набираєте в гуглі фразу "зеленський про плівки деркача" і отримуєте оце

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ви не проти, якщо я вас називатиму "зомбонуті зеленським і коломойським"? Взагалі- то не збирався, але якщо вам так свербить...

Можна у вас запитати яка різницчя між Коломойським і Порошенком. Що один, що другий олігархи. Що один що другий проти росії. Коломойський навіть більш радикальніше налаштований проти путіна і руку йому не тиснув. На відміну від порошенка, Коломойський завжди підтримував проукраїнських корупціонерів. А порошенко то створювпв партію регіонів, то був міністром в уряді Януковича. Ну от чесно, яка між ними кардинальна різниця? До мене не доходить чому ви так вперлись в цих олігархів які завжди працюють в спайкі. А лохи вірять що порошенко молодець, навів порядок з приватбанком. Та це улюблена тема порошенка, підкурювати від всих корупційних схем і виходити сухим із води. Заодно і Коломойського відмазав купівлею під фальшивою назвою націоналізація.

novichok 16.09.2023 00:00

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299253)
Де його твердження що плівки справжні?

Ви з пророком нострадамусом варті один одного.
Отже. Ще раз.
Не може прокуратура завести справу по несправжнім (на їх думку) плівкам. НЕ МОЖЕ офіційна особа рівня президента (навіть писар третьосортний) вийти на прес-конференцію й заявити про заведену справу на основі плівок, крім того анонсувати подальші справи на основі майбутніх плівок (!), не маючи на увазі їх справжність. (Хоча це не значить, що вони дійсно справжні, він бреше як дише). Тим більш, що справа, наскільки я розумію, досі не закрита.
Тільки не треба мені доводити, що він цього не казав, а значить ні до чого не причетний, як Гриценко до продажів.

Взагалі це краще вам розкаже будь-який адвокат, суддя, або слідчий, або юрист (якщо цей юрист, звісно, не в Кривому Розі навчався у папи Саші). Знайдіть собі такого знайомого і він вам багато чого розтлумачить, і не тільки по плівках.

А взагалі, я якось не розумію, що ви від мене хочете? Порошенко зараз президент? Ні. Я повинен вам щось постійно розтлумачувати? Ні. Я несу відповідальність за дії нинішньої влади? Ні.Я вам щось винен? Ні. Може, це мій вибір привів до великої війни? Ні. Може, я не захищаю свою країну? Захищаю. Більш того, брав в цьому участь набагато раніше за вас. То чого ви до мене причепилися? Мені нічого соромитись за свої дії, або слова, або погляди. Якщо ви не згодні з цим — це ваші проблеми. Час покаже. Якщо ви хочете мене до чогось примусити (прийде СБУ, зомбовані, загроза державі), то раджу почитати Умберто Еко (заодно, можливо, відчуєте різницю між помийками на кшталт megerini й чимось вартим уваги) і конституцію. Врешті-решт, на моїй совісті нема жодного загубленого життя українця, на відміну від вас із сотнями тисяч. Завдяки вашому вибору. Ви з цим звичайно не згодні, але час покаже. Якщо я помиляюся, я вибачусь перед вами.
На цьому кланяюсь, набридло. Спілкуйтесь з сеймом, це ваш рівень.

Юрий Нефёдов 16.09.2023 00:21

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Може тому що порошенко ротом говорив слова армія, мова, віра? Та хіба коломойський був хоч на йоту проти армовіри? Хіба хтось колись був проти того що бандитам тюрьми за часів Ющенка.
Ви чули вислів що ротом п..ти не мішки тягати? Як би пора вже відрізняти слова від діла.
І по 5 рокам президенства порошенка, після 5 років правління та після такої світової події як революція гідності, ще й після нападу росії, вибачайте треба було або бути повним лузером щоб здійснити не на папері так мало реформ.
Напевно це і було ціллю Мінських домовленостей. Порошенко робить мінімум реформ, а росія не нападає. Тому в упор не бачили медведчука та опзж яке своєю медіаімперією далі і далі зватнювало наше населення.
Статус кво порушив саме Зеленський. При пороху ми б далі зватнювались та готували кращий майданчик для вторгнення. Процвітав би Медведчук та опзж.
Так що ротом говорити армовіра та робити армовіру то різні речі.
Ще раз повторю. Бо не дійде. У людини є пульт від тєліка. Він клацає на 5 канал, потім на 112й. Де тут справжня хоча б лагідна українізація?
Отримали томос, але пішли у фсбшний розсадник Києвопечерської лаври. Де тут віра?
Почали займатись армією, але не зберегли радянські боєприпаси під відкритим небом. Отримали Новобогданівку і знищення боєприпасів на мільярди. Почали будувати новий патронний завод замість єдиного захопленого в Луганську, але вирішили його будувати в Ізюмі.
Почав волонтерити на мільони, але кому є діло що держава отримала збитки від одної схеми Ротердам плюс на 15 мільярдів.
Все пізнається в порівнянні. Я захоплююсь тим як наші люди волонтерять. І порошенко молодець що волонтерить. Але касса на виході. За все треба платити. Не здивуюсь до речі що після арешту порошенка, йому призначать заставу. Але той скаже що грошей немає, але є чеки на волонтерство і попросить суд відняти від застави сумму чеків.
Один із самих огидніших президентів. Маніпулятор, брехун і просто подонок. Україна втратила 5 років.

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от novichok (Сообщение 299257)
Ви з пророком нострадамусом варті один одного.
Отже. Ще раз.
Не може прокуратура завести справу по несправжнім (на їх думку) плівкам. НЕ МОЖЕ офіційна особа рівня президента (навіть писар третьосортний) вийти на прес-конференцію й заявити про заведену справу на основі плівок, крім того анонсувати подальші справи на основі майбутніх плівок (!), не маючи на увазі їх справжність. (Хоча це не значить, що вони дійсно справжні, він бреше як дише). Тим більш, що справа, наскільки я розумію, досі не закрита.
Тільки не треба мені доводити, що він цього не казав, а значить ні до чого не причетний, як Гриценко до продажів.

Взагалі це краще вам розкаже будь-який адвокат, суддя, або слідчий, або юрист (якщо цей юрист, звісно, не в Кривому Розі навчався у папи Саші). Знайдіть собі такого знайомого і він вам багато чого розтлумачить, і не тільки по плівках.

А взагалі, я якось не розумію, що ви від мене хочете? Порошенко зараз президент? Ні. Я повинен вам щось постійно розтлумачувати? Ні. Я несу відповідальність за дії нинішньої влади? Ні.Я вам щось винен? Ні. Може, це мій вибір привів до великої війни? Ні. Може, я не захищаю свою країну? Захищаю. Більш того, брав в цьому участь набагато раніше за вас. То чого ви до мене причепилися? Мені нічого соромитись за свої дії, або слова, або погляди. Якщо ви не згодні з цим — це ваші проблеми. Час покаже. Якщо ви хочете мене до чогось примусити (прийде СБУ, зомбовані, загроза державі), то раджу почитати Умберто Еко (заодно, можливо, відчуєте різницю між помийками на кшталт megerini й чимось вартим уваги) і конституцію. Врешті-решт, на моїй совісті нема жодного загубленого життя українця, на відміну від вас із сотнями тисяч. Завдяки вашому вибору. Ви з цим звичайно не згодні, але час покаже. Якщо я помиляюся, я вибачусь перед вами.
На цьому кланяюсь, набридло. Спілкуйтесь з сеймом, це ваш рівень.

Заскріншотив. Ватніки звинувачують що я винен у війні. Трампісти звинувачують мене що я винен у війні. І порохоботи такі ж самі. І я ще не повинен переживати що над Україною зависла загроза порохоботства?

seim 16.09.2023 22:26

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Може, я не захищаю свою країну? Захищаю.
Каким образом?

Юрий Нефёдов 21.09.2023 02:52

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Вперше вирішив не перетоплювати чорну суш, а зрізати її ножем по максимуму. Хто що дкмає і чи пробува таке робити?7

seim 21.09.2023 09:57

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299262)
Вперше вирішив не перетоплювати чорну суш, а зрізати її ножем по максимуму. Хто що дкмає і чи пробува таке робити?7

С какой целью? Работы и возни будет больше, а качество будущих сотов будет нестабильным или вообще неприемлемым. Я пробовал не срезать а срывать ячейки до самой вощины. Для ловушки не было коричневой суши а только черная в которой уже не желательно дальше выводить расплод. Верхнюю треть оставлял для привлечения пчел, а нижние две трети обрывал. Одна сторона нормально срывалась пока на обратной стороне были ячейки. Вторая сторона в некоторых местах рвалась. Для роя это не критично. В обычную семью такое ставить смысла нет. Если срезать то на дне ячейки останутся коконы. Края ячеек очевидно будут деформированы. Пчелы будут сгрызать все и строить как им захочется. Думаю будет много трутовых. В самодельной вощине если бортики ячейки недостаточно продавлены пчелы строят трутневые ячейки. Смысла я не вижу никакого в этом занятии. Поэтому я не слышал чтобы кто-то таким занимался целенаправленно.

Юрий Нефёдов 21.09.2023 14:00

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 299265)
С какой целью? Работы и возни будет больше, а качество будущих сотов будет нестабильным или вообще неприемлемым. Я пробовал не срезать а срывать ячейки до самой вощины. Для ловушки не было коричневой суши а только черная в которой уже не желательно дальше выводить расплод. Верхнюю треть оставлял для привлечения пчел, а нижние две трети обрывал. Одна сторона нормально срывалась пока на обратной стороне были ячейки. Вторая сторона в некоторых местах рвалась. Для роя это не критично. В обычную семью такое ставить смысла нет. Если срезать то на дне ячейки останутся коконы. Края ячеек очевидно будут деформированы. Пчелы будут сгрызать все и строить как им захочется. Думаю будет много трутовых. В самодельной вощине если бортики ячейки недостаточно продавлены пчелы строят трутневые ячейки. Смысла я не вижу никакого в этом занятии. Поэтому я не слышал чтобы кто-то таким занимался целенаправленно.

В мене немає кому займатись вічним навощуванням вощини та вічною перетопкою рамок. Зрізати планую не під нуль. А від бруска до бручка гарячим ножем.
Так сталося що останні два сезони на обрізці рамок були підлітки, друззі мого сина. Вони все ковиряли вилочкою. Бо їм так чомусь легше. Ножем майже ніхто не різав.
І зараз доволі багато темнокоричневих рамок. Як буду наступного разу у відпустці, планую всю суш позрізати. Вощину нову є куди ціпляти. Рамки є. Але вирішив спробувати більше не топити суш якщо її вдалося зберегти від молі. До речі я також спостерігав не один раз як бджоли вигризають чорні ячейки під нуль.
Інколи навіть не лінь, обмеженість часу робить дива. Може як все пройде гладко, то більше не буду массово перетоплювати рамки

icetee 28.09.2023 09:20

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Перетопка суши необходима для здоровья семьи. В таких бесконечных рамках будут скапливаться всякие потогены, тяжёлые металы, пестицыды и лекарства которые вы применяйте для обработка от клеща.

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

seim 28.09.2023 13:00

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 299274)
Перетопка суши необходима для здоровья семьи. В таких бесконечных рамках будут скапливаться всякие потогены, тяжёлые металы, пестицыды и лекарства которые вы применяйте для обработка от клеща.

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Все это и при перетопке останется в воске. Вощина даёт возможность получить качественные соты с пчелиными ячейками.

serhio70 28.09.2023 20:45

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Найбільш доброякісні соти будуть в "дуплі", все інше від лукавого.

seim 28.09.2023 21:44

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 299276)
Найбільш доброякісні соти будуть в "дуплі", все інше від лукавого.

В "дупле" будут пчелиные пополам с трутневыми. В "дупле" стоит задача размножиться и собрать около 20 кг меда для выживания. Принести по 40, 60, 100 кг у "дупла" задачи нет.

serhio70 28.09.2023 22:44

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Мова була про доброякісні соти а не про прибуток

seim 29.09.2023 15:31

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от serhio70 (Сообщение 299278)
Мова була про доброякісні соти а не про прибуток

Качественные соты это полностью из пчелиных ячеек. В "дупле" так не делают. Про это и мова.

Ромен 30.09.2023 20:17

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Нефёдов (Сообщение 299262)
Вперше вирішив не перетоплювати чорну суш, а зрізати її ножем по максимуму. Хто що дкмає і чи пробува таке робити?7

Юра не страдай херньою як ти це любиш. Перетопи і навощи крапка.;)

Юрий Нефёдов 01.10.2023 22:17

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 299283)
Юра не страдай херньою як ти це любиш. Перетопи і навощи крапка.;)

В принципі в мене є рамки для нарощування.
Станом на зараз в мене стоїть суш по 5 корпусів вище гнізда через роздільну решітку. Пару тижнів тому, може більше, всі рамки перевірились на предмет молі. Назбиралося 12 корпусів з червячками. Після того як ці розкинуті рамки по всій пасіці полежали на сонечку до вечора, червивих залишилось 7 корпусів і в основному з пергою. Ці 7 корпусів перетопилися. Інші стоять далі.
Через пару тижнів буде в мене відпустка, нарешті. Перша відпустка за 2023й. Три місяці тому в мене взагалі була перша відпустка за 2022й.
Так от. Не раз зустрічав як дуже старі рамки гризуть клаптями та відновлюють рамки заново. Тому, раз настали такі часи, коли на специфічну роботу не хочеться на осліб запрошувати своїх дуже роботящих дітей, бо зроблять все по своєму так, що або рамки викидати та робити нові, або ще раз їх перетоплювати. В тій перетопці купа ньюансів і те що син натопив 7 корпусів 2 тижні тому мені навіть страшно на них дивитися як би він не старався.
Ага, так що саме я планую? Та напевно вже весною зрізати рівно ножем суш від бруска до бруска будівельним ножем для різання мінеральної вати. Там шабля така як раз сантиметрів на 30. Чух чух, відро кипятку і діло в шляпі. Ці рамки навряд попадуть між рамками розплоду, тобто навмисно між розплодними рамками ними розширюватись звичайно не буду. Але якщо якась сім,я підніметься колись на ці рамки корпуса з якими будуть стояти вище, буду не проти. А якщо чесно взагалі мене то не коробить. Хай сіють де їм зручно.
А сили та натхнення, краще направлю на навощування вощини на рамки з проволокою яких в мене вдосталь.

AVA 03.10.2023 08:55

Re: Пчеловодство по справочнику Стеля
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] А, так що саме я планую? Та напевно вже весною зрізати рівно ножем суш від бруска до бруска будівельним ножем .[/QUOTE]
В інеті була інфа, що перед постановкою потрібно такі рамки замочити, мисочки коконів намокають і бджоли їх викидають набагато легше


Текущее время: 15:51. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot