Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Законодательная база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1133)

seim 29.08.2021 09:23

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 293909)
В нас всі ставлять галочку "для власного споживання''.....

А зачем тогда регистрация оператором рынка если для власного споживання?

AVA 29.08.2021 11:42

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 293911)
А зачем тогда регистрация оператором рынка если для власного споживання?

Для дотації , наприклад пасіка 100 сімей , продав 100 пакетів .
мед тільки бджолам у зиму, сіроп в зиму недаєтся і власного споживання
Дотація є меду на продажу нема , от пішуть для власного споживання

Лиза 29.08.2021 11:54

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от AVA (Сообщение 293912)
Для дотації , наприклад пасіка 100 сімей , продав 100 пакетів .
мед тільки бджолам у зиму, сіроп в зиму недаєтся і власного споживання
Дотація є меду на продажу нема , от пішуть для власного споживання

А якби не для власного споживання, то дотації б не дали чи що?. :D Я думаю для власного споживання тому що оператором ринку в даному випадку реєструвалась просто фізична особа, яка хоче реалізувати надлишки продукції вирощеної чи виробленої для власного споживання, а не фізична особа- підприємець, чи юридична особа.

Alla 29.08.2021 11:57

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 293913)
А якби не для власного споживання, то дотації б не дали чи що?. :D Я думаю для власного споживання тому що оператором ринку в даному випадку реєструвалась просто фізична особа, яка хоче реалізувати надлишки продукції вирощеної чи виробленої для власного споживання, а не фізична особа- підприємець, чи юридична особа.

Бред бредовый

AVA 29.08.2021 11:59

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 293913)
А якби не для власного споживання, то дотації б не дали чи що?. :D Я думаю для власного споживання тому що оператором ринку в даному випадку реєструвалась просто фізична особа, яка хоче реалізувати надлишки продукції вирощеної чи виробленої для власного споживання, а не фізична особа- підприємець, чи юридична особа.

Питання було у seim навіщо реєструватись , якщо і без цього роками продавав і сдавав і голову незабивав ти фізична чи нефізична особа ,
зараз тільки для дотації

Лиза 29.08.2021 13:27

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от AVA (Сообщение 293915)
Питання було у seim навіщо реєструватись , якщо і без цього роками продавав і сдавав і голову незабивав ти фізична чи нефізична особа ,
зараз тільки для дотації

Взагалі то питання було, чому при реєстрації оператором ринку ставили відмітку - для власного споживання, а не мікропідприємництво. Люди не розуміють, що для того щоб ставити відмітку мікропідприємець, то потрібно в установленому законом порядку бути зареєстрованим як фізична особа-підприємець.

seim 29.08.2021 13:59

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
А пакетчики которые мед не продают разве являются операторами рынка продовольственной продукции? И зачем тогда при оформлении дотации их вынуждают регистрировать оператора рынка если по факту они ими не являются?

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 293916)
Взагалі то питання було, чому при реєстрації оператором ринку ставили відмітку - для власного споживання, а не мікропідприємництво. Люди не розуміють, що для того щоб ставити відмітку мікропідприємець, то потрібно в установленому законом порядку бути зареєстрованим як фізична особа-підприємець.

А если ставится отметка для собственных нужд то какие же тогда операторы рынка? А если не для собственных или не только для собственных нужд что топодразумевает оператора рынка то и галочку там ставить не нужно. Тут или крестик снять или трусы надеть.

Alla 29.08.2021 14:03

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Сейчас чтобы на рынке продать 0.5 л. Меда, должен быть зарегистрирован оператором рынка. Не только для дотации.

Лиза 29.08.2021 14:40

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 293918)

А если ставится отметка для собственных нужд то какие же тогда операторы рынка? А если не для собственных или не только для собственных нужд что топодразумевает оператора рынка то и галочку там ставить не нужно. Тут или крестик снять или трусы надеть.

Я вообще не помню как при регистрации оператором рынка заполняла бумаги. Во всяком случае я б не отмечалась бы там как микропредприниматель и скорее бы написала ,что производство для собственного потребления, поскольку я не зарегистрирована предпринимателем.

Ромен 30.03.2023 16:54

Re: Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини
 
Сьогодні подовжив паспорт пасіки, за 50 сімей заплатив 990 грв. В прошлому році аналізи зробили безкоштовно, а цей рік за 5 проб заплатив 494грв.


Текущее время: 11:10. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot