Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Воск (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Віск на окопні свічки (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=7138)

Aleksis 13.12.2022 14:17

Віск на окопні свічки
 
Добрий день, для виготовлення окопних свічок шукаємо тих, хто може поділитися воском, навіть найгіршої якості.
0934736047 вайбер/телеграм. Будемо дуже вдячні, хто відгукнеться

МедАль 04.01.2023 18:45

Re: Віск на окопні свічки
 
Цитата:

Сообщение от Aleksis (Сообщение 298064)
Добрий день, для виготовлення окопних свічок шукаємо тих, хто може поділитися воском, навіть найгіршої якості.
0934736047 вайбер/телеграм. Будемо дуже вдячні, хто відгукнеться

Доброго здоров"я, колего Aleksis. Як Вам, так і мені прикро, що ніхто з форумчан не відгукнувся на Ваше прохання. Питання дуже важливе, але от наша пасивність...
На мою думку, причина ігнору ось в чому. Ви, за великим рахунком, людина не надто публічна, тобто не настільки відома в нашому середовищі, щоб на Ваш заклик неодмінно була позитивна реакція. Не роздаю поради, а тільки міркую що треба зробити для виправлення становища:

- дати інформацію про те, чи Ви є учасником або організатором якогось колективу, що займається виготовленням "окопних свічок". Може, Ви волонтер-одинак, що теж похвально. Тож розкажіть про це, доповніть свою розповідь відповідними світлинами. Поділіться трохи своїм досвідом, якщо він у Вас є. І тоді Ви неодмінно отримаєте посилки з воском - на таку справу пасічники не пожаліють якусь його кількість.
Якщо Вам нічого сказати і нічого показати - то й вибачайте.

Вибачайте також і за мою деяку категоричність цього мого посту. Скажу відверто: мене дещо здивувало, що Ви просите надсилати лише віск, але нічого не кажете про гофрокартон, баночки з-під консервів тощо.

Отже, тепер м"яч на Вашому полі, робіть передачу.
Дякую.

Сергей Харьковчанин 05.01.2023 08:20

Re: Віск на окопні свічки
 
В Харькове в магазине "Военторг" эти свечки 250грн.\шт. Кто-то воск отдал, а кто-то бабла срубил.

darveter94 28.01.2023 22:08

Re: Віск на окопні свічки
 
Приїхав до центру та віддав віск.
Хто з пасічників має бажання, той знайде надійний спосіб.

Aleksis 06.03.2023 01:50

Re: Віск на окопні свічки
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 298169)
Доброго здоров"я, колего Aleksis. Як Вам, так і мені прикро, що ніхто з форумчан не відгукнувся на Ваше прохання. Питання дуже важливе, але от наша пасивність...
На мою думку, причина ігнору ось в чому. Ви, за великим рахунком, людина не надто публічна, тобто не настільки відома в нашому середовищі, щоб на Ваш заклик неодмінно була позитивна реакція. Не роздаю поради, а тільки міркую що треба зробити для виправлення становища:

- дати інформацію про те, чи Ви є учасником або організатором якогось колективу, що займається виготовленням "окопних свічок". Може, Ви волонтер-одинак, що теж похвально. Тож розкажіть про це, доповніть свою розповідь відповідними світлинами. Поділіться трохи своїм досвідом, якщо він у Вас є. І тоді Ви неодмінно отримаєте посилки з воском - на таку справу пасічники не пожаліють якусь його кількість.
Якщо Вам нічого сказати і нічого показати - то й вибачайте.

Вибачайте також і за мою деяку категоричність цього мого посту. Скажу відверто: мене дещо здивувало, що Ви просите надсилати лише віск, але нічого не кажете про гофрокартон, баночки з-під консервів тощо.

Отже, тепер м"яч на Вашому полі, робіть передачу.
Дякую.

Доброї ночі пане. Давно мене тут не було, як кажуть уже й багато води утекло с того часу.
Ми волонтери Ріпкинської громади, що в Чернігівській області. Пережили вже 4 ротації, допомагаємо хлопцям, як можемо. Окопних свічок ми переробили вже декілька тисяч, організувались при школі. Тут можна подивитися, скільки всього роблять під керівництвом пані Тетяни - [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Баночки з під консерв у нас давно не проблема, забираємо їх на польовій кухні військових. Гофрокартон начеб-то те ж не проблема. З воском виявилась проблема по суті, місцеві пасічники сказали, що нам ваша війна до дупи, я краще віск продам вам, якщо хочете купляйте. Тоді ми порахували і вирішили, що краще купувати пальмовий віск. Його на донати і закуповували. Ось так...

Юрій Чугай 07.03.2023 15:17

Re: Віск на окопні свічки
 
Цитата:

Сообщение от Aleksis (Сообщение 298467)
З воском виявилась проблема по суті, місцеві пасічники сказали, що нам ваша війна до дупи, я краще віск продам вам, якщо хочете купляйте.

Вам так ваші пасічники сказали, чи ви вже від себе добавили трохи?

Aleksis 08.03.2023 15:11

Re: Віск на окопні свічки
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 298470)
Вам так ваші пасічники сказали, чи ви вже від себе добавили трохи?

ну не слово в слово, але так, віск лише готові були продавати

МедАль 08.03.2023 19:38

Re: Віск на окопні свічки
 
Цитата:

Сообщение от Aleksis (Сообщение 298467)
Доброї ночі пане.

Доброго здоров"я, пане Aleksis. Прикро, що доводиться спілкуватися з ніком, бо звик мати справу з конкретними людьми.
Однак Ви мене переконали, і я готовий відправити Вам всі запаси воску для виготовлення "окопних" свічок. Також у мене є багато Б/В-шного гофрокартону, і є верстат для його порізки на смужки.
То ж напишіть мені в приватку дані на отримувача посилки новою поштою, вкажіть ширину сміжок гофрокартону, і, можливо, інші побажання.
Дякую.

Андрей Андреевич 08.03.2023 20:02

Re: Віск на окопні свічки
 
Цитата:

Сообщение от Aleksis (Сообщение 298467)
місцеві пасічники сказали, що нам ваша війна до дупи, я краще віск продам вам, якщо хочете купляйте.

....якби мої "місцеві" таке ляпнули, їх би всі прокляли.
Щоб не бути голословним , назвіть пару фамілій і де проживають ..." РОДИНА ДОЛЖНА ЗНАТЬ ИМЕНА СВОИХ ГЕРОЕВ"

Osmievod 08.03.2023 21:30

Re: Віск на окопні свічки
 
Пороздавав весь технічний парафін. Воску трохи залишилось але це капля в морі. Тому домовився з [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] який передав мішок парафіну високої якості. Цей парафін ще розбавили воском та свічками, червоним парафіном і наробили багато свічок, що поїхали до 72 та 54 бригади. А [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] на тепловізор та всюдихід, а також на додаткові речі та солярку.
Від осені до сьогодні загинули усі мої бджоли.... Це просто капець.


Текущее время: 06:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot