Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Подготовить улей б/у (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3369)

Бреус Женя 07.01.2020 20:16

Re: Подготовить улей б/у
 
Припустемо, що є вулик, який очистив, обробив паяльною лампой, пофарбував, провів кварцування. чи потрібно покласти в нього від кліща щось? бо бджіл хочу спіймати на весні поблизу ріпака, а вони ж можуть бутивражені кліщем. чи краще покласти після того як виявлю кліща..

Вадим Попов 07.01.2020 20:51

Re: Подготовить улей б/у
 
Цитата:

Сообщение от Бреус Женя (Сообщение 278172)
Припустемо, що є вулик, який очистив, обробив паяльною лампой, пофарбував, провів кварцування. чи потрібно покласти в нього від кліща щось? бо бджіл хочу спіймати на весні поблизу ріпака, а вони ж можуть бутивражені кліщем. чи краще покласти після того як виявлю кліща..

Тут, на форумі є тема Ловля роїв.
Прочитайте її уважно, багато чого зрозумієте. Де і як правильно ловити рої.
В вулик ставити треба 1 стару суш + рамки з вощиною , а якщо суші немає, то можна просто рамки з вощиною. Від кліща обробляти будете, коли упіймаєте. Не важливо буде кліщ на бджолах чи ні, а смужки я б поставив.

юта-а. 07.01.2020 23:02

Re: Подготовить улей б/у
 
Цитата:

Сообщение от Бреус Женя (Сообщение 278172)
Припустемо, що є вулик, який очистив, обробив паяльною лампой, пофарбував, провів кварцування. чи потрібно покласти в нього від кліща щось? бо бджіл хочу спіймати на весні поблизу ріпака, а вони ж можуть бутивражені кліщем. чи краще покласти після того як виявлю кліща..

Женя, слишком хорошо, тоже нехорошо ... Вы перегибаете, что я делал с ульями б/у, это открыл крышки и они, где-то неделю стояли на солнце... Всё! Пойманные рои , обрабатываю с всеми семьями осенью.(ИМХО)

zeus 08.01.2020 00:06

Re: Подготовить улей б/у
 
Цитата:

Сообщение от Бреус Женя (Сообщение 278172)
Припустемо, що є вулик, який очистив, обробив паяльною лампой, пофарбував, провів кварцування. чи потрібно покласти в нього від кліща щось? бо бджіл хочу спіймати на весні поблизу ріпака, а вони ж можуть бутивражені кліщем. чи краще покласти після того як виявлю кліща..

Любые полоски действуют пару-тройку недель

Бреус Женя 13.01.2020 18:28

Re: Подготовить улей б/у
 
А що робити з містами в дні де шашль побила? Викидати доску та вставляти чи реанімувати можна.

юта-а. 13.01.2020 20:10

Re: Подготовить улей б/у
 
Цитата:

Сообщение от Бреус Женя (Сообщение 278502)
А що робити з містами в дні де шашль побила? Викидати доску та вставляти чи реанімувати можна.

Я, прикручивал шурупами, в таких местах, тонкую пластинку текстолита, можно опилки с ПВа, можно шпаклёвку, на крайний случай пеной задуть, на пару сезонов хватит. Да масса вариантов!(ИМХО)

Бреус Женя 13.01.2020 21:08

Re: Подготовить улей б/у
 
Так как бить? максимально очистить поражоную часть и зашпаелевати. А перед цим може олией обработать

юта-а. 13.01.2020 21:10

Re: Подготовить улей б/у
 
Цитата:

Сообщение от Бреус Женя (Сообщение 278534)
Так как бить? максимально очистить поражоную часть и зашпаелевати. А перед цим може олией обработать

Выбор, за тобой...:confused:

zeus 14.01.2020 01:15

Re: Подготовить улей б/у
 
Задуйте пеной и пускайте в работу

Бреус Женя 16.01.2020 17:21

Re: Подготовить улей б/у
 
Кришку вулика чим оббити? Оцинковкой чи алюмінієм.


Текущее время: 20:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot