Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Подкормки и кормление пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Червоний перець у підкормках (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3117)

спасатель 101 26.01.2016 09:44

Re: Червоний перець у підкормках
 
ДобровоЛ, вже за десятки років випробували свій рецепт настойки і не допомогали аптеці. Чи її вартість така, що не варто заморочуватись?

ДобровоЛ 04.02.2016 11:22

Re: Червоний перець у підкормках
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 116599)
ДобровоЛ, вже за десятки років випробували свій рецепт настойки і не допомогали аптеці. Чи її вартість така, що не варто заморочуватись?

У аптеці вартість настоянки - мізерна. Тож , дійсно, не варто самому її виготовляти. А в тім...:)

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Толяныч (Сообщение 108925)
Я слышал что горький перец можно разрезать пополам и положить под холстик,пчелы сами выгрызают до шкурки всю мякоть,но я сам не делал.

Сам такого не робив, але подібні повідомлення зустрічав.:ok:

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от N_Nemo (Сообщение 109924)
В прошлом году ездил на день пчеловода к достаточно уважаемому пчеловоду , так вот у него на пасеке как раз шла полным ходом "кормежка в зиму )))" и кроме обьемных кормушек сверху удивило то что в каждом летке "торчала" половинка горького перца - пчелы ее достаточно быстро выгрызают и заносят в улей , таким образом он решает много лет вопрос с профилактикой нозематоза .

От бачите,- це ще одне пілтвердження правильності у моїх діях.;):ah:

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Толяныч (Сообщение 109942)
На будущий год попробую(пчелы попробуют:alc:) половинки перца на семью хватит?

Якщо з"їдять, то й ще попросять!:ok::beer:

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Сообщение от Interaktiv (Сообщение 108926)
Опишите подробнее процесс приготовления настойки. Заранее спасибо.

Отправлено с моего U51GT-C4 через Tapatalk

Звичайний гіркий червоний перець поміщаєте в посуд з кришкою. Трохи утрамбовуєте і заливаєте так, щоб повністю його порило,- ліпше спиртом, але й горілкою теж можна. Настоювати не менше двох тижнів.
:old: А є ще такий клятий кімнатний маленький червоний перець. То взагалі - знахідка від бджолиних поносів. Навіть бувало й кліщ сипався!:invalid::ok:

спасатель 101 04.02.2016 11:47

Re: Червоний перець у підкормках
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 118065)
От бачите,- це ще одне пілтвердження правильності у моїх діях.

А як на Ваш погляд! Якщо запропомований варіант боротьби з нозематозом примінити в зимку, тобто в даний час в лютому. В моєму випадку, використовую лише пілголівлю в рідкому стані.

ЯроБа 04.02.2021 16:32

Re: Червоний перець у підкормках
 
Пройшло вже досить багато часу. Чи продовжують наші форумчани дальше підгодовувати перцем і чи переконалися на своєму досвіді в ефективності методу?

Димас 04.02.2021 17:43

Re: Червоний перець у підкормках
 
Цитата:

Сообщение от ЯроБа (Сообщение 290048)
чи переконалися на своєму досвіді в ефективності методу?

Таранов еще 40 лет назад доказал с научной точки зрения что такие подкормки перцем, соевой мукой и т.д. ничего не дают.

vodolej 08.02.2021 15:02

Re: Червоний перець у підкормках
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 290049)
Таранов еще 40 лет назад доказал с научной точки зрения что такие подкормки перцем, соевой мукой и т.д. ничего не дают.

Цікаво, але 40 років тому у ще кліща не було. Та й крім Таранова треба і інших читати. До речі, Таранов не любив Кашковського. Таранов був "начальником" у Кашковського і дуже не любив коли з ним не погоджувались.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 290049)
Таранов еще 40 лет назад доказал с научной точки зрения что такие подкормки перцем, соевой мукой и т.д. ничего не дают.

Цікаво, але 40 років тому у ще кліща не було. Та й крім Таранова треба і інших читати. До речі, Таранов не любив Кашковського. Таранов був "начальником" у Кашковського і дуже не любив коли з ним не погоджувались.
Тут погуляйте: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Димас 08.02.2021 15:51

Re: Червоний перець у підкормках
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 290144)
Тут погуляйте:

А что там гулять? Какие-то блогеры всякую хрень снимают:D, человек проводил научные опыты, были лаборатории, все это оформлено в научных трудах. А сейчас снимают и то что сода против клеща хорошо работает, только толку от этого.

liberal2005 01.03.2021 17:37

Re: Червоний перець у підкормках
 
Честно говоря, я не знаю дают что-то подкормки со смеси муки и перца, но пусть они лучше такую подкормку несут, чем по помойкам лазят. Вот как брали в перый день как выставил [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] но аншлаг был 26-го февраля при полноценном облете. Я даю пока не появится пыльца в природе. Думаю раз они несут это в улей значит им надо.

ДобровоЛ 09.04.2021 18:07

Re: Червоний перець у підкормках
 
Цитата:

Сообщение от Толяныч (Сообщение 108925)
Я слышал что горький перец можно разрезать пополам и положить под холстик,пчелы сами выгрызают до шкурки всю мякоть,но я сам не делал.

Так, й такий варіант можна використовувати. Якби ж він для бджіл був не потрібен, вони б його не чіпали. А так з'їдають усю м'якоть.:ok:

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от liberal2005 (Сообщение 290977)
Честно говоря, я не знаю дают что-то подкормки со смеси муки и перца, но пусть они лучше такую подкормку несут, чем по помойкам лазят. Вот как брали в перый день как выставил [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] но аншлаг был 26-го февраля при полноценном облете. Я даю пока не появится пыльца в природе. Думаю раз они несут это в улей значит им надо.

Ліпше давати сироп з обніжкою, заготовленою у минулому сезоні.:old:(ИМХО)

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 290049)
Таранов еще 40 лет назад доказал с научной точки зрения что такие подкормки перцем, соевой мукой и т.д. ничего не дают.

Не знаю де це ви взяли. Але в названі роки я регулярно вивчав (не просто читав, а саме - вивчав)журнал Пчеловодство й щось подібного щодо перцю не пам'ятаю. За борошно - згоден. Але знайдіть інші там публікації щодо лимонної та уксусної кислоти, картопляного соку і т.п. й побачите реакцію інших науковуців. А Таранов хоч і високого рівня професіонал - навіть й не Ленін у бджільництві. :rofl2: Тоді було чимало й інших набагато значніших його науковців у бджільництві.(ИМХО)

Pchelhom 09.04.2021 20:47

Re: Червоний перець у підкормках
 
Цитата:

Сообщение от liberal2005 (Сообщение 290977)
Честно говоря, я не знаю дают что-то подкормки со смеси муки и перца, но пусть они лучше такую подкормку несут, чем по помойкам лазят. Вот как брали в перый день как выставил [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] но аншлаг был 26-го февраля при полноценном облете. Я даю пока не появится пыльца в природе. Думаю раз они несут это в улей значит им надо.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Тоже несут,набивают в ячейки,а погодя - все на дне.Может и с мукой,перцем и т.д такое же происходит?


Текущее время: 07:36. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot