Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Технологии и методы содержания пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Пчеловождение в альпийском улье (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=84)

Димас 16.03.2013 11:03

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от ПодвОх (Сообщение 27240)
Если делать самому ульи и рамки то и стандарт не нужен.

И никогда не продашь ульи, семьи, пакеты...

ПодвОх 16.03.2013 11:07

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 27242)
Якщо так вважати то треба буде бути готовому робити під свою рамку медогонку,вощину ну і тд.

Рамки близькі по розміру до альпійця, влазять в звичайну медогонку без проблем, вощина дуже легко ріжеться. Один мінус не стандарта - це продаж пакетів, але можна продавати безсотові пакети.

Ворон 16.03.2013 11:16

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от ПодвОх (Сообщение 27246)
можна продавати безсотові пакети.

Можна багато чого,можна продати і безссотовий пакет і рій,правда покупців немає,хочуть стандарт 3+1,і така реальність,а це все пусті балачки,цілий світ живе по стандартам,бо так простіши вирішувати проблеми,якщо такі зявляться.

ПодвОх 16.03.2013 11:30

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 27245)
И никогда не продашь ульи, семьи, пакеты...

Это правда.:( Для этих целей хочу сделать десяток ульев-12рам на украинскую рамку.:)

Ворон 16.03.2013 11:40

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от ПодвОх (Сообщение 27256)
Это правда. Для этих целей хочу сделать десяток ульев-12рам на украинскую рамку.

На пасіці набагато легше працювати коли всі вулики (рамки) одного стандарту,краще робити відводки,підсилювати сімї,вирівнювати сімї перед медозбором і тд.,от і оцініть як зробити такі маніпуляції,коли рамки різного ''калібру",удачі!!!:appl:

ПодвОх 16.03.2013 11:54

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 27261)
На пасіці набагато легше працювати коли всі вулики (рамки) одного стандарту,краще робити відводки,підсилювати сімї,вирівнювати сімї перед медозбором і тд.,от і оцініть як зробити такі маніпуляціїколи рамки різного ''калыбру",удачыі!!!

Звичайно це так, але мені сподобалось тримати бджіл в альпійцях. А моя рамка це піврамка української, буду використовувати як магазинні на 12-рамочний корпус.

vit 18.03.2013 17:11

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 27236)
вощина також тільки двох розмірів,під рамку 300 і 230

Якщо ви винайдете рамку не стандартного розміру, яка з успіхом прижеветься на багатьох пасіках, то у виробників вощини появиться новий стандарт на ваш розмір.

Ворон 18.03.2013 19:02

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от vit (Сообщение 27467)
Якщо ви винайдете рамку не стандартного розміру, яка з успіхом прижеветься на багатьох пасіках, то у виробників вощини появиться новий стандарт на ваш розмір.

А навіщо щось видумувати,в мас модифікацій вуликів достатньо,треба вибрати для себе оптимальний варіант і технологію для даного вулика і працювати,результат не заставить себе довго чекати.:ok::appl:

Патриот17 22.05.2013 08:12

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
не согласен с теми кто ревностно придерживается стандартов! вы все уверены в удобности для пчел ульев на рамку Додана?! я бы однозначно не утверждал!:) может человек не продаст пакеты в большом количестве, но это все пока! в этом году пробую водить пчел - на украинскую рамку в восьми рамочном корпусе, (три корпуса по восемь рамок 300х430). пчелопакеты на украинскую рамку не так популярны как иные, но есть спрос! думаю, пару лет "пропоганды" "украинского стандарта" такой, что устроил французский пчеловод( да и без еврейской помощи не обошлось ведь Додан по национальности еврей, я не против евреев и я не антисемит) и многие вернуться к другому стандарту. на счет вощины и другого инвентаря можно не переживать.(ИМХО)

vodolej 22.05.2013 10:38

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Патриот17 (Сообщение 32700)
в этом году пробую водить пчел - на украинскую рамку в восьми рамочном корпусе, (три корпуса по восемь рамок 300х430).

А я бы сделал расплодный корпус на полную рамку а далее полукорпуса на украинские полурамки.
Ознакомьтесь с методикой ЛАВ


Текущее время: 05:42. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot