Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Беседы на любые темы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Помогите выбрать электрогенератор (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=7105)

Лиза 22.09.2022 21:00

Помогите выбрать электрогенератор
 
Всвязи с тем, что отопление дома обеспечивается только электрокотлом, а возможны перебои в электроснабжении, думаю преобрести электрогенератор. Если кто в них разбирается, прошу посоветовать надежный трехфазный бензиновый электрогенератор на 7-8 кВт.

icetee 22.09.2022 21:49

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Купите буржуйку, вы разоритесь если будете топить электроотопление таким генератором.

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Андрей Андреевич 23.09.2022 10:00

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Інверторний кондиціонер до мінус 15 (тепловий насос) + самий простенький генератор на одну фазу ... і буде Вам щастя й економія коштів разів в 4 ...
Щоб купити генератор на 7-8кВт трьохфазний для отоплення будинку, треба дизельний ,а там ціна самушеча , можна поставити кандьор й купити генератор бензиновий самий слабший і в хаті буде комфортно. Зараз в мене в будинку постійно+ 20...кондиціонер працює тільки з 12,00 до 22,00 ...електрику , можна сказати, зовсім не жре (не так як обігрівач) , плачу на 20-40грн більше ,чим зазвичай...
П.С. виробляти генератором енергію і обігрівати нею хату ,при допомозі електрокотла, це ну дуже не рентабельно.

Лиза 23.09.2022 16:58

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297761)
Інверторний кондиціонер до мінус 15 (тепловий насос) + самий простенький генератор на одну фазу ... .

До мінус 15 ? А далі? Коли морози можуть бути до -27, що тоді мені робити?:)

Андрей Андреевич 23.09.2022 18:00

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 297762)
До мінус 15 ? А далі? Коли морози можуть бути до -27, що тоді мені робити?

...я Вам сказав оптімальний варіант вирішення проблеми. Якщо бажаєте мінус 25 , то є на -25 ...просто він дорожчий від -15. Й змого опиту використання й - 15 з головою хватає. Полюбопитсвуйте, що то є таке "ТЕПЛОВИЙ НАСОС" і які вони бувають ... я Вам розповів самий простіший варіант...Якщо біля Вас є річка зверніть увагу на насоси ВОДА-ПОВІТРЯ, або ВОДА-ВОДА, но там ціна починається від пару тисяч евро, на відміну від інверторного кондиціонера. І про булєрян не забувайте...для Вашого випадку мабудь самий кращий вихід із положення.

Лиза 10.10.2022 16:26

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Вложений: 2
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297763)
... про булєрян не забувайте...для Вашого випадку мабудь самий кращий вихід із положення.


Раньше и не знала, что такое булерьян. Пересмотревши в интернете ряд отзывов и видеороликов, решила, что наверное, вместо электрогенератора, которым собиралась отапливать дом, правильнее купить это чудо. :) Сегодня вот привезла.
Теперь задача найти специалиста, чтоб проффесионально установил дымоход.

Arcadie Burla 10.10.2022 20:28

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 297758)
Всвязи с тем, что отопление дома обеспечивается только электрокотлом, а возможны перебои в электроснабжении, думаю преобрести электрогенератор. Если кто в них разбирается, прошу посоветовать надежный трехфазный бензиновый электрогенератор на 7-8 кВт.

...гиблое дело! Спасет только буржуйка или типа того.

Лиза 10.10.2022 20:37

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Цитата:

Сообщение от Arcadie Burla (Сообщение 297859)
...гиблое дело! Спасет только буржуйка или типа того.

Ну так это ж и есть типа того.:) или у Вас такое чудо прогресса:D было и имеете плохие впечатления от его использования?

Viktor56 19.10.2022 13:29

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 297860)
Ну так это ж и есть типа того.:) или у Вас такое чудо прогресса:D было и имеете плохие впечатления от его использования?

Ліза,я тільки сьогодні уважно роздивився твій Булерян,три кленові листки і надпис Канада,це свого роду Знак якості,просто прикро,що такий простий виріб змушені купувати в Канаді,чи вже всі наші заводи порізали на металолом,чи такі дебіли керують ,що вже навіть такої пічки зробити не можуть,як кажуть старенькі бабці-Сталіна на вас немає,бісить.:(

Лиза 19.10.2022 13:39

Re: Помогите выбрать электрогенератор
 
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 297897)
Ліза,я тільки сьогодні уважно роздивився твій Булерян,три кленові листки і надпис Канада,це свого роду Знак якості,просто прикро,що такий простий виріб змушені купувати в Канаді,чи вже всі наші заводи порізали на металолом,чи такі дебіли керують ,що вже навіть такої пічки зробити не можуть,як кажуть старенькі бабці-Сталіна на вас немає,бісить.:(

Та не з Канади мені його вислали, а з Києва,:D заводу, де роблять всяку таку єрунду - буржуйки, булеріани, мангали. Від Канади там тільки назва і кінська ціна.:D

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 20:10. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot