Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Продажа комплектующих для ульев (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=117)
-   -   Продам саморізи (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3306)

Берендей 06.12.2016 22:19

Re: Продам саморізи
 
Паша спасибо за саморезы.

.Паша. 06.12.2016 23:10

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от ЯроБа (Сообщение 164473)
Не думаю що Епіцентр, в підвальників скуповується, це досить серйозна контора. В нас вони зараз так розширилися, що за півдня всі ряди обійти важко...

можливо Ви праві. Я беру від Виробника і % в мене одинаковий на все.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от .Паша. (Сообщение 164501)
В нас вони зараз так розширилися, що за півдня всі ряди обійти важко...

продуктові теж розширились, що ряди не можна обійти, а дивишся по телевізорі про якість що в них показуют то за голову берешся, чим нас кормлят, не хочеться до них іти, краще на ринку в однієї людини.

djus200 06.12.2016 23:17

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от .Паша. (Сообщение 163061)
32нема є 1.6х30-1кг. 28.62.

Скажіть а 20-ка (20 мм) є? Ціна?flag_ua

.Паша. 06.12.2016 23:29

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от djus200 (Сообщение 164505)
Скажіть а 20-ка (20 мм) є? Ціна?

(цвях)
1.2 х 20 1кг. - 31.26
1.6 х 20 1кг. - 32.76
Я вже писав що ця ціна відповідає якості.
Місцеві просят завезти цвяхи по хорошим цінам, я вже втомився їм рекламувати якісні цвяхи, десь після зимових свят замовлю, якісних-дорожчих, та менш якісних -дешевших, і буде вибір для кожного по ціні та якості , якщо комусь потрібно буде.
на слідуючий тиждень, замовлю пару кг. цвяхів якісних, та якщо хтось щось замовит зможу декілька цвяхів дати бескоштовно для проби

АНД 13.12.2016 19:17

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от .Паша. (Сообщение 164510)
якщо хтось щось замовит зможу декілька цвяхів дати бескоштовно для проби

Паш саморізи отримав, і пару пробних цвяхів, вигляд їх гарний:ok:, а пробувать на зуб побоявся без зубів можна залишитись:D, дійду до рамок тоді будем щось рішать(ИМХО) гарно дякую:ok:

.Паша. 13.12.2016 19:31

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 165648)
а пробувать на зуб побоявся без зубів можна залишитись

булоб цікаво :rofl2:

Александр Днепр 13.12.2016 21:03

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 165648)
Паш саморізи отримав, і пару пробних цвяхів, вигляд їх гарний:ok:, а пробувать на зуб побоявся без зубів можна залишитись:D, дійду до рамок тоді будем щось рішать(ИМХО) гарно дякую:ok:

А піджарити на сковороді не пробували? Коли я в дитинстві питав у дідуся,що ми будемо вечеряти, то він відповідав-гвозді жарені! А я спочатку думав, що все це серйозно. Дід же був Авторитет!:)

АНД 13.12.2016 21:36

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от Александр Днепр (Сообщение 165677)
А піджарити на сковороді не пробували? Коли я в дитинстві

НА сковороді не пробував піджарувати, но в дитинсві мав таке хоббі забивати молотком їх в землю:rofl2:, мабуть позбавляв себе, від пару відер цвяхів :), ато в нас на форумі хтось має пару відер і периконує що цвяхом ліпше збивать вулики:).

Александр Днепр 13.12.2016 21:42

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 165686)
НА сковороді не пробував піджарувати, но в дитинсві мав таке хоббі забивати молотком їх в землю:rofl2:, мабуть позбавляв себе, від пару відер цвяхів :), ато в нас на форумі хтось має пару відер і периконує що цвяхом ліпше збивать вулики:).

ф мені дідусь поставив пеньочок м"який (напівтрухлий) и купляв мені по100 грамів гвоздів. у мене був маленький молоточок, і я теж забивав. А у мане онучка....:)

Ворон 13.12.2016 22:00

Re: Продам саморізи
 
Цитата:

Сообщение от Александр Днепр (Сообщение 165677)
А піджарити на сковороді не пробували?

Прочитавши це,зразу згадав анігдот,-в сімейної пари перестало получатись все в ліжку,чоловік почав сильно нервуватись,тому жінка,по пораді своєї сестри,купила чоловіку віагри,чоловік прийшовши з роботи,захотів поїсти,тому жінка заходилась по скорому підігрівати на сковорідці макарони,і незамітно сипнула препарату до сковорідки,а сама пішла до телефону,який як назло зазвонив,а чоловіка гукнула помішати страву,чоловік прийшовши до сковорідки закричав,щоб жінка кидала слухалку телефону і бігла дивитись на чудо,чоловік сказав-все бачив,але щоб макарони жарились стоячи,бачу вперше.:ah::rofl2:


Текущее время: 04:04. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot