Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кулинарный уголок пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Вопрос]: Медовое вино (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=697)

спасатель 101 02.09.2015 09:54

Re: Медовое вино
 
Бувалі, підкажіть будь-ласка! Зробив мед на агрусі та агрус + смородина, але літо, температура навколишня при збродженні була 25 гр.Ц. так і при бродінні така ж. Чи дуже вплине температура на смакові якості чи щось інше?
А щодо калини, то добре що було 50 л, а тоб і дійсно готового продукту не скуштував би - страшно швидко випаровується.
Терен досих пір мутний. Може йому чимось допомогти, чи можливо самий справиться?

игорь 72 04.09.2015 20:45

Re: Медовое вино
 
Вложений: 2
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 98748)
Терен досих пір мутний. Може йому чимось допомогти, чи можливо самий справиться?

Сам справиться .у вас якось рано вже з терену я ще тільки збираюсь через пару неділь запускати з тереном .Сьогодні зливав клубничне і малинове :ok:

Владимир Татомир 04.09.2015 21:08

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от игорь 72 (Сообщение 99068)
Сьогодні зливав клубничне і малинове

Дегустаторы не нужны?:frend::ok:

игорь 72 04.09.2015 21:13

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от владимир татомир (Сообщение 99072)
Дегустаторы не нужны?:frend::ok:

Пускай еще постоит

Andruhan 05.09.2015 09:30

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от игорь 72 (Сообщение 99074)
Пускай еще постоит

Игорь, на Барышевку готовишься?;)

спасатель 101 07.09.2015 15:00

Re: Медовое вино
 
Колеги таке можна тільки у кошмарному сні побачити.
Днів три тому знімав з осаду агрус, зробив аерацію агрус-смородина, ну і заглянув до терену. Все нормально. Согодня, ніколи в обідню перерву не займався такими справами, надумався заглянути до агрус-смородини щодо продовження бродіння і не знаю навіщо, заміряти цукристість у терені (чи змінилася, досвід!). Відкриваю кришку, а вина тернівки меньш півбочки, яке простояло трохи менше місяця - рік. Зразу думка, це напевно переливав і решту забув, потім ще щось. Дивлюся під бочкою калюжа. Схопив 10-літрові банки, в одній ще залишалося 2,5-3 л готової калини. На кухні з сумки хватаю верхню ПЕТ півторачку в неї лійку, яку однією рукою підтримую, другою з 10 л банки переливаю вино. Щей якось промайнуло, пляшка півторачка, а вина так багато влазить, тай не до того, тут в голові що з бочкою сталося на одинадцятому місяці. Заглядаю збоку під банку, а з пляшки "не фига сибе струя". Роздивляюся, сантиметрів з 10-ть від горла збоку, вирізана щилина, як пізніше виявилося, дитятко невдало зробило копілку і поклало пляшечку назад до сумочки, де тиках ще багато. Одним словом, божа кара тай годі. Але ж і потягло мене сьогодня до вина, наступний огляд був би не раніше місяця, і осад висох би.
В ході оглядових заходів конусної 50-літрової бочки виготовленої у м. Київ встановлено - дефект, дві щилини одна з яких наскрізна. Щилини були розміщені семетрично з обох боків дна по шву, але концентратори напруги перпендикулярно до шва (тобто в поперек шва). Ні місця удару, ніяких зовнішніх факторів - технологічний брак . І зараз з вином та осадом їх чітко видно. Ось така біда, а всі чекають терен!

Добавлено через 16 минут
Цитата:

Сообщение от игорь 72 (Сообщение 99068)
Сам справиться .у вас якось рано вже з терену я ще тільки збираюсь через пару неділь запускати з тереном

Ну пару неділь це нічого у порівнянні з роком, але терен в мене, чи сльоза, що від нього залишилась після лиха, чомусь має не привабливий колір - муть, ознак скисання чи чогось негативного наче не відчуваю. Буду чекати.

Граніт 09.09.2015 07:55

Re: Медовое вино
 
Три дна назад сделал медового вина литров 50. Мед варил после закипания 4 часа, а всего часов 6. Сейчас бродит как гейзер. Добавил полыни и виноградного сока сорта Киш-Миш.

спасатель 101 09.09.2015 12:17

Re: Медовое вино
 
Цікаво! Хто в яких умовах тримає медвуху під час розбродки, ферментації.

У мене стоїть в прихожій кімнаті, але це поки не зроблю ремонт, а далі не знаю (хоча в наш час це нескоро). В планах, колись переобладнати літню кухню, утеплити, викрасити, забетонувату чи б/у плитку, щоб не було антісанітарії. Погріб є, але для медовухи об'єму не вистачить.


Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Граніт (Сообщение 99426)
Добавил полыни и виноградного сока сорта Киш-Миш.

З полиньом раніше вже пробували?

Граніт 12.09.2015 08:28

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 99440)
З полиньом раніше вже пробували?

Без полыни хороший вермут не свариш. Два года назад я полынь настаивал на спирту и доливал в медовуху, а сейчас просто свежий заварил на меду. Брал полынь двух сортов. Попробуем -что получиться. Хочу еще добавить хмеля. Он является усилителем вкуса. Сейчас все бродит интенсивно. Аж пузыри выпрыгивают. Обьем довел до 60 литров.

TVNOV 25.09.2015 20:19

Re: Медовое вино
 
Цитата:

Сообщение от Граніт (Сообщение 99677)
Хочу еще добавить хмеля.

Як на мене то хміль дає чітко виражений смак пива.


Текущее время: 15:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot