Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Сушилки для пыльцы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=50)
-   -   Сушка пыльцы (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=121)

Ворон 07.04.2014 20:18

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 57895)
У вас более технологичней. У меня выставляется "крутилкой" и нужно долговато поиграться пока выловишь нужную температуру.

Зрозуміло,вмене без настройок заданої температури,показує температуру яка є на вулиці,платив,якщо не помиляюсь 130 грв.

Шурік 07.04.2014 21:12

Re: Сушка пыльцы
 
Хто чим як вимірює вологість пилку?

Немолодий 10.04.2014 12:56

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Шурік (Сообщение 57914)
Хто чим як вимірює вологість пилку?

Є портативний електронний прилад, яким агрономи визначають вологість зерна перед обмолотом. Цікаво було б спробувати цей прилад для визначення вологості пилку.
Особисто я визначаю чи достатньо висох пилок простим способом. Беру жменю пилку і міцно стискую його в руці так, ніби я взяв в руки сніг. Якщо ніяких навіть натяків на "сніжку" немає - значить пилок сухий.
Сухий пилок при висипанні на шмат фанери, чи стола видає характерний чіткий звук-"цокотить". Від сирого такого звуку не одержите. І на останок. Пилок краще дещо пересушити, ніж недосушити.(ИМХО)

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Артур 10.04.2014 14:48

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 58098)
Є портативний електронний прилад, яким агрономи визначають вологість зерна перед обмолотом. Цікаво було б спробувати цей прилад для визначення вологості пилку.
Особисто я визначаю чи достатньо висох пилок простим способом. Беру жменю пилку і міцно стискую його в руці так, ніби я взяв в руки сніг. Якщо ніяких навіть натяків на "сніжку" немає - значить пилок сухий.
Сухий пилок при висипанні на шмат фанери, чи стола видає характерний чіткий звук-"цокотить". Від сирого такого звуку не одержите. І на останок. Пилок краще дещо пересушити, ніж недосушити.(ИМХО)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Гарна робота.(Ваші і бджілок)
Кришки капронові чи металеві? Рия якій температурі зберігаєте?

Немолодий 10.04.2014 21:46

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Артур (Сообщение 58109)
...Кришки капронові чи металеві? При якій температурі зберігаєте?

Кришки нові поліетиленові, щоб туго одягались на банку. Зберігаю до реалізації в погребі, щоб не допустити розвитку молі.

віталий 10.04.2014 23:22

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 58145)
Кришки нові поліетиленові, щоб туго одягались на банку. Зберігаю до реалізації в погребі, щоб не допустити розвитку молі.

Це ви в цьому році вже встигли стільки пилку зібрати?

Немолодий 11.04.2014 09:45

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 58164)
Це ви в цьому році вже встигли стільки пилку зібрати?

Та Ви що? Жартуєте?

osereban 17.04.2014 19:14

Re: Сушка пыльцы
 
Ув. Берендей, Ваша идея предельно ясна, вопрос хватит ли тепловой мощности указанной пленки на практике? Использовали ли Вы свою сушилку на практике? Если так - поделитесь результатами пожалуйста (качество сушки, время сушки и т д)

uyry 17.04.2014 20:57

Re: Сушка пыльцы
 
Сегодня заложил в самодельный сушильный шкаф первую порцию пыльцы. Сушу от +38 до +40 по Цельсию при постоянном обдуве куллерами. Завтра вечером будет следующая партия. Утром будет результат. Вот только не додумался сфотографировать сам шкаф. Сделаю фото и видео о самодельном шкафе завтра.

віталий 17.04.2014 21:53

Re: Сушка пыльцы
 
Цитата:

Сообщение от uyry (Сообщение 58653)
Сушу от +38 до +40 по Цельсию при постоянном обдуве куллерами.

Найоптимальніша температура яку я вивів для сушіння пилку це 37 градусів, на 40 пересушена. В мене також кулери. В планах створити віялку для провіюванні пилку від сміття.


Текущее время: 15:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot