Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Охота (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=45)
-   -   "За" и "против" любительской охоты (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2448)

Stigi 20.12.2014 20:12

Re: Охота по перу.
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 72956)
Что-то тут не вяжется-

Был и охотился, это разные вещи. Просто присутствовал. Один раз. Не понравилось.

верес 21.12.2014 07:50

Re: Охота по перу.
 
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 72942)
Есть две категории людей которые по разному воспринимают охоту на дичь. Первая категория - это люди которые охоту воспринимают как убийство не винных животных, и своим мнением утверждают, что они являются защитниками животных и птиц: но это не так на самом деле.

P4ELOVOD, цікава і оригінальне пяснення,
Цитата:

Сообщение от P4ELOVOD (Сообщение 72942)
А вторая категория -это те, кто охоту воспринимает как увлечение, и в то же время работают над её сбережением,

а це вже, з моїх спостережень, омріяна ідилія - якої незавжди можна було знайти і при радянській владі, хоч можливо в Вас це так, бо в нас нічого схожого я небачив.
Як насправді це в нас, (принаймні було).
Мисливці зараз, це представники владної касти - прокурори, судді, міліцейське начальство, трапляються серед них і адміни, (п.с. прошу вибачення, забув, тож без образ, обов"язково ще їхні нащадки, яким до війська - здоров"я недозволяє, а постріляти можна, ну це так для самоствердження, особливо перед однолітками), також крутий бізнес,це обов"Язково, бо з них "поляна". Тож якщо це сезон полювання то лісники, дільничні виконують роль загонщиків, і стражів ,щоби простий люд немішав вельможам розважатися і не став свідком іхньої вседозволеності. Можете мені незаперечувати, бо маю добрі стосунки з лісниками, наразі сам потрапляв на такі обмежені зони, коли в ліс ніззя, бо там сьогодні вельможі полюють.
На рахунок того, що мисливці дбають про свої угіддя - розкажу як це є реально.
Да, при совєтах це мало місце, місцеві осередки майстрували годівниці, заготовляли корм, в зимку розвозили його по тих годівницях, боролися з браконьєрством.
Тепер, годівниць немає - згнили. Корм, підгодівлю і все інше - нагрузили на лісників, про браконьєрство- його немає, бо "прокурор" не може бути браконьєром, просто йому хочеться на свою днюху здивувати гостей дичиною...
Про місцеві мисливські осередки, іх теж незалишилося - дороге це задоволення, полюють одні і тіж персони, в межах області_в своїх володіннях, бувають і гості.
П.С. скажете що я згущую фарби над нашим сучасним мисливством, я думаю що ні, .. бо окрім того що доводиться самому бачити, в дабавок події в державі з визначними мисливцями це підтверджують .. Кушнарьов, Олійник, Прокурор дніпропетровщини, під час роботи застрелився в тиру пристрілюючи карабін, огороджені загони з вишками, і т.п. і т. д.

vit 21.12.2014 09:00

Re: Охота по перу.
 
Полностью с вами согласен, но только хочу подметить что это все касается охоты на крупную дичь, а не по перу.

верес 21.12.2014 09:19

Re: Охота по перу.
 
Цитата:

Сообщение от vit (Сообщение 73002)
Полностью с вами согласен, но только хочу подметить что это все касается охоты на крупную дичь, а не по перу.

vit, так, в більшій мірі, але той хто полює на перо, мабуть приймає участь і в більш "важкому" полюванні, також знаю, і це не з переказів, перевірте мисливця на перо,і ви знайдете в його патронтажі картєч, якщо не жакан, і все це в надії що "підфортить".
Нехочу щоб мене зрзуміли так, що я всіх мисливців міряю однією міркою, можливо, є серед них і порядні, але що вони там роблять?..!

Сезик 21.12.2014 19:39

Re: "За" и "против" любительской охоты
 
В связи с военными действиями запретили охоту, так зверья развелось куча ,а если бы запретили на лет 5 охоту то наши дети могут увидеть и кабана, косуль лося и тд, а не по картинке.

Александр Влад. 21.12.2014 23:18

Re: Охота по перу.
 
Цитата:

Сообщение от Сезик (Сообщение 73054)
В связи с военными действиями запретили охоту, так зверья развелось куча ,а если бы запретили на лет 5 охоту то наши дети могут увидеть и кабана, косуль лося и тд, а не по картинке.

Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 73000)
Мисливці зараз, це представники владної касти - прокурори, судді, міліцейське начальство, трапляються серед них і адміни, (п.с. прошу вибачення, забув, тож без образ, обов"язково ще їхні нащадки, яким до війська - здоров"я недозволяє, а постріляти можна, ну це так для самоствердження, особливо перед однолітками), також крутий бізнес,це обов"Язково, бо з них "поляна".

Я конечно могу и ошибаться,но врядле всем запретили.

P4ELOVOD 21.12.2014 23:28

Re: Охота по перу.
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 73000)
Можете мені незаперечувати, бо маю добрі стосунки з лісниками, наразі сам потрапляв на такі обмежені зони, коли в ліс ніззя, бо там сьогодні вельможі полюють.

Тут заперечень ніяких не може бути, бо в нас одне бачення проблеми. Але хто ж буде протистояти мажорам яких ви перерахували, як не отакі прості мисливці. Звичайно і серед простих є не добропорядні, але оті висооокі то дійсно вбивці всього живого. І головне все за ради розваги. І на мою думку саме прості мисливці, нашого середовища, повинні наводити лад в цьому напрямку. тому що ті, привласнили найкращі угіддя і не пускають навіть грибників, хоч надра і природні ресурси належать нам, на бумазі. Головне щоб було бажання простих мисливців створити в цьому напрямку законні, справедливі правила. І щоб не було "голубих кровей" і смертних - всі рівні. І ми не повинні чекати що хтось прийде і наведе порядок в тому чи іншому напрямку, повинні всі разом наводити лад. А от займатись полюванням чи чимось іншим справо кожного, це вже круг інтересів по своїх напрчмках. Не забороняється те , що дозволено законом.

Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 73000)
події в державі з визначними мисливцями це підтверджують .. Кушнарьов, Олійник, Прокурор дніпропетровщини, під час роботи застрелився в тиру

Це вже не залежано від того полювання чи автокатастрофа, фінал один. Думаю ви мене зрозуміли. Можна і Кравченка і Кирпу віднести до несчасного випадку на полюванні. ( прокурора Дніпра призвище було Шуба)

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Александр Влад. (Сообщение 73090)
Я конечно могу и ошибаться,но врядле всем запретили.

И это 100%

glider 22.12.2014 00:20

Re: "За" и "против" любительской охоты
 
Ну вы даете, друзья! Я сам охотник (мисливець, кому не нравится слово охота) с почти 30-летним стажем, и прекрасно осознаю, что есть любители этого самого занятия и есть ярые противники. Однако есть и верующие (религиозные) люди, а есть атеисты. Так можно создать много групп и валить друг друга стенка на стенку. Ничего не напоминает? А мне напоминает!

Melissa 22.12.2014 18:35

Re: "За" и "против" любительской охоты
 
Цитата:

Сообщение от Сезик (Сообщение 73054)
В связи с военными действиями запретили охоту, так зверья развелось куча ,а если бы запретили на лет 5 охоту то наши дети могут увидеть и кабана, косуль лося и тд, а не по картинке.

А я это вижу, ребята. Хоть и нет у нас "действий". Просто охотники ходят в основном "по перу". А на зверье то ли денех, то ли духу не хватает. И вы думаете это хорошо? Людские огороды перерыты свинями, фермеры пасут коров с пушками за спиной, т.к. волки нападают на телят прямо среди бела дня (не верите, что такое бывет?)

Я любитель-гриболов, больше не езжу в самые грибные места, потому что лично встретилась с двумя вовцюрами. Не говорю уже о том, что зайцы нагло ночуют в грядках капусты и свеклы, а зимой обглодали мне половину молодых саженцев.

Это хорошо, конечно, что у нас восстановилась популяция боруков, лис, коз и лосей. Но лично я за разумную, контролируемую охоту. И чтобы, как прежде, премировали за каждого отстрелянного волка.

Ну, и дичь... охотники меня поймут... У нее совершенно другой вкус....

Сезик 22.12.2014 22:36

Re: "За" и "против" любительской охоты
 
Цитата:

Сообщение от Melissa (Сообщение 73140)
А я это вижу, ребята. Хоть и нет у нас "действий". Просто охотники ходят в основном "по перу". А на зверье то ли денех, то ли духу не хватает. И вы думаете это хорошо? Людские огороды перерыты свинями, фермеры пасут коров с пушками за спиной, т.к. волки нападают на телят прямо среди бела дня (не верите, что такое бывет?)

Я любитель-гриболов, больше не езжу в самые грибные места, потому что лично встретилась с двумя вовцюрами. Не говорю уже о том, что зайцы нагло ночуют в грядках капусты и свеклы, а зимой обглодали мне половину молодых саженцев.

Это хорошо, конечно, что у нас восстановилась популяция боруков, лис, коз и лосей. Но лично я за разумную, контролируемую охоту. И чтобы, как прежде, премировали за каждого отстрелянного волка.

Ну, и дичь... охотники меня поймут... У нее совершенно другой вкус....

У меня тоже молодой сад постраждал от зайцев ,но я капканы не ставляю и за ружье не берусь.Недавно заходили волки в село загрызли козу двух телят в колхозе. Местные охотники брали разрешение в районе на отстрел одного волка убили второго ранили,но волки не от хорошей жизни в село пошли а потому что мало кабанов косуль и тд.


Текущее время: 07:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot