Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Законодательная база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=653)

Лиза 26.12.2020 00:28

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 288871)
там є вимога обов'язкової реєстрації або заборона займатись бджільництвом без реєстрації пасіки?


А чому Ви вирішили, що маєте право займатись бджільництвом????

TvaleriN 26.12.2020 00:33

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 288869)
Цитата із того ж Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Я ознайомився та дав розяснення далі, це недолік у тексті Закону.
По суті, тому і виключили адміністративну відповідальність, а оставили тільки відшкодування шкоди. Як то кажуть юридичний казус!

novichok 26.12.2020 00:35

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 288872)
А чому Ви вирішили, що маєте право займатись бджільництвом????

Одна з основ правової країни - дозволено те, що не заборонено. Навпаки було в совку.

seim 26.12.2020 00:40

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 288872)
А чому Ви вирішили, що маєте право займатись бджільництвом????

в том же законе и написано. При чем без отдельного разрешения органов власти и без отдельного разрешения Елизаветы из Кировоградской области;) Я этим и пользуюсь

Цитата:

Право на утримання бджіл і зайняття бджільництвом мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають необхідні навики або спеціальну підготовку, а також юридичні особи.

Зайняття бджільництвом здійснюється без окремого дозволу органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.

yuasaver 26.12.2020 00:41

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 288871)
там є вимога обов'язкової реєстрації або заборона займатись бджільництвом без реєстрації пасіки?

Там написано, що кожній пасіці видається паспорт, зверніть увагу що кожній, там не написано, що ви чи хтось інший є виключенням. Далі читайте порядок видачі паспорту.

TvaleriN 26.12.2020 00:50

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 288871)
там є вимога обов'язкової реєстрації або заборона займатись бджільництвом без реєстрації пасіки?

"Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи" - це цитата із Закону. Поняття "обов'язково" не має і це не значить , що не треба в загалі.
Заборонити утримувати бджіл може ветслужба у певних випадках та ще й притягнути до адміністративної відповідальності. Але це дискусія іншої теми...Дякую за розуміння!

Берендей 26.12.2020 01:13

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 288875)
в том же законе и написано. При чем без отдельного разрешения органов власти и без отдельного разрешения Елизаветы из Кировоградской области;) Я этим и пользуюсь

Так чтоб купить автомобиль вам тоже никаких разрешений не нужно, но это не отменяет факт что вам нужно после приобретения его зарегистрировать. ;)

seim 26.12.2020 01:31

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 288876)
Там написано, що кожній пасіці видається паспорт, зверніть увагу що кожній, там не написано, що ви чи хтось інший є виключенням. Далі читайте порядок видачі паспорту.

Хай видадуть мені паспорт. І привезуть. Він мені не потрібен. Заборони займатися пасікою без паспорта немає, вимоги обов'язкового отримання паспорта немає, відповідальності за відсутність такого паспорту у законодавстві немає. Видається і хай собі видається. Якщо немає прямої заборони чи прямого обов'язка з подальшої відповідальністю - заставити неможливо.

Лиза 26.12.2020 10:29

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 288879)
Хай видадуть мені паспорт. І привезуть. Він мені не потрібен. Заборони займатися пасікою без паспорта немає, вимоги обов'язкового отримання паспорта немає, відповідальності за відсутність такого паспорту у законодавстві немає. Видається і хай собі видається. Якщо немає прямої заборони чи прямого обов'язка з подальшої відповідальністю - заставити неможливо.


Незнання законів не звільняє від відповідальності.

seim 26.12.2020 11:00

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 288878)
Так чтоб купить автомобиль вам тоже никаких разрешений не нужно, но это не отменяет факт что вам нужно после приобретения его зарегистрировать. ;)

Автомобиль можно только купить без разрешения, а эксплуатировать нельзя так, как предусмотрена ответственность в виде штрафа. Пасеку я могу и приобрести без разрешения и заниматься пасекой тоже без разрешения. Так и написано. Никаких штрафов за отсутствие регистрации, отсутствие паспортов и прочей бессмысленной ерунды не предусмотрено.

Добавлено через 8 минут
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 288885)
Незнання законів не звільняє від відповідальності.

I яка вiдповiдальнiсть?:cool:


Текущее время: 03:01. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot