Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Продажа инвентаря для пчеловодов (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6189)

Димас 09.11.2019 17:31

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 274919)
Деякі товариші , на чолі з АДМІНом, скептично відносяться до моєї обяви й не розуміють моїх дій... для чого вивалював гроші і купляв більш дорогий воскопрес

Андрійович, навпаки, хотів підняти Вам тему в топ, щоб купили, та трішки й настрій підняти, бо щось у Вас останнім часов його немає).

Андрей Андреевич 09.11.2019 18:03

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 274926)
бо щось у Вас останнім часов його немає).

Зрозумів , меду з підсніжників від Вас не дочекаюсь...:ah:

aleksandrfeed 12.11.2019 12:34

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 274926)
хотів підняти Вам тему в топ, щоб купили, та трішки й настрій підняти, бо щось у Вас останнім часов його немає).

Та откуда ему взяться с такими ставками:D

Андрей Андреевич 15.11.2019 10:14

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 274918)
Андрей Андреевич, міняю на 18 літрів меду! Ставка зарахована?

...щоб підняти "тему" попишу трошки.
На сьогодні діє ставка aleksandrfeed, 1300грн , так як АДМІН запропонував 18 літрів меду з своєї пасіки (а я ставку не зарахував , так як в мене того меду свого дуже багато ...якщо весь з"їм то щось злипнеться, треба продавати) ,пропоную купити 18 літрів "меду від ДІМАСА" по ціні 1400грн ([Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]) ...хто може запропонує більше , ДІМАС мабудь не обідиться(ИМХО)

Димас 15.11.2019 10:23

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 275262)
пропоную купити 18 літрів "меду від ДІМАСА" по ціні 1400грн

Андрійович, не смішіть форумчан:) На форумі одні пасічники, і нікому мед не потрібен. Це об'ява для гостей форума, може хтось випадково забреде)))
Але тему підняли вдало!:)

Андрей Андреевич 15.11.2019 10:26

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Димас, ДІМА , це юмор ... я що похожий на людину , яка за відро меду буде торгуватись на всю ІВАНІВСЬКУ ? Думав поможу Вам Вашу об"яву ще в одному розділі прорекламувати ... получилось , як завжди:ah::ah::ah:

Димас 15.11.2019 10:48

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Андрей Андреевич, та я юмор зрозумів. Та й все ще надіюсь що у Берендея мед закінчіться, або Ворон перейде на темну сторону)))

Андрей Андреевич 15.11.2019 11:01

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 275265)
Та й все ще надіюсь що у Берендея мед закінчіться, або Ворон перейде на темну сторону)))

...трошки пофлудю...в мене цьогорішній мед забрали увесь , що інтересно : майський Маріупіль + Львів , акацію - за неділю розібрали (дрібним оптом по всій Україні постоянні клієнти) , різнотравя почті усе поїхало в Івано-Франківськ (пасічник забрав , так як немає свого , а місце на ринку (клієнта) не хотів тіряти й Рівне і остальна Вкраїна...вже продав 2 бочки (оптом) торішнього меду й зараз третю розпечатав на розніцу ...так що ВОРОН , може й після НГ "родить"...про Берендея не знаю , а от Артур з "ринком" Маріуполя +крем-мед = там роботи не початий край...меду як такого в населення немає, но й ціни немає...

Ворон 15.11.2019 11:23

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 275265)
Андрей Андреевич, та я юмор зрозумів. Та й все ще надіюсь що у Берендея мед закінчіться, або Ворон перейде на темну сторону)))

Раз зачепили мене,запитаю,на темну,це на яку?:D

Ігнатович 15.11.2019 13:52

Re: Продам ВОСКОПРЕС КУЛАКОВА ВПК-1
 
Не торги, а сам флуд. Ну як в на привозі-погода, діти,.... а чого зустрілись і забули. :) Заміню мед Дімаса на реальні грошові знаки в кількості 1400 грн (Андрійовичу приємно-апнув тему, адміна відмазав).


Текущее время: 06:58. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot