Показать сообщение отдельно
Старый 03.06.2012, 11:16   #44
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: С какого улья я бы начинал сейчас?

Купив в минулому році полістерольний вулик у І.Седого з Дніпропетровська,і от мої враження: зовні та всередині добротно зроблений,легкий,- 12 кг,двохкорпусний по 12 рамок.Розрекламованої економії корму під час зимівлі- не було,підмору два стакана з дев*яти вуличок- це нормально.Недоліки: корпуса безфальцеві;кровля даху з полікарбонату який легко можна пошкодити;льоток проходить по ширині через ввесь корпус, тому там не можливо поставити пилкоуловлювач;вулик полістирольний, він незахищений від курей;недешева але доступна ціна яка перевищує його вагу в 50 раз.Висновок:деякі недоліки цого вулика можна виправити,до деяких недоліків можна звикнути, а в цілому цей вулик мені сподобався.Думаю що років через 20 він витіснить традиційний дерев*яний вулик і буде на озброєнню у кожного пасічника. Віталій.
віталий вне форума   Ответить с цитированием