Тема: Платформы
Показать сообщение отдельно
Старый 22.11.2016, 00:50   #289
Nazar
Активный участник
 
Регистрация: 27.08.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 35
Ульи: лежаки, корпусні дадани, рогаті
Адрес: Україна, Тернопільська обл.
Возраст: 36
Сообщений: 70
Сказал(а) спасибо: 27
Поблагодарили 111 раз(а) в 21 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 121
Nazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Платформы

Цитата:
Сообщение от Юрий Вл. Посмотреть сообщение
я просто написал о своем опыте и моими выводами из него
Цитата:
Сообщение от АНД Посмотреть сообщение
виїзд з дому і приїзд до дому саме найгірше що було в моїй кочовці цього року
Підпишусь під кожним Вашим словом. Незважаючи на свій мізерний досвід зробив два висновки, перший - без кочівлі можна тримати бджоли лише для себе, другий висновок - збережені гроші не вартують потрачених нервів і згаяного на пошук транспорту і помічників часу. Цього року запам'ятав лише як виїжджав на кочівлю та приїжджав з неї, і це з моїми то пару вуликами. Для мене відсутність платформ рівноцінна відсутності можливості для подальшого нарощування пасіки. Тож для мене наразі стоїть питання купівлі прицепа із установкою для 32 лежаків (все-таки 20-рамочних) якого вказував швидше а також звичайного прицепа без документів який перероблю під платформу, із висувною серединою. Із останнім майже визначився а от з прицепом із каруселлю під лежаки поки-що ні. Шкода що ніхто не поділився досвідом роботи на такій, було б цікаво. Хоча така незначна поширеність прицепів серійного виробництва напевне теж є результатом їх зручності чи ефективності.
Nazar вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
АНД (05.10.2017)