Показать сообщение отдельно
Старый 25.02.2017, 01:26   #2
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 397
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
Smile Re: У кого какая порода пчел на пасеке???

Цитата:
Сообщение от West Посмотреть сообщение
я думаю что "дворняжки" или даже лучше сказать местные, которые на самом деле могут быть лучше всяких породистых. ИМХО
Не плутайте чистих ендеміків без яких жоден науковець не зможе зберегти ГКО в наступних поколіннях , і яких у нас в Україні всього лише три - УС , карпатянку, і українську темну поліську лісову породу, про яку тут в опросниках так ніхто і не згадав (!), і помісі невідомого походження. Бо " Мы люди не месные" зустрічаються лиш в метро та на вокзалі.
Сам утримую бакфаст Голандської селекції. Мені вони дуже подобаються. Одним словом чому - не відповісти. Приведу приклад. Як недавно було підтверджено, тут (а я зараз в Нідерландах) вже займаються селекцією бджіл під конкретну рослину... На цю "мислю" мене підбив Стрельчук Олег . Перевірив тут по своїх каналах,- так і є, як він і говорив, що місцеві науковці продали в Німеччину сім"ї баків, що спеціалізуються на медносах голубики... (з перекладами трохи важкувато). От до чого тут дійшли! А ми, дійсно, ще як варвари у цьому питанні...

Последний раз редактировалось ДобровоЛ; 25.02.2017 в 01:47.
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение: