Показать сообщение отдельно
Старый 28.08.2017, 18:31   #1126
amator
Бывалый
 
Аватар для amator
 
Регистрация: 22.01.2012
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 40+
Ульи: Рута+магазины
Адрес: Украина, Николаевская обл., Первомайский р-н, с.Конецполь
Возраст: 45
Сообщений: 4,901
Сказал(а) спасибо: 3,703
Поблагодарили 2,254 раз(а) в 747 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 63
Сказали "Не согласен!" 44 раз(а) в 30 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 624
amator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутациюamator имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Факторы ценообразования на медовом рынке

Цитата:
Сообщение от gopher Посмотреть сообщение
Щільними матами можна утеплювати вулики на зиму або виматюкайте свого батька, який не навчив Вас рахувати і поважати старших.(
Саме це я і очікував почути . Дякую Ви підтвердили, що експортерам є куди посунутися, але робити цього ой як не хочеться.

Добавлено через 26 минут
верес, вони ніколи не будуть нам партнерами. Ми для них, як сдобич для хижака. Пригадайте, як вони скинули закупівельну ціну у 15 р., не зменшивши свої прибутки. Все буде вирішуватися ринком. Ми, як виробники, теж є невід'ємною ланкою ринку і ціна буде також залежати від нас. Те, що в пік качки ціна падає на третину, це нормально. Нема тут чому дивуватись. Вони, як гравці ранку чудово розуміють, що тим кому "свербить", кому припекло, та кому байдуже, всі згодні здати по низькій ціні. Наприклад, маю я 300кг. При ціні 35 грн/кг, я отримаю на 3000 грн меньше, ніж при ціні 45. Але чекати варто до нового року. Тай нащо чекати? І таких пасічників більша частина. Ті, хто здатен протриматися, ті у кого більший об'єм, ті сдадуть вже по більшій ціні, тому що отримають набагато більші кошти за чекання. Це закони ринку. І це нормально. Найдешевший продукт у пік сезону. Я б і сам так робив як був би заготівельноком. Але вони ніколи не будуть нам партнерами. Ми для них "їжа", їхній "хліб". Нажаль, поки ми не здатні гуртуватися, хоча вже є поштовхи. Деякі пасічники, котрі мають більше тони, гуртуються, щоб сдати більшу партію за більшою ціною. Я вважаю це початком. Далі самостійний експорт. Тоді і перекупи будуть грати по іншому. Тільки так.
amator вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
arbutr (28.08.2017), mixa (28.08.2017), seim (28.08.2017), tigor (03.09.2017), АНД (28.08.2017), верес (28.08.2017), Ромен (28.08.2017)
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
virus (13.11.2017)