Показать сообщение отдельно
Старый 11.09.2017, 16:10   #79
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: С рейсмусом или без?

Уважаємий (шановний) Дан, вважав Вас серйозним чоловіком, але вже в двох повідомленнях Ви, шановний припускаєтеся неточностей. В одному припустили що я пишу свої повідомлення з похмілля, в останьому що я десь колись виступав проти рогатих і тим більше очеретяних вуликів з стратегічним задумом розширити продажу своїх вуликів, чим я за Вашою константацією серйозно на рівні бізнеса займаюся.
Вибачте Дан, але Ви змахуєте на пиз...на.
Вулики на продаж я нероблю.
Я не проти того що аматор некористується рейсмусом, і розумію чому, бо вияснив для себе що потужності замало а гратися знімаючи по одному- пів мм яб і сам мабуть нестав. Просто було цікаво чому аматор так працює, і незгоден був з ним лише в тому що з рейсмусом триваліше обробляти дошки.
Але я не взяв до уваги що різні умови, хоча в мене рейсмус саморобний дозволяє знімати до 10 мм, більше непробував, але обмежив товщину на 4 мм допуску, приваривши постійний обмежувач, фактично ж рейсмусую з допуском не більше два мм, так вища якість. Затрати часу мінімальні, автоподача 4 м/ хв
Працюю в більшості сам, за годину більше 30 м кв. Фугую за годину найменше двадцять метровок загальна площа до трьох м кв., але не кубами як ви стверджуєте. Під музику можу і 25-27 зробити.
Про рогаті писав, і досі вважаю їх занадто складними в виготовленні при відсутності явних переваг. Очеретяні мене ніколи нецікавили бо уяви немаю що то таке..
Так що шановний Дане, нетреба придумувати. Пишіть лише про те що знаєте .
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bvv (12.09.2017), tigor (11.09.2017), Urik (11.09.2017), Ворон (11.09.2017)