Показать сообщение отдельно
Старый 21.01.2013, 20:45   #6
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1637
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Мрія створити пром. пасіку. Вінницька обл., Іллінецький р-н, с.Бабин

Цитата:
Сообщение от glider Посмотреть сообщение
Все вірно, і про матеріальну частину, і про город, і про сарай (можливо), але чому така роздратованість? Я Вам гарантую, що при бажанні в селі, якому зараз мешкаю, розміщу хоч 500 вуликів по різним точкам, і мені сусіди ща дякувати будуть, так саме і другі пункти в Вашому пості. Ноголошу ще раз, що при бажанні і в селі, на присадибній ділянці можливо організувати пром пасіку при бажанні, фінінсових інвестиціях, розумному плануванні. Мені особисто більш імпонує думка камрада Берендей.
Ми вже почали переливати із пустого в порожнє...Я не роздратований, просто привик завжди говорити правду (даже якщо вона неприємна).Такий вже вродився...маю на це повне Конституційне право.
P.S. Тільки бджолам ніяк це не можу довести, як жалили так і продовжують жалити.Мабудь буду на них в суд подавати...а компенсацію медом заберу.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием