Показать сообщение отдельно
Старый 05.07.2018, 16:10   #140
MaXUA123
Бывалый
 
Регистрация: 22.11.2012
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 20
Ульи: лежак, дадан
Адрес: Решетилівка
Возраст: 38
Сообщений: 556
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 369 раз(а) в 152 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 13
Закачек: 0
Вес репутации: 205
MaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Поиск пчеловода для организации промышленной пасеки в Парагвае.

Цитата:
Сообщение от Юрий Мартов Посмотреть сообщение
Когда я соберу необходимую информацию и сформулирую вопросы, я поеду в департамент пчеловодства в Минсельхозе. Тогда я буду знать всю конкретику, в том числе и о породах пчел в Парагвае. Пока я могу высказать только мое мнение на моем опыте. У меня порядка 6 гнезд диких пчел и именно африканских. Раз в полгода я их разумно граблю. Просто развожу дымный костер рядом в зависимости от ветра. Пока еще ни одна пчела меня не укусила, хотя делаю я это в шортах и футболке.
Узнайте про:
1. насиченість території бджолами.
2. Скільки сіють медоносних культур в рослинництві (соняшник, ріпак, може ще щось)
3. Ваш профіль - скільки площ іде на пасовища, що сіють на корм скоту, і прикиньте що з нього є медоносним. У вас мають бути знайомі люди які займаються тваринництвом, що в них є медоносного. Думаю багато хто б невідмовився б дозволити розмістити пасіку на своїй землі вобмін на мед.
4. Як згадували, порода бджіл яка. Думаю що реално можна працювати з карнікою або італійкою.
5. Яку рамку використовують
6. Яка росповсюджена система вуликів.
7. Чи є територіє вільна від бджіл. Острова ще щось.
8. Можливо ну його той мед. А в вашій місцевості занятись розведенням бджіл.
9. Чи є можливість підготувати пакет і матки плідні на квітень - травень. Це той період коли пакети і матки потрібні північній півкулі. Тут можна зробити, якщо налагодити звязки.
MaXUA123 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Юрий Мартов (05.07.2018)