Показать сообщение отдельно
Старый 15.02.2019, 16:36   #601
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,285
Сказал(а) спасибо: 3,941
Поблагодарили 935 раз(а) в 264 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 393
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Заздрю в кого добре облітались,а тут невеличкий + поривистий вітер ,на неділю обіцяли тепло і сонячно-думав попрацювати,тільки що зайшов на прогноз вже такого не обіцяють.Побачимо .Цього року в мене зїли дійсно більше як звичайно(може сімї сильніші),не знаю.Останій ГВ -соняшник-качав по максимуму,потім добре годував ,подивився в другій половині вересня-думав що буду плакати так підїли,дивлюся через тиждень -хоть відкачуй,виявляєтьсь за 700 м.зацвило велике поле ріпаку(напевно падалішний) .Я за звичай ні ріпакового,ні соняшникового меду на зиму бджолам не залишаю,але цей свіжак мусив залишити тільки для профілактики дав полину.Недавно на форумі прочитав за червоний перець-можливо спробую навесні в гемеопатичних кількостях.А полин дійсно сильно допомогає,

Добавлено через 22 минуты
Цитата:
Сообщение от бігунець Посмотреть сообщение
Про що суперечка? кожен робить, як його навчили, або як сам навчився. От дядько Коля не признає магазинів і магазинних рамок. Вулики робить на 24 рамки, 50-ка, утеплення і 25-ка. Криша з 40-ки. Дно 50-ка, а то й 60-ка. Кочує на верес (фото я викладав). ловушка - те ж саме, тільки на 16 рамок. Подивився він на мої вулики з 35-ки, бачить, що меду не менше і все одно виніс вердикт: - мої кращі.
Згонен з Вами 100% в мене теж всі вулики з 40мм.дошки,а є і грубші ,і теж раніше таскався з ними восене ховав весною -виносив,грижу можна нажити.Спочатку спробував сильні залишати в саду(пасіка в саду)-вижили всі.На другий рік залишив всі-4 сімї відійшли-пізні і слабі рої і в одних пропала матка-навесні об"єднав.Тепер впевнений що дно може бути хоч з фанери -лише б оси не лізли і стінки можна робити тонші

Добавлено через 16 минут
Цитата:
Сообщение от бігунець Посмотреть сообщение
Про що суперечка? кожен робить, як його навчили, або як сам навчився. От дядько Коля не признає магазинів і магазинних рамок. Вулики робить на 24 рамки, 50-ка, утеплення і 25-ка. Криша з 40-ки. Дно 50-ка, а то й 60-ка. Кочує на верес (фото я викладав). ловушка - те ж саме, тільки на 16 рамок. Подивився він на мої вулики з 35-ки, бачить, що меду не менше і все одно виніс вердикт: - мої кращі.
За ловушки-можуть бути фанера,ДВП,я навесні ще хочу спробувати пластикову вагонку -після ремонту багато залишилось-чим легша -тим краще,роблю на 12рам,і повірте вже 2 таких рої діймав ,першого ві вулик другого в ловушку.В ловушку на 3-4 рами вони б просто не пішли.А так облегчуйте.В сусіда так склалось що в такій фанерній на дереві перезимував рій,його не було в Україні
Viktor56 на форуме  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
АНД (15.02.2019), бігунець (15.02.2019)