Показать сообщение отдельно
Старый 03.11.2019, 19:13   #472
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1637
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какую выбрать медогонку

Цитата:
Сообщение от Andruhan Посмотреть сообщение
мав на увазі конкретний випадок з гострими краями Бістаровської медогонки...
...Бі Старовські , трошки травмоопасні...вроді б усе на хорошому рівні, а посадити робітника на два часа з "шліфувальним приладом" до медогонки, мабудь не доходять руки . Саме травмоопасне місце в Лисоньських медогонках (маю на увазі медогонки серії ОПТІМА) це "концевик" коли відкриваєш кришку медогонки ... скільки раз я об нього розривав "плоть" ...під кінець дивлюсь на нього з опаскою, но це тому що "промцех по викачці меду " в мене дуже великий 2,3х6,0х2,3 метра , при закладці рамок (з стола...) цей "штирь" стоїть в мене на путі. На слідуючий сезон думаю відчіпити "мозги" (комутатор) і повісити на стінку. Все ... ще щось доробити в медогонці , даже не знаю щоб таке придумати...Жалко що Лисонь не виготовляє універсальні радіально - хординальні медогонки... хоча вже десь проскакувала інфа про такі у них ... Ще подобається в Лисонях , що 200Ач акумулятором відкачую до тони меду , в цьому році на одній зарядці відкачав кажись 1,2 тони...В порівнянні з Бі Старовською , працює дуже тихенько... правда Бістаровську слухав в підвальному приміщені на їхньому заводі, то редуктор видавав "хороші" децебели. Ще раз повторююсь, пару років тому ціна Вінницьких була дуже "смачна" , Лисонь кусався... но зараз в Лисоня проскакують деколи "акції" на одиничні екземпляри медогонок, тоді Лисонь по любому "вкусніший"
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (04.11.2019), Кудлянин (04.11.2019), Сергей Херсон (03.11.2019), спасатель 101 (04.11.2019)