Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2019, 17:40   #3653
Ромен
Бывалый
 
Регистрация: 21.01.2017
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 50+
Ульи: Дадан, Двукорпусні на 300,та 300 на 145.
Адрес: Сумська обл. м.Ромни.
Возраст: 50
Сообщений: 4,108
Сказал(а) спасибо: 2,718
Поблагодарили 3,254 раз(а) в 918 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 102
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 623
Ромен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2019

Цитата:
Сообщение от Beeman1 Посмотреть сообщение
Теж заніс своїх кілька днів тому в приміщення, температура в приміщеннях зараз +6-7 бджоли сидять тихо, поки на ніч відкриваю двері, щоб прохолодніше було. Непокоїть одна сім"я - окремі бджоли лазять по всьому вулику дзигають, хоча основна маса дивився сидять у клубі, думаю може десь знизу миша сидить чи яка ще може бути причина?
Причин може бути багато ,можливо миша ,може матку втратили ,може бути жарко . Вмене була одна така сімя ,коли не зайду в зимівник ,а вони з нижнього льотка у верхній по наружній стіці переходять, вели себе шумно і такий вояж почали влаштовувати з середени січня ,на початку березня не витримав ,благо у верхньому ряду стояли виніс на вулицю ,що б нетурбували інших ,хотів дочикатися погоди більш менш ,що б провірити ,що нетак ,а вони заспокоїлися ,провірив уже після обльту ,все було норм ,корма, матка ,сімя сильна ,думаю було їм жарко(утеплення тільки холстик) ,правда гніздо було вжате.
Ромен вне форума  
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Beeman1 (12.12.2019), Kitam (14.12.2019), MERLIN-2 (19.12.2019), tigor (13.12.2019), ДобровоЛ (12.12.2019)