Показать сообщение отдельно
Старый 19.08.2020, 17:50   #155
Happy hiver
Бывалый
 
Аватар для Happy hiver
 
Регистрация: 19.09.2013
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 50+
Ульи: Рута+магазины. Полностью на 145 рамку.
Адрес: Україна, Харківська область, Нововодолазький район
Возраст: 45
Сообщений: 4,580
Сказал(а) спасибо: 3,397
Поблагодарили 6,863 раз(а) в 865 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 46 раз(а) в 33 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 1046
Happy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутациюHappy hiver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пригоди пасічника вихідного дня

Частина 21. 2020 рік. Червень.

Всім привіт. Ну що, продовжуємо?

Так от. Цвіте фацелія, голова п’яніє від шаленого запаху, бджоли теж літають п’яні і вже нікуди не хочуть улітати, тобто роїтись. А ще при цьому щось носять до вуликів.

Початок сезону наче стабілізувався. Але це з першого погляду. А справа в тому, що скрізь з щілин почали з’являтися конкуренти... Багато конкурентів... Ні, я не в якому разі не проти конкурентів. Але ж друзі вибачте. В минулому році, коли фермер заліз високо на дерево, кричав і звав пасічників на фацелію, чомусь ніхто не захотів їхати? І в цьому році організацію кількості сімей Ваш покірний слуга взяв на себе. Хочете 2 сім’ї на гектар? Добре, буде Вам по 2, ні, по 3 сім’ї! Але через тиждень після того, як ми стали на кочівлю, кількість сімей на гектар виросла до 5 і погрожувала не скінчуватись. Прийшлося деяких просто прогнати, а деяких і закопати. Жарт. А може і ні…

Ладно, 5 сімей на гектар, так 5. Кочуємо далі. Сторож сторожує, собака гавкає, пасічник пасічникує. Лише вночі біля пасіки під’їжджають автомобілі для проведення любовних втіх. Прийшлося фермера попросити, щоб перекрив грунтову дорогу, що веде до нас. Я розумію, що пасіка привертає увагу і робить потенцію гарною, але вибачте, нам сторож не потрібен з нервовим зривом.

Пройшло дві неділі, начебто все добре. Фацелія квітує краще за минулого року. Ми готуємо додаткові корпуси… Але як без пригод, правда? Пригода прийшла у вигляді 20-хвилинного граду, який пройшов акурат по полям фацелії. Ой, халепа… Бачу, що вже деяким радісно від цього. Ну посмійтеся... Я в розпачі, сезон знову накрило якимось тазом. І не важно мідний він чи ще якийсь. Але хтось там змилувався над нашими стражданнями і фацелія підняла цвіт.

Буду закінчувати. Але де тут цінна інформація? Всім цікаво, скільки було гектар, скільки відкачали, скільки грошей заробили… Паролі, явки, повинна... Я розумію зацікавленість. Але після того, як я напишу, то прийдеться вже купувати базуку. А навіщо воно Вам? Єдине скажу, що за місяць відкачали до... (тут повинна стояти одна цифра) кг. Мало? А хто небудь здогадається чому так мало? Може пасічник бреше, а може слабкі сім’ї? А може ще щось? На цьому залишаю це питання без відповіді. Бо Ви ж читаєте уважно мої пригоди?

На цьому все, па-па, до нових зустрічей!


Последний раз редактировалось Happy hiver; 19.08.2020 в 17:37.
Happy hiver вне форума   Ответить с цитированием
16 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aleksandr17 (19.08.2020), JuliaD (20.08.2020), pit999 (21.08.2020), serhio70 (19.08.2020), Veselun (21.08.2020), Viktor56 (27.11.2020), yurets-9 (19.08.2020), анна сергеева (20.08.2020), Владимир Татомир (19.08.2020), Волкотрубенко (19.08.2020), Дан (19.08.2020), Димас (19.08.2020), Кудлянин (24.08.2020), Лиза (19.08.2020), Ромен (19.08.2020), Сергей Херсон (21.08.2020)