Показать сообщение отдельно
Старый 31.08.2020, 10:05   #1535
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 434
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2020

Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
Я своїм ще не даю,коли починаю давати -стартую з 0,4літра,ввечері,щобдо ранку все випили інакше може бути напад,рамки після відкачки на осушку в цю пору року теж даю в малих кількостях бжоли літають голодні так і дивляться деб що сперти.Рої де не буду качати вже обробив біпіном,качати нічого так маломедки завтра поскриваю ,якесь відерце качну ,щоб діти і внуки поласували свіжачком і все. Один рій розбили бджоли і оси ще посеред літа слабенькі були,а сильну сімю розбили минулого тижня мої ж.Рев стояв такий що страшно було зайти на пасіку,тільки під ранок забрав погризен і рамки,гризли печатний ніби миші. Ще про годівлю якщо бачите що до ранку випивають можна добавити до 1 літра,але потрібно все тримати під контролем.Пройшло пару невеликих дощиків,але щоб щось принесли цього мало,через засуху навіть ліс нічого не дає.
Загодівля по 0,4-1 л це мазохізм ще той. Не перший рік наливаю в підкришник 1-2 рази по 5-10 літрів. За тиждень-два вибирають, залежно від погоди. Кіпіш на пасіці присутній, але всі з окопів відстрілюються вдало . Головне щоб один верхній льоток і розплід навпроти нього.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Viktor56 (25.09.2020), Альгамбра (31.08.2020)