Показать сообщение отдельно
Старый 05.09.2020, 10:44   #1550
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 434
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2020

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Рамки з випорожненнями не означають що у бджіл нозематоз. При нозематозі бактерії руйнують кишечник бджіл і вони не можуть тримати непереварені рештки. Такі бджоли гинуть. А можуть бути випорожнення коли немає нозематозу. Це коли дуже переповнений кишечник. Затяжна зимівля без обльоту, часте турбування бджіл зимою, відсутність матки.
Я ніде не писав про нозематоз, бо ніхто аналіз не робить і це ще роздробить статистику по впливу касу на зимівлю.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от san0535 Посмотреть сообщение
Сім'ї мають приблизно однакову силу, давав по порядку - з 1- ї по 5-ту, з 1 по 10. Сиропчик варю з полину, ялинки трошки чистотілу та тисячелиснику (що росте рядом), цукор та мед 3до1, все збираю восени перед приготуванням. На зимівлю у мене впливає один великий фактор як війна - близькі прильоти, та і не близькі впливають. Після зимівлі через рік було по одній сім'ї з брудними рамками, але вони не були слабшими за інших, на всяк випадок обробляв відваром чистотілу. І на останнє - кількість сімей 15, тому маю можливість погратись.
В мене ніколи чомусь не було більш-менш однакових сімей в зиму. Якщо ви бачите результат, то вам так добре.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Zheka (09.09.2020)