Показать сообщение отдельно
Старый 07.02.2021, 12:26   #97
Mihail-ves
Бывалый
 
Регистрация: 25.09.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 40+
Ульи: Лежак, БК 300х10.
Адрес: Штукарь Веселиновского района Николаевской обл
Сообщений: 868
Сказал(а) спасибо: 742
Поблагодарили 522 раз(а) в 93 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 5 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 201
Mihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутациюMihail-ves имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Мировой рынок меда

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
...чим обзивати заготовачів БАРИГАМИ й котити "бочку" на них , подивіться з "другої" сторони...ціна 100грн за кг буде тоді коли пасічники почнуть продавати по 105грн за кг... а якщо ще півроку тому здавали по 26-36грн , то яким треба бути "тупим баригою..." щоб піднімати ціну коли й так здають. А може порозмислюєм , хто такі "штрейбрехери"...а тут даже не штрейбрехери , а фіг знає що (штрейбрехери працюють за гроші)
Мед буде дорогий , коли самі пасічники почнуть його дорого продавати... а інакше получається як в тій поговірці про поганого танцора, якому щось мішає танцювати...
Можете ставити НЕ СОГЛАСЕН ... но це правда... й будь-ласка, не "пріть бочку" на ГОПФЕРА , він один тут чесно все пише від "імені" заготовачів, ціну більше ніхто конкретно не узвучує, а все з під прилавка... помніть , що він так як і ми заробляє гроші щоб жити... й ні вкого мед насильно не заберає,краще розкажіть кого він "кинув"?
Гарненько написали, але мене це зовсім не зачепило. Тому що все те що Ви так описали мене зовсім не стосується. Мед я не здаю, а продаю і по тій ціні що мене влаштує.

А пан Гопфер вже нераз ображав пасічників, правда я за ним частіше слідкую на Точку, а не тут.

Те що він оприлюднює свою закупівельну ціну, то є добре. Але його ціна нічим не відрізняється від інших експортерів. Хоча контракти у всіх напевне різні і ціни в них також різняться. Вам це не видається дивним?

Пряме питання до Вас, Ви хочете продавати мед по 100 грн/кг?

Якщо так, приєднуйтесь до мене, і тоді нас буде вже дві людини.

Последний раз редактировалось Mihail-ves; 07.02.2021 в 12:29.
Mihail-ves вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Вадим Попов (07.02.2021), Игорь_Харьков (07.02.2021), Кайо (07.02.2021)
2 пользователя(ей) сказали "Не согласен!" - за это сообщение:
gopher (07.02.2021), Vorobeyko (09.02.2021)