Показать сообщение отдельно
Старый 10.10.2021, 08:16   #1336
AVA
Бывалый
 
Регистрация: 01.12.2018
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 70
Ульи: 300 300 + 145
Адрес: север днепропетровской
Сообщений: 200
Сказал(а) спасибо: 91
Поблагодарили 247 раз(а) в 80 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 102
AVA имеет неукоснительную репутациюAVA имеет неукоснительную репутациюAVA имеет неукоснительную репутациюAVA имеет неукоснительную репутациюAVA имеет неукоснительную репутациюAVA имеет неукоснительную репутациюAVA имеет неукоснительную репутациюAVA имеет неукоснительную репутациюAVA имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2021

Цитата:
Сообщение от Юрій Чугай Посмотреть сообщение
ККД вашого вулика підвищується більше від роботи двох маток. Перед акацією у вас дві слабких сім'ї яким відносно тепло (бо разом сидять), але кількість бджіл кормилиць обмежує яйцекладку матки (а не навпаки). Максимальний знос кормилиць, комфортні умови, більше розплоду - їм нема коли думати про ройку і т.д. і т.п..

Добавлено через 4 минуты
Я зимую на одному корпусі рута і поки виходить чим більш повномедні рамки тим краще зимують, але весною (якщо нічого не зробити) приторможений розвиток і ці сім'ї перші йдуть в ройку.
Я мав на увазі КПД вулика в цілому на сезон , а не тільки весною
Весною дві матки обично працють попарно від пилку клннка до максимальної печаті . матки нових ліній задача оцінить їх роботу на старті, від масового пилку , до кленка у мене нема пилку . майже зовсім і розплоду нема також майже зовсім , лісу і верб нема
КПД вулика в сезоні повишаєтся що сімья не гуляє поки приймуть матку поки розсієтся , а ще хужий варіант коли сімья сама виводить з підставленого маточника
матка повина заходить у сімью тільки розсіяна із своєю рідною бджолою
У мене нема медозборів постійних і ротянутих , а якщо і є то до 1000 сімей на село вону сводятся на ноль
Я неможу позволить собі просто поставить вулик і ждать самостійного розвитку
На медозбір потрібна бджола віком від 20 днів і по максимум , бо медозбір акації можеть бути тільки 3-5 днів , соняху 2-3 неділі і все рік закінчився
і толку буде із сімьї якщо там буде бджола яка тільки лупится , тахоч 10 рамок на виході меду майже небуде , якщо вік бджоли не тот
Тасуючи маток з відводками , я сам управляю кількостью розплоду відповідного віку під медозбір , по простому це називаєтся медовики , інакше на фоні сотень сімей і відстані до полів 3км я меду і ограниченого сроку медозбора я мед непобачу непобачу, точніе у деяих сімей з неправильним розвитом не під дати медозбору буде мале КПД
Одні кочують це затрати на засоби , я на стаціонарі це затрати часу на уход
AVA вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gena0208 (10.10.2021), Roman5 (10.10.2021)