Показать сообщение отдельно
Старый 21.01.2022, 19:19   #44
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 434
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: У владельца пасеки зарплата или доход?

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Та якщо чесно,за таким принципом десять років тримав кілька курей і припинив тільки тоді, коли набридло їх ввечері зачиняти і прийшла куниця.
Якщо у Вас все складно, це не значить, що у всіх так.
А-ааа, то це ви той феодал, що родичі з села щороку данину зерном сплачували?
Куниця зайшла б і через зачинені двері Чому ж знову не завели ту єдину курочку - у вас же ж там одні плюси і вигоди?
Скільки себе пам'ятаю в господарстві завжди були кури/качки/індики. Тому я знаю хто скільки їсть, несе, плодиться і скільки на це все потрібно часу.
Ваш приклад не вдалий

Добавлено через 12 минут
Цитата:
Сообщение от bvv Посмотреть сообщение
А смысл делить на 12 месяцев в случае если пчеловод полностью не занят все это время?
Це з точки зору пенсіонера справедливо - є пасивний дохід.
А якщо пасічник працює не на повну на пасіці. Не повний робочий день, тиждень, рік, а міг би працювати на ставку + повний соцпакет. Знаю, знаю, є ще пасічники ''вихідного дня'', але це ще більш не легкий труд. А з ростом пасіки кількість ''вихідних на пасіці'' неодмінно зростає за рахунок ''робочих'' на роботі. І не кожен роботодавець це терпітиме.

Я ділю на 12.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
icetee (22.01.2022), анна сергеева (22.01.2022)