Показать сообщение отдельно
Старый 17.10.2022, 19:28   #678
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 434
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2022

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
ЧП в Барському районі (ФІО не називаю)... мій знайомий обробив пасіку в 75сімей біпіном -- вижило після обробітку тільки 5 сімей. І мужик солідний, і голова на місці--чому так трапилось, фіг його знає
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З БІПІНОМ ПРИ ОБРОБЦІ СІМЕЙ...
Всі коли-небудь втрачаєм пильність. Мабуть знов скабатокс в пластиковій пляшці? Вже десь чув, що одна з трьох пляшок цього препарату зіпсувалась, то як раз третина пасіки в людини лягла.
Сам купую біпін тільки в ампулах, упаковками з одної партії. Одну ампулу вже перевірив на 15 сім'ях - поки політ нормальний.
Почав збирати сім'ї. Відносно тепло, почався напад. Бджіл прогнозовано менше як торік, але і не все так погано. Корму менше як торік - побоявся багато давати. 1 з 20 має розплід.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
А я якраз думаю знову повернутися до щавелевої кислоти,поки нею обробляв все було чудово.Одні пластини вже час знімати,потім після щавельки можливо ще покладу,але зря я в свій час від неї відмовився і перейшов на біпін,на мій погляд вона меньше шкоди приносить бджолам,а кліщ сипеться добре.
Пластини більш доречні коли є розплід. Та й температура вже не для препаратів контактної дії. Краще ще раз пролити перевіреним препаратом.
Юрій Чугай вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Viktor56 (17.10.2022), Андрей Андреевич (19.10.2022)