Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2022, 22:43   #704
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 434
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2022

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
...в кінці травня скошую садовою косілкою мордовнік "під ноль" разом з бурянами ... тоді мордовник "пускає" по новому і зацвітає вже після соняха, в мене його з пів гектара посіяно біля пасіки. Якщо не робити таку процедуру то зацвітає за неділю до соняха, а може й разом. Розсівається хорошо, но є одне "НО", якщо трава низька і не заважає йому взяти "силу"...на пасіці кошу траву, так вже вся пасіка в мордовнику.
В мене мордовник більш-менш нормальний був тільки в низині, де більше вологи. На пагорбах.... Чутки про його посухостійкість перебільнення. Бджіл на мордовнику я не бачив.

Добавлено через 6 минут
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
А в начале октября мог в некоторых семьях появиться.
Склав на днях ще чотири знізда. Два вулики з розплодом. Переформатував іошку, до якої підселяв слабака - матка сіє. Думаю, після відносно теплих двох тижнів деякі погнали знов розплодити. Планую обробити раз біпіном на наступному тижні, а потім ще одна обробка в кінці листопада.
Юрій Чугай вне форума