Показать сообщение отдельно
Старый 27.12.2022, 15:52   #3909
liberal2005
Активный участник
 
Регистрация: 18.12.2017
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 70+
Ульи: Полистирольные, 10-рамочные двух корпусные
Адрес: Украина, Северо-восток Одесской области
Возраст: 39
Сообщений: 196
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 457 раз(а) в 123 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 7 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 134
liberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутациюliberal2005 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)

Цитата:
Сообщение от Yakusha Посмотреть сообщение
Дякую. Повернення тари вони не заперечують, але хочуть рахувати вагу чистого меду без врахування ваги бочок, я так розумію, що при поверненні тари, я повинен буду повернути різницю між вагою брутто та нетто. Може хтось стикався з таким?

Вам вже вище відповіли, що вага тари відмінусовується при зважуванні меду. Наприклад у вас бочка меду показала на вагах 320 кг, то від цієї ваги мають відмінусувати вагу бочки ( в залежності від бочки то може бути 16, 19 чи 22 кг)

Добавлено через 1 час 44 минуты
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Процитируйте мои слова где я вас поучал или убеждал или агитировал? Я констатировал факт. То что происходит каждый год. С минимальной надеждой что кто-то немного задумается так как выгодно это всем. Перестать продавать по той цене которую предложили а хотя бы попытаться продать по той цене которая приближена к реальной на оптовом рынке. Для этого нужно научить себя настраиваться что откачанный мед должен стоять до апреля следующего года. Хотя бы 50% людей если начнут удерживать до весны мед то низкие цены исчезнут. Я не думаю что цена 70, 75 или 80 грн для вас хуже чем 62,5 грн. На сегодняшний день а не в апреле. Но откуда будет цена 70 если вы мечетесь со стороны в сторону, обрываете телефоны заготовителей и отдаете по 62,5 грн? 1,5 доллара. Европа отменила пошлину 17% на импортируемые товары из Украины. А цена упала с 2 до 1,5 дол. И я понимаю почему цена упала и долго может не подниматься.
Ви знову за своє? От скажіть нах...й мені той мед в бочках? Я тримав його до середини гиудня, а чи буде ціна на весні? Чи можливо завтра сруські пригасять енергосистему і прийом взагалом стане, як то було цієї весни? Більш того з новго року ціна на електроенегрію для підприємців, юросіб підіймається майже вдвічі. Як ви думаєте як це відобразиться на переробкі меду, а отже на ціні? Я теж не знаю, але не думаю що в кращу сторону. Повторюся урожай 19 - року коли всі здавали по 29-33 і 24 грн за 1 кг і раділи, я здав в осени 20-го року по 47, в 21-му році на прикінці осені по 59, але в той же день обміняв на у.о при курсі 26.7, а нині курс геть інший правда? і лише на різниці курсу заробив більше ніж здав би по 65. Більш того з урахуванням роздрібної продажі в 2021 - різнотрав'я продаваа по 250 грн за 1л, тому загальна реалізація меду склала 69грн за 1 кг. А якби в 2021 році чекав тих 65 то до літа не здав би його. Ще раз повторюю не повчайте інших. Можете чекати хоч 100 грн за 1 кг, то ваше право, я нікого не призиваю здавати, чи чекати, але ціни в 80 грн за 1 кг не буде. Максимуи що може бути і це із області фантастики 75, бо 75 це і буде 2 у.о по безнальному курсу, але і їх наврядчи буде, бо заводи з вересня просто забиті медом, як і склади заготівельників. Основна маса здала ще в вереснв по 60. Причому так здали що заводи прийом припинили. Так нині здав по 62.5 грн і з урахуванням роздрвбної продажі акації нині складає 73.6 грн за 1 кг.
Ну і що до ціни в ЄС ми ж живемо в світі технологій гуглимо європейські сайт і знаємо оптову ціну у них для їхніх бджолярів, а не слухаємо казки про "500 євро" на польському кордоні. 3-3.2 Євро в Латвії ( не сонях, а суміш ріпака і трави, чи трава). А далі думайте.
В сезоні 2023 підніметься ціна бо перехідних запасів не має, але якщо не буде ЧП.
Що до теми гілки: ціна в Одеській області заготівельники "Джеса" - 62- 64 ( 64 якщо сам привезеш), "МедОк" - аналогічно 62- 64 ( 64 якщо сам привезеш).
"Коба" всю осінь тримає 65.

Последний раз редактировалось liberal2005; 27.12.2022 в 16:02.
liberal2005 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Yakusha (27.12.2022)